دانلود کامل سریال بی علامت قطعه 8 هشتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین

[ad_1]

دانلود کامل سریال بی علامت قطعه ۸ هشتم سریال بی علامت قطعه ۸ با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه سه سیما در ادامه ببینید که امشب شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۰:۴۵ از تلویزیون پخش میشود:

قسمت هشتم سریال بی نشان

دانلود کامل سریال بی علامت قطعه ۸ هشتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین

لینک های دانلود سپس از پخش قطعه ۸ هشتم سریال بی علامت اضافه شد

امشب ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ قسـمت هشتم سریال بی علامت (قطعه ۸) از شبکه سه سیما حوالی ساعت ۲۰:۴۵ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار اون را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۳ ببینید:

لینک پخش آنلاین قطعه هشتم سریال بی علامت :

سریال بی علامت به کارگردانی راما قویدل برای پخش از شبکه سه سیما مهیا شده است.

سریال «بی‌علامت» یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی است که به نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه، کارگردانی راما قویدل و تهیه‌کنندگی مرتضی رزاق‌کریمی در بیش از ۳۰ قطعه از جمعه ۲۱ مرداد در شبکه سه سیما پخش خواهد شد

فیلمبرداری سریال تلویزیونی «بی‌علامت» به کارگردانی راما قویدل با بازی مجید واشقانی شروع شد.

سریال تلویزیونی «بی‌علامت» به کارگردانی راما قویدل، نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه و تهیه‌کنندگی مرتضی رزاق‌کریمی در روزهای آخر هفته در منطقه غرب تهران جلوی دوربین رفت.

با شروع فیلمبرداری این پروژه، مجید واشقانی و نیلوفر پارسا ۲ بازیگری بودند که جلوی دوربین فرشاد گل‌سفیدی رفتند. این سریال دارای چند نقش اصلی با بازی بازیگران مطرح تلویزیون و سینما است که به زودی آنها نیز جلوی دوربین می‌ روند.

گفتنی است با شروع فیلمبرداری سریال بی علامت، مجید واشقانی و نیلوفر پارسا ۲ بازیگری بودند. که جلوی دوربین فرشاد گل‌سفیدی رفتند. این سریال دارای چند نقش اصلی با بازی بازیگران، مطرح تلویزیون و سینما است که به زودی آنها نیز جلوی دوربین می‌روند.

در این سریال تلویزیونی پرویز فلاحی‌ پور، نیوشا ضیغمی ، قاسم زارع، مجید واشقانی ، مریم کاویانی ، نیلوفر پارسا ، رضا توکلی ، حسن اسدی و … بازی کرده اند. بازگشت نیوشا ضیغمی به تلویزیون با سریال «بی‌علامت» به کارگردانی راما قویدل از جمعه ۲۱ مردادماه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.سریال بی‌علامت با هنرنمایی نیوشا ضیغمی از امشب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

[ad_2]