دانلود کامل سریال بی گناه قطعه اول ۱ | قطعه 1

[ad_1]

دانلود کامل سریال بی گناه قسمت اول ۱ | قسمت 1

دانلود کامل سریال بی گناه قطعه اول ۱ | قطعه 1 دنبال با کیفیت اصلی و لینک مستقیم را در این صفحه ببییند.

دانلود کامل سریال بی گناه

نام : سریال بی گناه
کارگردان : مهران احمدی
ژانر : خانوادگی و اجتماعی
پخش کننده :  فیلیمو
تعداد قطعه ها : 15
دانلود : دانلود قطعه اول با لینک مستقیم
بازیگران :
مهران احمدی، محسن کیایی، شبنم مقدمی در نقش فروغ فر، مسعود رایگان، رویا تیموریان ماهور الوند، ویشکا آسایش، مهرانه مهین ترابی، آتیلا پسیانی، نسرین نصرتی

سریال بی گناه جدیدترین کار آقای مهران احمدی بازیگر و کارگردان کشورمان میباشد که در این اولین تجربه سریال سازی او است او قبلا در سینما فیلم سینمایی مصادره را تولید کرده است فیلمی که فروش فراوان زیادی را در سینما به دنبال داشت.

آقای مهران احمدی الآن در نخستین تجربه شغل ای خود در شبکه نمایش خانگی با سریال بی گناه قدم مهمی ا برداشته است و باید ببینم سریال او میتواند در رقابت با سایر سریالهای شبکه نمایش خانگی حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر! در حال آماده سریالهایی که بیشترین ببننده را در شبکه نماش خانگی داشته است سریال عاشقانه 1 و 2 و قلب و نیسان آبی آقای منوچهر هادی و سریال جنگجو محمد کارت بوده است.

مهران احمدی که که به تازگی به کار کارگردانی پرداخته است شانس خود را در شبکه نمایش خانگی امتحان کرده و باید ببینیم او چگونه عمل خواهد کرد فعلا یک قطعه از کار او روانه بازار شده است و هنوز فراوان زود است که درباره او قضاوت و اظهار نظر کرد اما با توجه به جمعی از بازیگران کارکشته در این سریال نزد بینی فروش خوبی برای او خواهیم داشت.

کوتاه قصـه

طبق قصـه سریال ایرانی بی گناه و اطلاعات منتشرشده توسط تیم سازنده، قسمت مهمی از این اتفاقات این سریال در دهه شصت چهره می‌دهد. ظاهرا بازگشت به دهه شصت و القای یک حس نوستالژی به مخاطبان نسل کم سن که تصوری از اون دوران ندارند، برای کارگردان‌های ایرانی فراوان جذاب است. اگرچه همیشه تلاش می‌کنیم تا با قرار دادن تریلر رسمی سریال‌ها، اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان قرار دهیم، از آنجایی که هنوز ویدیو سریال ایرانی بی گناه منتشر نشده، اطلاعات ما نیز درباره این درام جذاب محدود است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]