دانلود کامل سریال راز ناتمام قطعه 7 هفتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین

[ad_1]

دانلود کامل سریال راز ناتمام قطعه ۷ هفتم سریال راز ناتمام قطعه ۷ با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه یک سیما در ادامه ببینید که امشب شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از تلویزیون پخش میشود:

 قسمت هفتم سریال راز ناتمام

دانلود کامل سریال راز ناتمام قطعه ۷ هفتم و با کیفیت عالی +پخش آنلاین

لینک های دانلود سپس از پخش قطعه ۷ هفتم سریال راز ناتمام اضافه شد

امشب ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ قسـمت هفتم سریال راز ناتمام (قطعه ۷) از شبکه یک سیما حوالی ساعت ۲۲:۱۵ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار اون را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۱ ببینید:

لینک پخش آنلاین قطعه هفتم سریال راز ناتمام :

سریال راز ناتمام به کارگردانی امین امانی برای پخش از شبکه یک سیما مهیا شده است.

سریال «راز ناتمام» یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی از ۲۲ مرداد هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می رود

فرهاد جم، نگین معتضدی، سیدجواد هاشمی، رامین راستاد، بهرام ابراهیمی، شهرام عبدلی، مریم کاویانی، مریم خدارحمی، مهدی امینی‌خواه، مسعود رحیم‌پور، مهدی کوشکی، محمدرضا علیرضایی، ابوالفضل دنبال، لیلا بوشهری، علیرضا مهران، مرتضی کاظمی، مجید شهریاری، فرهاد طوفان، هدایت‌خدا سجادی، کیاوش زارع‌طلب، بهنام شعبانی بازیگرانی هستند که در «راز ناتمام» به ایفای نقش می‌پردازند

این سریال با محوریت روایت زندگی پرفراز و نشیب شهید محمد جواد باهنر و اتفاقات سال‌های پس از جنگ و نفوذ دشمن در ارکان دولت در تاریخ حال می‌پردازد

این سریال به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی و نویسندگی سید عظمت‌الدین دری روایتی از زندگی شهید محمد جواد باهنر در دو مقطع قبل و پس از انقلاب است. این مجموعه لوکیشن‌های متعددی دارد و به گفته‌ی عوامل در تهران، ارمنستان و ترکیه فیلمبرداری شده است.در راز ناتمام وظیفه های پزشک محمدجواد باهنر در مجلس شورای اسلامی، کوشش‌‌های ثمربخش ایشان، ، تبلیغ دین و سخنرانی وی و سوابق مبارزاتی ایشان علیه رژیم ظلم‌شاهی و دفعات محکومیت به زندان افتادن وی به عکس کشیده شده است.

امانی کارگردان‌ سریال درباره جزئیات زیادتر راز ناتمام،‌ گفته است: «منظره‌ انفجار نخست‌وزیری را داریم و زیادتر درون مقوله مدیریت شهید باهنر در نخست‌وزیری و اون اتفاقات می‌شویم.»

قسمت عمده لوکیشن‌های این سریال در تهران و در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد و قسمت‌هایی از کار نیز در سرزمین ترکیه تصویربرداری می‌شود.در اولین خبرهایی که از این سریال رسانه‌ای شد، اعلام کردند که قرار است در این سریال به زندگی شهید باهنر از تولد تا شهادت وی توسط سازمان مجاهدین خلق پرداخته شود. در این سریال وظیفه‌های وی در مجلس شورای اسلامی، تبلیغ دین و نیز سخنرانی و زندانی شدن‌های شهید باهنر نمایش داده می‌شود.

شخصیتی که به نام وزیر آموزش و آموزش و نخست‌وزیر سرزمین بوده اما کار فاخری درباره ایشان تولید نشده است. اما تلویزیون تصمیم گرفت با گروهی کاربلد به جستجو مطالعه و تحقیق و نگارش فیلمنامه و در نهایت تولید این سریال تلویزیونی برود. لوکیشن‌هایی که در تهران و خارج از سرزمین باشد.

[ad_2]