دختر آیت خدا قمی کیست ؟ [+فیلم]

[ad_1]

دختر آیت خدا قمی کیست ؟ دختری که به مردم فحش و توهین می‌کند دختر آیت خدا قمی است؟ با ما بمانید تا به این داستان نگهداری کنیم.

سوال فراوان مهمی که این روزها در فضای غیر واقعی دهان به دهان بین مردم می‌چرخد این است که آیا دختر آیت خدا قمی در آمریکا می‌باشد و آیا دختری که به مردم ایران توهین می‌کند دختر آیت خدا قمی است؟ شما می‌توانید نظر خود را در مورد دختری که به مردم فحاشی می‌کند برای ما در قسمت دیدگاه‌ها بنویسید.

زیادتر بخوانید:

فیلم فحاشی دختر آیت خدا قمی در آمریکا ؛ اتفاق چیست؟

دختر آیت خدا قمی کیست ؟

18 1 1

بررسی خبر با داستان فحاشی زنی به اسم زهرا، دختر ایت خدا قمی به مردم ایران را نمی‌شود نادیده گرفت… فیلمی که قسمت کوچکی از اون را در ادامه خواهید دید در اون زنی ناشناس اما نسبت دار به ایت خدا قمی، به اسم زهرا به مردم ایران، فحش و ناسزا می‌دهد…

بخشی از فیلم توهین دختر آیت خدا قمی به مردم را ببینید:

در شبکه‌های غیر واقعی فیلمی که دیدید پخش شده و در اون یک دختر بی حجاب شروع به اهانت به مردم ایران کرده و با لحن فراوان بد و کوچک آمیزی در مورد رسانه‌های معاند و ضد انقلاب حرفهایی می‌زند عنوان می‌کند که من دختر آیت‌خدا قمی هستم و به آمریکا مهاجرت کردم.

این شخص در یک فیلم 2 دقیقه‌ای ناسزا‌های زیادی به مردم از وضعیت ساختن شده از نظر اقتصادی و اجتماعی می‌دهد که می‌گوید هر بلایی که سر شما می‌آید حقتان است و در سخن‌های دیگه‌ی این زن به زبان می‌آورد که امیدوار است ایران شما صحیح نشود و مردم همینجور در سختی و بدبختی بمانند…

باید این را بدانیم که در این روزها شبکه های معاند و ضد انقلاب از هر روشی برای ناراحت کردن و عصبانی کردن مردم ایران استفاده کرده است و در این روزها تصمیم دارد از این اعتراضات سوء استفاده های واجب را به نفع خودشان ببرند.

شاید این زن حتی ارزش پرداختن به بیوگرافی هم نداشته باشد که ما زیادتر از این به او بهاء دهیم. بگذارید بیوگرافی دختر آیت خدا قمی به شکل واقعی و خوب‌ای به اهلش سپرده شود.

زیادتر بخوانید:

دختر آیت خدا قمی در آمریکا کیست

[ad_2]