درخت آدامسی باید یک آدامس بچسبانید ؛ ماجرای درخت آدامسی تهران چیست؟! [+عکس]

[ad_1]

شاید برایتان جذاب باشد که بفهمید در یکی از محل‌های پایتخت درختی به نام درخت آدامسی وجود دارد. این درخت هم روزگاری یک درخت عادی بوده است.

در یکی از محل‌های پایتخت درختی به نام «درخت آدامسی» وجود دارد. این درخت هم روزگاری یک درخت عادی بوده، اما به دست شهروندان تبدیل به یک درخت آدامسی در قلب منطقه یک تهران شده است.

درخت آدامسی

  • درخت آدامسی کجاست
درخت آدامسی
درخت آدامسی کجاست, درخت آدامسی تهران

درخت آدامسی تهران

به شرح همشهری:

شاید برایتان جذاب باشد که بفهمید در یکی از محل‌های پایتخت درختی به نام «درخت آدامسی» وجود دارد. این درخت هم روزگاری یک درخت عادی بوده، اما به دست شهروندان تبدیل به یک درخت آدامسی در قلب منطقه یک تهران شده است. پشت این آدامس‌های رنگارنگ روی تنه این درخت قصـه جالبی وجود دارد.

در ادامه میتوانید عکس درخت آدامسی را مشاهده کنید:

درخت آدامسی
عکس درخت آدامسی, درخت آدامسی عکس

«ارکیده قرائی» یکی از ساکنان خیابان فرشته دراین‌باره می‌گوید: «آنطور که من شنیده‌ام، چون این درخت در بین خیابان گل رو که کم عرض و باریک است قرارگرفته، اهالی این آدامس‌ها را به مطالعه تاریخ روی تنه درخت چسبانده‌اند تا در وقت تاریکی هوا، راننده‌ها بتوانند درخت را که بین خیابان قرار دارد، ببینند. آدامس‌های رنگی چسبانده شده روی تنه این درخت وقت شب، تقریبا همانند شبرنگ عمل و راننده را هدایت می‌کند.»

در ادامه میتوانید درخت آدامسی عکس را مشاهده کنید:

درخت آدامسی
عکس درخت آدامسی, درخت آدامسی عکس

البته روایت دیگری درباره این درخت آدامسی این است که چون این درخت در بین خیابان قرار گرفته و رانندگان برای عبور از خیابان فراوان به درخت نزدیک می‌شدند، اگر آدامسی در دهان داشتند به راحتی بدون پیاده شدن اون را روی تنه درخت می‌چسباندند.

[ad_2]