درخواست حذف سردار آزمون از تیم مردمی ایران در پی حمایت از گروه برانداز در اینستاگرام

[ad_1]

به شرح دیلی فوتبال؛ تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی در پی حمایت سردار آزمون از پست های اینستاگرام یک گروه برانداز مبنی بر اخراج سفرای جمهوری اسلامی از کشورهای عضو گروه هفت، درخواست حذف این مهاجم از لیست تیم مردمی ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را ارائه کردند.

این درخواست غیر واقعی پس از اون مطرح شد که سردار آزمون، مهاجم تیم مردمی ایران با گذاشتن کامنتی به علامت پیروزی زیر پست حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینی در کانادا، حمایت خود را از کمپین امضای نامه اخراج سفرای جمهوری اسلامی ایران از کشورها اعلام کرد.

فدراسیون فوتبال ایران اما در اقدامی انفعالی به جای برخورد با کارها غیر واقعی سردار آزمون که در طناب مصدومیت است، دنبال کننده تعامل با باشگاه بایرلورکوزن برای برنامه ریزی بازگشت این مهاجم به میادین و رسیدن به مسابقات جام جهانی است!

بنظر می رسد ادمین پیج تیم مردمی در اینستاگرام درک بیشتری از شرایط سیاسی اجتماعی سرزمین نسبت به مسئولان فدراسیون فوتبال دارد، برای چی که چندی نزد و در پی حمایت اینستاگرامی سردار آزمون از اغتشاشات در ایران، صفحه تیم مردمی این بازیکن را آنفالو کرده بود و برخی منابع در فدراسیون فوتبال از خط خوردن نام او از لیست تیم مردمی برای جام جهانی ۲۰۲۲ خبر دادند؛ هرچند پس از گذشت وقت تاریخ کوتاهی و با عذرخواهی سردار آزمون شکل مسئله پاک شد.

  • زیادتر ببینید:
  • صفحه تیم مردمی ایران پیج اینستاگرام سردار آزمون را آنفالو کرد؛ سردار از لیست جام جهانی خط خورد؟

عکس حمایت سردار آزمون از کمپین گروه برانداز مبنی بر اخراج سفیرهای ایران از کشورهای عضو گروه هفت که در اینستاگرام منتشر شده است را دید کنید.

درخواست حذف سردار آزمون از تیم ملی ایران در پی حمایت از گروه برانداز در اینستاگرام

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

عکس حمایت سردار آزمون از گروه برانداز در اینستاگرام

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]