دستگیر شدن دزدان سما جهانباز دختر گمشده شیرازی ؛ از شایعه تا واقعیت! [+فیلم]

[ad_1]

دستگیر شدن دزدان سما جهانباز دختر گمشده شیرازی در رسانه‌های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید.

در پی انتشار خبر و کلیپی از ناپدید شدن یک دختر ۲۲ ساله در شیراز معاون دادستان مرکز استان و سرپرست دادسرای جنائی و جرائم امنیتی شیراز گفت:

از ثانیه دریافت شرح مبنی بر عدم مراجعه نامبرده به منزل و تشکیل پرونده در مرجع انتظامی دستورات قضایی مخصوص‌ای جهت پیگیری داستان صادر شد.

در جدیدترین اخبار همچنان خبری از پیدا شدن سما جهانبخش و یا دستگیری دزدان دختر گمشده شیرازی نیست اما در شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر این داستان دست به دست می‌رسد که به نظر سلامت ندارد.

زیادتر بخوانید:

بهترین جایگزین واتساپ در ایران ؛ برنامه مانند Whatsapp چی نصب کنیم؟

شبکه خبر و یک صدا و سیما هک شد ؛ جزئیات دقیقی از هک اخبار صداوسیما آشکار شد! [+ ویدیو]

دستگیری دزدان دختر گمشده در شیراز واقعیت دارد؟

افشاگری: بیوگرافی سما جهانباز [دختر گمشده اصفهانی کیست؟]

آیا قرار است به این زودی‌ها دزدان دختر گمشده در شیراز که آشکار اصفهانی هم بوده دستگیر شوند؟ با ما بمانید تا ماجرای دستگیری دزدان سما جهانباز را تا شایعه‌هایی که درباره این داستان وجود دارد و بازتاب پهناور‌ای هم داشته است، به اطلاع شما همراهان گرامی برسانیم.

دوربین‌های مداربسته، تصاویر این دختر را تا زیر پل معالی‌آباد شیراز ثبت کرده، ولی پس از اون صحیح هنگامی که او به زیر پل می‌رود تا سوار تاکسی شود، هیچ دوربینی اون دور و بر نبوده تا او را علامت دهد. برای همین ابدا مشخص نیست این دختر سوار چه ماشینی شده است. فقط آخرین بار با خانواده‌اش تماس گرفت و گفت که به زودی می‌رسد.

بسیاری از رسانه‌ها از بازداشت 3 مرد در ماجرای ناپدید شدن سما 22 ساله در شیراز و دوباره شدن گره کور در پرونده دختر اصفهانی سخن زده‌اند. اما سوال اینجاست ماجرای دستگیری واقعی است یا شایعه‌ای بیش نیست.

افشاگری دستگیر شدن دزدان سما جهانباز [+فیلم]

در پی انتشار خبر و کلیپی از ناپدید شدن یک دختر ۲۲ ساله در شیراز معاون دادستان مرکز استان و سرپرست دادسرای جنائی و جرائم امنیتی شیراز گفت:

از ثانیه دریافت شرح مبنی بر عدم مراجعه نامبرده به منزل و تشکیل پرونده در مرجع انتظامی دستورات قضایی مخصوص‌ای جهت پیگیری داستان صادر شد.

به تعریف از مرکز رسانه قوه قضاییه ، افشین محمدی دره شوری با بیان اینکه پرونده قضایی تحت نظر بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای مخصوص نگهداری به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال تحقیقات است بیان داشت:

کارها پلیسی و اطلاعاتی با نظارت رتبه قضایی همچنان ادامه دارد و همه دستورات واجب قضایی به ضابطین در جهت دوباره شدن گره این پرونده صادر شده است.

اینجور که پیداست و شرح‌ها به عمل آمده است، آشکار تا کنون 3 نفر در این خصوص بازداشت شده اند که 2 نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی گناه و با رفع ظن آزاد شده و یک نفر کماکان در بازداشت به سر می‌برد.

ویدئوی گریه و خواهش پدر سما جهانباز دختر گمشده در شیراز را دید کنید:

ضجه‌های دردناک پدر سما جهانباز:

47497694 1591 b 6350

  • شما همراهان گرامی می‌توانید ویدئوی جدیدی از درخواست پدر سما جهانباز برای کمک به پیدا شدن این دختر اصفهانی که در شیراز گم شده است را ببینید:

 

زیادتر بخوانید:

[ad_2]