دلیل خجالتی بودن شوهر و رفتار با همسر خجالتی

[ad_1]

خانم های زیادی از اینکه همسرشان خجالتی و کم رو می باشد و در برقراری روابط عمومی وابسته مشکل هستند، درد می برند. در این مطلب راهکارهایی برای رفتار با همسر خجالتی را برای شما بیان می کنیم.

کنترل رفتار با همسر خجالتی

نحوه رفتار با همسر خجالتی

اگر شریک زندگی شما مردی خجالتی و کم رو می باشد، باید بفهمید که چگونه با اون کنار بیاید و چطور با او رفتار کنید. برای پیدا کردن راهکار مناسب، ابتدا باید دلیل اون را که برای چی او خجالتی است را کشف کنید.

علل کلی خجالتی بودن شوهر

ویژگی کمرویی و خجالتی بودن می تواند دلیل های مختلفی داشته باشد، چه قبل از ازدواج و چه سپس از ازدواج می تواند برای فرد مشکل ساختن کند. بنابراین ما در این مطلب علل و دلایل کمرویی و خجالتی بودن همسر را برای شما بیان می کنیم.

داشتن موهای فراوان بدن

مخصوصا در ناحیه کمر و قفسه سینه، دلیل می شود بر رضایت او در ظاهر بیرونی اش، مخصوصا در لحظات نزدیک با شما تاثیر منفی بگذارد و موجب می شود همسر شما خجالت بکشد.

توضیح درباره رفتار با شوهر خجالتی

شکم برجسته

ظاهر بیرونی یکی از اساسی ترین علل شرم و درون گرایی مخصوصا در مورد اضافه وزن می باشد، که یک مشکل رایج در بین مردان می باشد.

کوتاهی قد

یکی از مسائل مهم در ظاهر مردان قد اون ها می باشد و قد کوتاه بودن یک مسئله ناراحت کننده برای آنها می باشد. موجب می شود فرد اطمینان به نفس خود را از دست بدهد، به مخصوص اگر زن از مرد بلندتر باشد.

کچلی

طاسی یک مشکل پهناور و عظیم در بین مردان می باشد و یکی از شرم آورترین مشکلات برای مردان می باشد. فردی که طاس است حس ناراحتی می کند که در ظاهر بیرونی خود فاقد مو می باشد و حس می کند دیگر همانند قبل جذاب و خوشتیپ نیست.

رفتار با همسر خجالتی را توضیح دهید

رنگ پوست

بر خلاف تصور دیگران که فکر می کنند تنها زنان به کم سن بودن پوستشان علاقه دارند، در صورتی که برای مردان هم کم سن بودن پوست فراوان با ارزش و مهم بودن دارد. جایی که تغییر رنگ پوست در سطح قسمتهای بدن همانند دست ها، گردن و شکل که موجب می شود مرد خجالت بکشد.

خرخر کردن

امکان دارد همسر شما از مشکل خروپف در تاریخ خواب درد ببرد و این احتمال هست که موجب بی خوابی و کمبود خواب بشود چون حس می کند شما را اذیت می کند و شما در کنار او راحت نمی خوابید.

تعریق بیش از اندازه

مشکل خجالت آور فقط به ظاهر خارجی همسر شما محدود نمی شود بلکه دلیل های زیادی وجود دارد که دلیل ناراحتی و خجالتی بودن او می شود، همانند مشکل عرق کردن بیش از اندازه، به مخصوص با ظاهر اثری از عرق بر روی لباس های او.

بیان نحوه رفتار با شوهر خجالتی

نحوه کنترل خجالت همسر

موارد زیادی وجود دارد که امکان دارد موجب شرمندگی همسر شما بشود و ما به برخی از آنها نشانه کردیم، بنابراین شما نقش مهمی در کنترل اون ها دارید و مهم تر از همه باید دلیل خجالت او و در نظر گرفتن عواطف او و عدم صدمه دیدن او را بفهمید. ما به شما خانم ها منظور می کنیم که با همسر خجالتی خود صمیمانه برخورد کنید و به او عشق بورزید و همیشه از نقاط قوت او تعریف و تمجید کنید که موجب شده شما او را دوست داشته باشید. چون این روش نقش تاثیر گذار و مهمی در ترمیم اطمینان به نفس همسرتان دارد

از روش پریشانی و سرسختی نسبت به همسر خجالتی خود دوری کنید، با او مدارا کنید و به آهستگی با او رفتار کنید، چون پریشانی با همسر خجالتی او را از شما دور می کند و درونگرایی را در شما بالا می برد. به طور مستقیم به او بگویید که شما را همانگونه که هست دوست دارید، و نیازی نیست نسبت به شما شرمنده شود. البته شما باید صبور باشید و به او کمک کنید تا عواطف خود را به هر شکلی که دوست دارد، ابراز کند. همیشه از خندیدن در چهره خود و یک دیدگاه از خود و قدردانی از او و با ارزش و مهم بودن نقش او در زندگی خود استفاده کنید.

آشنایی با نحوه رفتار با همسر خجالتی

ما به شما منظور می کنیم که یک سبک زندگی را با مرد خجالتی خود برگزینید که به اختلاط هوش در برخی از شرایط و عواطف زن در موقعیت های دیگر وابسته می باشد. در نهایت مواظب باشید شما نیز با او به شکل خجالتی رفتار نکنید. برای اینکه از پیشرفت زندگی با شوهر خجالتی خود اطمینان پیدا کنید باید کمرویی و خجالت خود را کنار بگذارید تا بتوانید ابتکارات و تصمیمات مهم و اساسی را در زندگی بگیرید.

در آخر به منظور آشنایی با دلیل بیصدا مردان و غار تنهایی مردان می توانید از این لینک ها بازدید نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]