دلیل دوری امیر تتلو و سحر قریشی سرانجام مشخص شد [+عکس]

[ad_1]

دلیل دوری امیر تتلو و سحر قریشی مشخص شد. این داستان در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

امیر تتلو با انتشار متنی در یوتیوب دلیل دوری از سحر قریشی را آشکار کرد و ادعایی جنجالی علیه خانم بازیگر مطرح کرد. پیشتر عکس منتشر شده از صفحه اینستاگرام سحر قریشی ماجرای دوری او از امیر تتلو و مهاجرت این بازیگر زن به دبی را تایید کرد.

زیادتر بخوانید:

دلیل دوری امیر تتلو و سحر قریشی مشخص شد

تغییر چهره وحشتناک سحر قریشی او را شبیه تتلو کرد [+فیلم تتوی هایش در باشگاه]

بازیگر زن گذشته سینمای ایران حتی پس از آخر دادن به رابطه با تتلو همچنان در بیوگرافی پیج اینستاگرام خود عبارت «در رابطه با پادشاه» را داشت که حالا بنظر می رسد پس از قطعی شدن مهاجرت به دبی این متن را حذف کرده و پرچم امارات را در بیو درج کرده است.

خواننده ایرانی مقیم ترکیه مدعی شد سحر قریشی را تنبیه کرده و دوری از بازیگر زن گذشته سینمای ایران به سبب رفتارهای زشت او بوده است.

پیام تتلو را دید کنید:

علت طلاق نیوشا ضیغمی مشخص شد [+فیلم لورفته] پشه مهمونی برای سارا بهرامی دراکولا شد [+فیلم] ریحانه پارسا با دوست پسرش وسط دریا ؛ عکس‌هایی که بهتر است نبینید [+18] سحر قریشی به دبی فرار کرد ؛ تتلو : «سحر معتاد بود!» [+تصاویر لورفته] رابطه جنسی پسر رونالدو و دختر لوییز سوارز لو رفت [عکس +18] ؛ ناراحتی شدید کریستیانو!

تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آر اند بی کوشش می‌کند. تتلو نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال 1390 بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. تتلو از نخستین خوانندگان ژانر آر اند بی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرد.

سحر قریشی به تازگی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برای چی با تتلو درون رابطه شده است، گفت:

راه من رو انتخاب کردم من همیشه عاشقم. انسان جایزالخطاس گاهی میشود از راه کج به مقصد رسید متوجه شو که ببین من چی میگم.

تتلو افشاگری کرد: علت جدایی امیر تتلو و سحر قریشی مشخص شد [+عکس]

اخبار زیادتر:

[ad_2]