دلیل فوت دردناک دو کم سن در همدان چه بود؟

[ad_1]

دلیل فوت دردناک دو جوان در همدان چه بود؟

دادستان همدان از فوت دو کم سن بر دلیل‌ مصرف مشروبات الکلی خبر داد و گفت: ۱۰ نفر نیز مسموم شده‌اند

فوت دو کم سن بر دلیل‌ مصرف مشروبات الکلی

حسن خانجانی با نشانه به شرح مراجع انتظامی و دو بیمارستان در همدان از فوت و مسمومیت چندین کم سن خبر داد و اظهار کرد: سحر روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه، دختر و پسر کم سن با علائم شدید مسمومیت توسط جوانی دیگر که او نیز وابسته مسمومیت شده بود به دو بیمارستان همدان انتقال داده می‌شوند.

وی با بیان اینکه با تحقیقات و پیگیری‌‌های اولیه مشخص شد هر سه نفر اینان در ویلایی در همدان بر دلیل‌ مصرف مشروبات الکلی وابسته مسمومیت شده اند، افزود: با وجود کارها درمانی دختر و پسری که حالشان وخیم‌تر بود، بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه فوت می‌کنند.

دادستان همدان افزود: از کنار این داستان به راحتی نمی‌توان گذشت، بنابراین همان روز با دستور قضائی و انجام کارها فنی و تخصصی توسط پلیس اطلاعات، دو متهم اصلی مشروبات الکی یعنی فروشنده و سازنده تحت پیگرد قرار گرفتند، در این بین فروشنده دستگیر و متهم دیگر متواری شد.

خانجانی عنوان کرد: با تحقیقات ضرب‌الاجلی برای نجات جان افراد دیگری که از این فروشنده مشروبات خریداری کرده بودند و با توجه به اینکه به خطر افتادن جانشان محتمل بود، شماره تماس ۲۰ نفر به دست آمد و به همگی آنان اطلاع داده شد که از مصرف مشروبات خودداری کنند.

وی افزود: با وجود احترام شرعی و غیرقانونی بودن مصرف مشروبات الکلی در سرزمین، متأسفانه برخی از جوانان مورد اغفال فروشندگان این ماده مست کننده قرار می‌گیرند و این گونه با جان خود بازی می‌کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

[ad_2]