دوربین گلکسی S23 اولترا قطعا سنسور 200 مگاپیکسلی خواهد بود

[ad_1]

تاکنون شایعات ضد‌و‌نقیض بسیاری مبنی بر اندازه سنسور دوربین گلکسی S23 اولترا وجود داشته ؛ اما این‌بار با قطعیت بالایی دوربین 200 مگاپیکسلی این محصول تایید شده است.

ما قبلاً در جونی شرح‌های متعددی را در مورد Samsung Galaxy S23 Ultra، که پرچمدار بعدی و پریمیوم سامسونگ خواهد بود، لباس داده‌ایم. شایعات در مورد دوربین این پرچمدار، به یک سنسور اولیه 200 مگاپیکسلی در پشت نشانه کرده بودند و الآن شرح جدیدی از یک افشاگر با اعتبار، جزئیات بیشتری در مورد دوربین‌های گلکسی اس 23 اولترا را تأیید می‌کند.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: جزئیات بیشتری از گلکسی اس 23 اولترا آشکار شد

جزئیات دوربین گلکسی S23 اولترا

این خبر از افشاگر سرشناس، Ice Universe که منبعی قابل اطمینان برای محصولات آینده این غول علمی کره جنوبی است، رسیده است. در حال آماده، این افشاگر ادعا می‌کند که او 100 درصد ایمن است که گلکسی اس 23 اولترا دارای دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی خواهد بود که اندازه اون 1/1.3 اینچ است و پیکسل‌هایی با اندازه 0.6 میکرومتر و دیافراگم عظیم‌تر f/1.7 برای جاذبه روشنایی زیادتر دارد.

دوربین گلکسی S23 اولترا به سنسور 200 مگاپیکسلی مجهز می‌شود
طرحی مفهومی از پرچمدار جدید سامسونگ، گلکسی S23 اولترا

برای اون دسته از  کسانی که نمی‌دانند، نسل قبلی یعنی Galaxy S22 Ultra دارای سنسور 108 مگاپیکسلی با اندازه 1/1.33 اینچ و پیکسل 0.8 میکرومتر و دیافراگم f/1.8 بود. Ice Universe همچنین اضافه کرده که سنسور دوربین در گلکسی اس 23 اولترا کمی عظیم‌تر از سنسوری است که در دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی آیفون 14 پرو جدید اپل وجود دارد و دارای اندازه 1/1.3 اینچی می‌باشد.

طراحان و سازندگان گوشی‌های هوشمند، همیشه با محدودیت‌هایی مواجه هستند که سد از تجهیز گوشی‌ها به حسگرهای فراوان عظیم می‌شود. در همین راستا، اخیراً برخی شرکت‌ها از تکنیکی به نام باینینگ پیکسل استفاده می‌کنند و با ترکیب پیکسل‌های کوچک، پیکسلی عظیم‌تر ساخته و تصاویر با کیفیت‌تر و آشکار‌تری را ساختن می‌کنند.

طبق شرح‌ها، سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا، سنسورهای HP1 یا HP3 این شرکت که قبلا معرفی شده بودند، نخواهد بود. بنابراین، احتمالاً قرار است شاهد ساخت یک سنسور جدید و کاملا اختصاصی و سفارشی برای این پرچمدار جدید سامسونگ باشیم.

زیادتر بخوانید:

نظر شما در مورد دوربین گلکسی S23 اولترا چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار علمی را از جونی دنبال کنید.

منبع: gizmochina

[ad_2]