دوقلوهای سارا و نیکا هم ازدواج کردند ؛ از علی‌آباد تا سوئد! [+ عکس شوهرها]

[ad_1]

دوقلوهای سارا و نیکا هم ازدواج کردند. ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

اگر بخواهیم نشانه‌ای هرچند کوچک به بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل بپردازیم، این دو خواهر در مقطع دبیرستان درس می خوانند. آنها برای وجود در سریال، فشرده درس می خوانند و زودتر از سایر علم آموزان امتحان می دهند.

یک عکس متفاوت از سارا و نیکا مجدد ذهن ها را به خود مشغول کرد. سارا و نیکا دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند.

زیادتر بخوانید:

ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت [+تصاویر شوهرهایشان]

ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت
ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت

در ادامه بیوگرافی سارا ونیکا می‌توان گفت که دوقلوهای سرشناس سریال پایتخت درسال 90 با بازی در این سریال چهره شدند. سارا و نیکا از سال 93 برای زندگی به خارج از سرزمین و سرزمین سوئد رفتند. سارا و نیکا در این زمان با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای غیر واقعی داشتند

در عکس منتشر شده سارا و نیکا در کنار دو مرد کم سن دیده می شود که همین داستان موجب شد تا کاربران خیال بزنند که این ها احتمالا همسران آینده این دو خواهر بازیگر باشند.

سارا و نیکا فرقانی اصل هنوز به داستان ازدواج واکنش علامت نداده اند. سارا و نیکا در این زمان با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای غیر واقعی داشتند.

پدر و مادر سارا و نیکا مقیم سرزمین سوئد هستند و اطلاعات معتبری درمورد آنها وجود ندارد.

سارا و نیکا هم در سوئد زندگی می کنند و سالی 1 بار برای فیلمبرداری سریال پایتخت به ایران می آیند.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. در حالی که مدتی نزد اخباری در مورد ساخت دوره جدید پایتخت منتشر شد اما این دو خواهر از این سریال کنار گذاشته شدند.

ازدواج سارا و نیکا در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب گسترده ای داشته است. در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.
سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت

سارا و نیکا در طول این سال ها و ساخت مجموعه های پایتخت روز به روز نقش شان پر رنگ تر شده است.

اگر چه در سریال پایتخت یک دیالوگ های آنها فراوان کوتاه و تک کلمه ای بود ولی با عظیم شدن دوقلو ها نویسندگان با فراغ بال برای آنها متن می نویسند. به طوری که در پایتخت 3 اسم رستوران هما و عمه فهیمه رستوران سارونیکا بود که بخشی از قصـه را به خود اختصاص داده بود.

سارا و نیکا مجرد هستند و از سال 93 برای زندگی به خارج از سرزمین رفتند. نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

قطعا اگر پایتخت نبود سارا و نیکا هم نبودند. دو قلوها حالا هر کدام بیش از 1 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارند و با اینکه کوشش خاصی هم ندارند اما همچنان طرفداران خود را نگه داشته اند!

البته بومرنگ های زیادی از خود با چشمان خمار و ناز دخترانه منتشر می کنند که تاثیر زیادی برای نگه داشتن فالوور های نوجوان اون ها دارد.

عکس جنجالی منتشر شده از بازیگران کم سن سریال پایتخت را در ادامه دید کنید، تصویری که به شایعه ازدواج سارا و نیکا دامن زد:

ازدواج سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت [+تصاویر شوهرهایشان]

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همیشه در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال آماده هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند.

نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. سارا و نیکا بخاطر شیطنت ها و کار های غیر اخلاقی از دوره آخر سریال پایتخت حذف شدند.

دوقلوهای سارا و نیکا ازدواج کردند [+تصاویر شوهرهایشان]

اولین تجربه وجود هنری سارا و نیکا به سریال مجدد زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در اون سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا فرقانی اصل درباره اولین تجربه بازیگری‌شان چنین می‌گوید:

اولین بار زمانی هشت ماهه بودیم در سریال «مجدد زندگی» بازی کردیم. از اون وقت چیزی به یاد نداریم اما مامان مون می گه آقای رسول حاتمی که اون تاریخ، ما رو از «مجدد زندگی» می شناخت و آشنایی نزدیکی هم با گروه پایتخت داشت، زمانی برای سریال «پایتخت» دنبال دوقلو بودن مارا به آقای مقدم معرفی کرد و سپس از اینکه به دفتر رفتیم برزو خوب نژاد از ما تست گرفت و برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

دوقلوهای سارا و نیکا ازدواج کردند [+تصاویر شوهرهایشان]
دوقلوهای سارا و نیکا ازدواج کردند

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همیشه در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال آماده هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند.

نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سارا و نیکا فرقانی اصل از جمله بازیگران کم سن و چهره های اینستاگرامی هستند که کم و بیش کنار های زیادی دنباله رو اون‌هاست؛ از دعوای سارا و نیکا در لایو اینستاگرام گرفته تا تولد لاکچری این دو بازیگر کم سن سریال پایتخت و الان هم ازدواج سارا و نیکا با شوهرانی از سوئد! نظر شما درباره ازدواج سارا و نیکا چیست؟ آیا فکر می‌کنید این خبر سلامت دارد و یا از جمله شایعاتی است که در فضای غیر واقعی رد و بدل می‌شود؟

زیادتر بخوانید:

[ad_2]