دیدنی های السالوادور و زیبایی های نگاه دقیق کننده اون

[ad_1]

یکی از کوچک ترین و در عین حال پر تراکم ترین کشورهای دنیا السالوادور می باشد. این سرزمین در منطقه آمریکای مرکزی واقع شده است. یکی از بلندترین کوه های آتشفشان در این سرزمین واقع شده که با ارزش و مهم بودن زیادی دارد. این سرزمین دارای جاذبه های زیادی بوده و در ادامه این قسمت می توانید با دیدنی های السالوادور زیادتر دوست شوید.

دیدنی های السالوادور

معرفی دیدنی های السالوادور

این سرزمین برای اولین بار در قرن ۱۶ کشف شده است. بررسی پیشینه تاریخی این منطقه علامت دهنده اتفاقات و رویدادهای مهمی می باشد. این سرزمین در ۱۸۲۱ از مستعمره اسپانیا خارج شده و به استقلال خود دست یافته است. در دهه ۸۰ نیز درگیری های داخلی زیادی در این منطقه شکل گرفته و جان افراد زیادی در اون به خطر افتاده است.

معرفی السالوادور

تئاتر مردمی سان سالوادور:

یکی از مهم ترین دیدنی های این منطقه تئاتر مردمی سان بوده که در واقع یکی از کهنه ترین تئاترها در آمریکای مرکزی بوده و از ویژگی های گردشگری زیبایی برخوردار می باشد. این بنا در ۳ نوامبر در سال ۱۹۱۱ به وسیله یک معمار فرانسوی با نام دانیل بیلارد بنا شده است.

آشنایی با السالوادور

افتتاح این بنا در سال ۱۹۱۷ انجام شده و با برخورداری از سبک معماری ویژه خود مورد توجه می باشد. سبک معماری این بنا را تلفیقی از رنسانس فرانسوی و مدرن تشکیل داده است. نوع معماری این سازه فراوان ارزشمند بوده و ویژگی های مهمی برای بازدیدکنندگان دارد.

قصر مردمی سالوادور:

در واقع یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در پایتخت را این قصر تشکیل می دهد. تاریخ ساخت این قصر باشکوه به سال ۱۸۷۰ دوباره می گردد. متاسفانه قسمت های مهمی از این بنا در سال ۱۸۷۹ در یک آتش سوزی بزر از بین رفته اند. بازسازی این بنا در سال ۱۹۰۵ تا ۱۹۱۱ مجدد از سر گرفته شده و یک پروژه عالی محسوب می شود.

السالوادور کجاست

این بنا شامل قسمت های مختلفی بوده و دارای چهار اتاق با ۱۰۱ فرعی می باشد. هر یک از اتاق هایی که در این قصر مشاهده می کنید، دارای نقش و نگارهای مخصوص ای برای خود هستند. اتاق قرمز که در واقع اتاق پذیرایی است یک اتاق باشکوه در این قصر محسوب می شود. این دریاچه یکی از دیدنی های السالوادور می باشد.

جذابیت های السالوادور

دریاچه ایلوپنگو:

این دریاچه جاذبه های فراوان زیبایی برای گردشگران دارد. شما می توانید، قسمت مهمی از جذابیت های طبیعی را در حوالی این دریاچه تماشاگر باشید. این دریاچه ۱۱ متر مربع بوده و یکی از زیباترین و راحتی قسمت ترین قسمت هایی بوده که می توانید از اون دیدن کنید.

آب های السالوادور

این سرزمین کوچک جاذبه های زیادی به خود اختصاص داده است. سرزمین هندوراس نیز یکی از کشورهای همسایه بوده که می توانید در لینک زیادتر با اون دوست شوید. این کشورها بیشتر جاذبه های فرهنگی مشابهی با یکدیگر دارند.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *