رابطه جنجالی مدل سرشناس بیصدا پدرش را شکست!

[ad_1]

محمد حدید، پدر سوپرمدل سرشناس، جیجی حدید درباره شایعه رابطه دخترش با لئوناردو دی کاپریو صحبت کرد و گفت فکر نمی‌کند این داستان واقعیت داشته باشد.

به شرح وقت سحر به تعریف از روزیاتو؛ دی کاپریو ۴۷ ساله و حدید ۲۷ ساله اخیرا در کانون توجه قرار گرفته‌اند؛ نه تنها به دلیل رابطه‌ای که ادعا می‌شود بین این دو وجود دارد، بلکه به این خاطر که اگر این داستان سلامت داشته باشد، حدید قانون این ستاره هالیوودی برای رابطه داشتن با زنان زیر ۲۵ سال را زیر پا می‌گذارد.

این دو سلبریتی دفعات با هم دیده شده‌اند؛ اگرچه تاکنون هیچ‌کدام هیچ علامت‌ای از رابطه‌ای فراتر از دوستی علامت نداده‌اند و به طور علنی درباره این داستان صحبت نکرده‌اند.

اما پدر جیجی، محمد حدید که در ایالات متحده برای ساختن هتل ها و عمارت های مجلل به‌مخصوص در منطقه بورلی هیلز و بل ایر کالیفرنیا یک توسعه دهنده املاک و مستغلاتِ شناخته‌شده است، بیصدا را شکست.

محمد حدید به دیلی میل گفت: «چهار یا پنج سال نزد آقای دی کاپریو را در سن تروپه فرانسه ملاقات کردم. مرد فراوان خوبی است و از او خوشم آمد.»

او ادامه داد: «آنها دوست هستند و مدتی است که همدیگر را می‌شناسند. فکر نمی‌کنم با هم رابطه خاصی داشته باشند. تصور می‌کنم فقط دوستان خوبی باشند.»

جیجی و لئو اولین بار روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر در یک کلوپ مخصوص خصوصی در نیویورک سوژه عکاسان قرار گرفتند. در عکس‌هایی که به دست دیلی میل رسیده اون‌ها در کلوپ کاسا سیپریانی در گوشه‌ای دنج نشسته‌اند و حین گفتگو به سو همدیگر خم شده‌اند.

یک منبع در این باره گفت: «جیجی کمی پس از لئو به کاسا سیپریانی رسید. آنها دوست دارند به این مکان بروند چون آنجا می‌توانند کمی فضای خصوصی داشته باشند و سوژه عکاسان نشوند یا مردم بیش از اندازه متوجهشان نشوند.»

این منبع ادعا کرد که این زوج سلبریتی زمان‌ خوشی را با هم سپری می‌کنند و لئو فراوان جاذبه جیجی شده است.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *