ربودن مرد سرشناس تهرانی به دست پدر و پسر کم سن

[ad_1]

پدر و پسر کم سن در سناریوی خشن مرد ثروتمند را ربوده و دست به سرقت میلیاردی زدند.

به شرح وقت سحر به تعریف از رکنا: نگهداری به شکایت مرد سرشناس و ثروتمند تهرانی با داستان آدم ربایی و سرقت اموال از منزلش از مدتی قبل در دستور کار بزر سهرابی بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت. این فرد در صدر شکایت خود اظهار داشت: نزدیک افول در خانه خود بودم که زنگ در را زدند ۲ سارق با لباس مبدل مامور پلیس حکم جلب قلابی را به من علامت دادند و من را ربوده و یک خانه متروکه منتقل کردند. سپس کلید منزلم را از من گرفتند و در حالی که من را بازداشت غیرقانونی کرده بودند درون منزلم شدند

آخر یک آدم ربایی

آدم ربایان مرد سرشناس را در نقطه خارج از شهر رها کردند و سپس مشخص شد کمی از اموال او و ماشین شاسی بلندش را به سرقت برده بودند. همچنین کارت های بانکی مرد سرشناس را خالی کردند. بلافاصله تحقیقات پلیسی و قضایی جهت شناسایی و دستیگری متهمان شروع شد. و سرانجام آنها در یک فعالیت‌ ضربتی به دام پلیس افتاده و تحت بازجویی قرار گرفتند. مشخص شد سارقان پدر و پسری بودند که از مدتی قبل خانه شاکی را تحت نظر گرفته و سرانجام نقشه خود را عملی کردند.

بنا بر این شرح متهمان تحت اختیار کارآگاهان اداره آگاهی قرار دارند تا مشخص شود که از سوی افرادی اجیر شده بودند یا نه و همچنین درصورت داشتن همدستان احتمالی آنها شناسایی شوند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *