رسمی: جایزه گرد مولر، هت تریک بارسایی ها در مراسم توپ طلا! [+عکس]

[ad_1]

روبرت لواندوفسکی فوتبالیست ، ستاره لهستانی بارسلونا در مراسم توپ طلا، جایزه بهترین مهاجم سال قبل را دریافت کرد. در ادامه دنبال جونی بمانید.

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بارسلونا برنده جایزه گرد مولر سال 2022 شد.

همه چیز درباره مراسم توپ طلا 2022 [+عکس و اسامی نامزد ها]

روبرت لواندوفسکی فوتبالیست

  • جایزه گرد مولر
روبرت لواندوفسکی فوتبالیست
جایزه گرد مولر, جایزه گرد مول لواندوفسکی

جایزه گرد مول لواندوفسکی

به شرح منابع خبری:

روبرت لواندفوسکی به نام اولین برنده جایزه جدید گرد مولر در مراسم امشب توپ طلا برنده شد این جایزه را به خود اختصاص دهد. این جایزه از این پس هر ساله به بهترین مهاجم دوره قبل وابستگی می‌گیرد.

لواندوفسکی در مراسم امشب توپ طلا در پاریس سومین بارسایی بود که روی سن می‌رفت و جایزه دریافت می‌کرد. نزد از او گاوی به نام بهترین بازیکن کم سن، جایزه کوپا را به دست آورده بود و الکسیا پوتیاس، کاپیتان زنان بارسا هم برای دومین سال پیاپی توپ طلای زنان را به خود اختصاص داده بود.

در ادامه میتوانید عکس روبرت لواندفوسکی را مشاهده کنید:

روبرت لواندوفسکی فوتبالیست
جایزه گرد مول لواندوفسکی, عکس روبرت لواندفوسکی

جذاب این است که روبرت سال قبل نیز جایزه گرد مولر را برده بود اما همان طور که سال قبل به توپ طلا نرسید، امسال نیز همان طور که خودش هم تایید کرده شانسی برای کسب این جایزه نداشت و بنزما را جلوتر از خود می فهمید.

لواندوفسکی جایزه کفش طلای دوره قبل را هم کسب کرده است و حالا باید دید که ایا می تواند سال آینده طلسم توپ طلا را بشکند یا نه هر چند که کار فراوان سختی دارد برای چی که حذف احتمالی بارسا از لیگ قهرمانان اروپا کار را برایش فراوان مقاوم می کند.


اخبار زیادتر:

[ad_2]