رفع فیلتر لینکدین ؛ آیا نوبت به واتساپ و اینستاگرام هم می‌رسد؟

[ad_1]

بررسی‌های انجام شده توسط برخی رسانه‌ها حاکی از رفع فیلتر لینکدین است. این پلتفرم و برخی دیگر از برنامه‌های محبوب رفع فیلتر شده‌اند.

بنابر بررسی‌های انجام شده، به نظر می‌رسد که شبکه اجتماعی لینکدین و برخی دیگر از شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های خارجی رفع فیلتر شده‌اند.

زیادتر بخوانید: فیلترینگ دائمی اینستاگرام و واتساپ ؛ روزهای تاریک برای کارآفرینان اینترنتی!

رفع فیلتر لینکدین

لینکدین در سالیان اخیر شبکه اجتماعی محبوب شغل‌ها در ایران بوده است. از ابتدای مهر ماه 1401 گوگل پلی، اپ استور، وب سایت استارلینک و برخی دیگر از شبکه‌های اجتماعی چون لینکدین، اینستاگرام و واتساپ از دسترس کاربران ایرانی اخراج شدند.

رفع فیلتر لینکدین ؛ آیا نوبت به واتساپ و اینستاگرام هم می‌رسد؟

اما الآن شرح‌ کاربران سخن پند آموز از اون دارد که حداقل لینکدین بار دیگر دردسترس قرار گرفته است. این شبکه اجتماعی هم الآن بر بستر اپراتورهای موبایل و برخی از ISPهای مهم در دسترس قرار گرفته است. حال باید دید که آیا رفع فیلتر لینکدین دائمی است یا بار دیگر این شبکه‌ی اجتماعی از دسترس خارج خواهد شد.

علاوه بر این برخی از شرح‌های دیگر حاکی از رفع فیلتر اسکایپ است که از دوم مهر ماه از دسترس خارج شده بود. این برنامه نیز هم الآن در دسترس است. به علاوه برخی از محدودیت‌های اپ استور رفع شده است.

دامنه googleadservices، که برای نمایش تبلیغات گوگل ادز مورد استفاده قرار می‌گیرد، نیز دیگر پلتفرم بین‌المللی است که محدودیت اون از ساعاتی نزد لغو شده است.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره رفع فیلتر لینکدین چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]