رقصیدن و شنای زبر دست دنیز دایی دختر علی دایی! [+ویدئو و عکس]

[ad_1]

شاید این روزها فیلم رقص دنیز دایی که بازتاب پهناور‌ای داشته ذهن برخی از طرفداران اسطوره‌ی فوتبال ایران را درگیر کرده باشد.

علی دایی سال 1383 با مونا فرخ آذری همسر فعلی خود ازدواج کرد. مونا فرخ آذری که همانند علی دایی اهل اردبیل است و سال 1356 در تهران به دنیا آمده و کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی است علی دایی علاوه بر اینکه مالک برند دایی است نمایندگی آدیداس و نایک را هم دارد در ساختمان سازی و بساز بفروش فراوان فعال است.

زیادتر بخوانید:

ماجرای جنجالی علی دایی درباره اسرا پناهی چیست؟ [+فیلم]

فیلم رقص دنیز دایی جنجالی شد!

نورا فرزند علی دایی در سال ۱۳۸۸ به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی فراوان علاقه دارد، اما آیا علی دایی دختری به نام دنیز هم دارد؟ عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است که ادعا می‌کند مربوط به دنیز دایی دختر علی دایی از همسر اول اوست. که هم‌حالا سلامت اون مشخص شده.

شنا کردن دختر دایی

دایی که بهترین گلزن تاریخ تیم مردمی ایران به‌شمار می‌رود؛ در نظرسنجی‌های سایت ای‌اف‌سی و برنامه نود با کسب اکثریت آرا به ردیف به نام بهترین مهاجم تاریخ جام ملت‌های آسیا و نیز بهترین مهاجم سپس از انقلاب در ایران انتخاب شد.

در ادامه عکسی از دنیز دایی که ظاهرا در ایران وجود داشته را مشاهده می کنید. در حال آماده علی دایی برخلاف تصور دو فرزند دارد اما زیادتر رسانه‌ها عکس‌های نورا دایی فرزند دومش را منتشر کرده اند.

بسیاری از طرفداران علی دایی از اینکه دخترش در لندن به خوش‌گذرانی زندگی خود را دارد خوشحال و برخی دیگر از این اتفاق ناراحت خاطر هستند. اما در ادامه بخشی از فیلم رقص دنیز دایی را دید کنید:

دایی از سوی ای‌اس‌پی‌ان به نام یکی از ده بازیکن برتر تاریخ فوتبال آسیا انتخاب شده و همچنین توسط فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال در تیم منتخب قرن ۲۰ آسیا قرار گرفته‌است. او با زدن ۱۰۹ گل در ۱۴۹ بازی مردمی، دومین گلزن در رده بازی‌های مردمی فوتبال مردان دنیا است، درحالیکه سال‌ها عنوان بهترین گلزن بازی های مردمی دنیا را به یدک می‌کشید. او با ثبت ۱۴ گل، رکورد بیشترین گلزنی در تمام ادوار جام ملت‌های آسیا را هم در اختیار دارد.

دنیز دایی دختر عظیم علی دایی است. دنیز دایی دختر علی دایی است. دنیز دایی نتیجه ازدواج علی دایی با همسر اولش مریم است. دنیز دایی دختر عظیم علی دایی است. دنیز دایی دنبال مادرش در لندن زندگی می کند.

فیلم لو رفته‌ی دختر علی دایی

ویدئوی جدید از دختر علی دایی در لندن را دیدید. حتما و قطعا می‌دانید که دختر علی دایی بنام دنیز در لندن رقص را به شکل زبر دست دنبال می‌کند. از راه لینک زیر فیلم رقصیدن دنیز دایی را در باشگاه دنس ببینید.

داماد علی دایی کیست؟ [+فیلم رقصیدن دنیز دایی دختر علی دایی]

داماد علی دایی کیست, ازدواج دختر علی دایی, ازدواج دنیز دایی, شوهر دنیز دایی
داماد علی دایی کیست, ازدواج دنیز دایی

دنیز دایی دختر عظیم علی دایی (از همسر سابقش مریم) می‌باشد که دنبال مادر خود در لندن زندگی می‌کند. علی دایی زمانی که 25 سال سن داشت با خانمی به نام مریم ازدواج کرد که ازدواجشان عمر چندانی نداشت و از هم جدا شدند نتیجه ازدواج انها یک دختر به نام دنیز بود.

شوهر دنیز دایی

تصویری از علی دایی با کت و شلوار و کروات در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که برخی از رسانه‌ها مدعی شده‌اند مربوط به عروسی دختر علی دایی است که مشخص نیست این خبرها چه منبعی دارد. در این عکس علی دایی در یک مراسم به دنبال چند بدن از حضار دیده می‌شود و برخی صفحات غیر واقعی مدعی شدند یکی از افراد آماده در عکس همسر دنیز دایی و داماد اسطوره فوتبال ایران است.

ازدواج دختر علی دایی

نکته شگفت آور‌تر اینکه با یک عکس حتی داماد علی دایی را هم شاهزاده عرب اعلام کرده‌اند! این درحالیست که دختر علی دایی ازدواج نکرده است و سن او کمتر از 18 سال است و اگر هم بخواهد ازدواج کند قانون به او چنین اجازه ای را نمی‌دهد.

این شایعات در حالی در فضای غیر واقعی منتشر می‌شود که دنیز دایی مجرد و ساکن لندن است؛ نزد‌تر نیز تصویری از وجود علی دایی در یک مراسم عروسی به نام «ازدواج دنیز دایی» منتشر شده بود.

صفحه اینستاگرام دختر علی دایی؛ دنیز دایی

صفحه اینستاگرام دنیز با نشانی deniz_daei@ در دسترس عموم بوده و بیش از ۵۲۴۵۰ نفر تا این ثانیه فالوور دارد. او ۴۹ پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که زیادتر او را در حال تفریح، در کنار دوستان یا در کلاس رقص علامت می دهد.

فیلم خبری شنا کردن دختر علی دایی را ببینید:

عکس تولد دنیز دایی را ببینید:

عکس لاکچری تولد دنیز دایی, عکس تولد دنیز دایی

فیلم تولد لاکچری دختر علی دایی را دید کنید:

در ادامه میتوانید عکس استوری دنیز دایی با مادرش را ببینید:

استوری دختر علی دایی در کنار مادرش
استوری دختر علی دایی در کنار مادرش

در این رابطه دنیز دایی دختر ارشد علی دایی با نمایش تصویری اعتراضی و هشتک دانشگاه بزرگوار در صفحه شخصی اش به این اتفاق واکنش علامت داده است.

واکنش تند دنیز دایی دختر علی دایی به حوادث دانشگاه شریف

علاوه بر این او با انتشار متنی شدید و هشتک مهسا امینی حمایت خود را از دانشجویان بزرگوار اعلام کرده است.

اخبار زیادتر:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]