رونمایی از شاهین متصل به اینترنت توسط سایپا ؛ تلاشی برای بهبود فروش نافرجام؟

[ad_1]

خودروی محبوب سایپا به یک ویژگی منحصربه‌فرد مجهز شد. رونمایی از شاهین متصل به اینترنت در حادثه فناورانه خودروهای آینده دلیل وجد تماشاگران شد.

رونمایی از شاهین متصل به اینترنت روز قبل در حادثه فناورانه آینده برگزار شد. این ماشین با همکاری شرکت ایرانسل طراحی شده است. سایپا علاه بر رونمایی از این خودروی منحصر‌به‌فرد، آریا نیز به معرض نمایش درآورد. خودروی آریا سال سپس درون بازار خواهد شد.

زیادتر بخوانید: دور دوم مزایده خودروهای خارجی گمرک ؛ جزئیات تاریخ و نحوه برگزاری

رونمایی از شاهین متصل به اینترنت

شرکت سایپا با همکاری ایرانسل از خودروی شاهین با قابلیت اتصال به اینترنت ( Connected Car) رونمایی کرد. این ماشین در حالت ساده همیشه به اینترنت متصل است. این ماشین می‌تواند با استفاده از اینترنت با دستگاه‌های درون و خارج از ماشین ارتباط برقرار کند. از جمله ویژگی‌های این ماشین می‌توان به موارد زیر نشانه کرد:

مکان‌یابی و امکان ارسال اطلاعات مکانی، برخورداری از سرویس اشکال جهت برقراری ارتباط با مراکز خدماتی و امدادی در مواقع اضطراری و همین‌طور امکان ارسال شرح دیاگ ماشین به سرویس نظارت بر اطلاعات و اعلام نتیجه به کاربر از راه تلفن دنبال راننده

گفت و گو رونمایی از شاهین متصل به اینترنت برای اولین بار در روز 20 مهر در یک نشست عمومی مطرح شد. سایپا وعده داده بود که رونمایی از این ماشین در روزهای 25 و 26 مهر انجام خواهد داد. سایپا به وعده خود عمل کرده است و این خودروی منحصر‌به‌فرد در روز 25 مهر رونمایی شد.

رونمایی از شاهین متصل به اینترنت

حادثه فناورانه خودروهای آینده در مرکز تحقیقات و نوآوری شرکت سایپا و با هدف معرفی دستاوردهای اخیر شرکت‌های علم‌بنیان و نمایش قابلیت‌ها و پتانسیل اون‌ها در بهبود و ارتقای صنعت خودروسازی سرزمین و همچنین پیشرفت تکنولوژیکی و توان علمی، تخصصی و فنی نخبگان و متخصصین حوزه، نمایش دستاوردهای شرکت‌های مختلف در عرصه تولید خودروهای برقی و هیبریدی، معرفی خودروهای متصل و زیرساخت‌ها و تجهیزات وابسته و تست و آزمون اون‌ها برگزار شده است.

سایپا در این حادثه عالوه بر رونمایی از شاهین متصل به اینترنت، خودروی آریا را نیز که سال سپس به بازار عرضه خواهد شد رونمایی کرد. بر پایه اعلام سایپا، این ماشین در دو نسخه متفاوت بنزینی و برقی که بر پایه پلتفرم SP تولید و درون بازار خواهند شد.

سایپا همچنین گفته است که در خودروهای آینده خود از علمی‌ها و آپشن‌هایی همانند، ماشین متصل، سیستم پیشگیری از برخورد، سیستم هشدار نقاط کور و غیره استفاده خواهد کرد.

زیادتر بخوانید: 

دیدگاه شما درباره رونمایی از شاهین متصل به اینترنت توسط سایپا چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین بگذارید و اخبار ماشین را با ما دنبال کنید.

[ad_2]