رونمایی از چهره بدون آرایش سارا و نیکا در سوئد ؛ جذابیت ویژه دوقلوهای پایتخت!

[ad_1]

چهره بدون آرایش سارا و نیکا در سوئد این روزها در فضای غیر واقعی دست به دست می‌شود. در این عکس سارا فرقانی اصل در یکی از خیابان های سوئد دیده می‌شود. جذابیت ویژه دوقلوهای پایتخت را در این تصاویر ببینید.

آرون گروپس

کاربران فضای غیر واقعی تصویری از سارا و نیکا فرقانی منتشر کرده و به رونمایی اون ها از چهره طبیعی و بدون آرایش شان نشانه کرده اند. تصویری که مجدد این دوقلوهای سریال پایتخت را برسر زبان ها رها کرد.

زیادتر بخوانید:

چهره بدون آرایش سارا و نیکا در سوئد

چهره بدون آرایش سارا و نیکا در سوئد
چهره بدون آرایش سارا و نیکا در سوئد

در این عکس سارا فرقانی دیده می شود که در یکی از خیابان های سرزمین سوئد دیده می شود و برای ثبت ژست و استایل جدید اش مقابل دوربین نیکا فرقانی قرار گرفته است.

البته ذکر این نکته واجب است که ادعا کاربران درباره چهره بدون آرایش سارا و نیکا صحیح نیست. برای چی که اون ها این عکس را هفته های قبل منتشر کرده اند.

اون ها در طول روزهای اخیر معمولا مشغول نقاشی و نواختن ساز هنگدرام بوده اند و ویدیوهایی این کوشش های خود را در شبکه های اجتماعی نشر داده اند.

سارا فرقانی اصل در سوئد
سارا فرقانی اصل در سوئد

اگر بخواهیم نشانه‌ای هرچند کوچک به بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل بپردازیم، این دو خواهر در مقطع دبیرستان درس می خوانند. آنها برای وجود در سریال، فشرده درس می خوانند و زودتر از سایر علم آموزان امتحان می دهند.

زیبایی خاص دوقلوهای سریال پایتخت
زیبایی ویژه دوقلوهای سریال پایتخت

یک عکس متفاوت از سارا و نیکا دوباره ذهن ها را به خود مشغول کرد. سارا و نیکا دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند.

سارا و نیکا درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند. سارا و نیکا از سال 93 برای زندگی به خارج از سرزمین و سرزمین سوئد رفتند. سارا و نیکا در این وقت با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای غیر واقعی داشتند.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]