زمانی که “پارسا پیروزفر” در اوج زیبایی بود/ عکس

[ad_1]

تصویری از پارسا پیروزفر مربوط به دوران کودکی اش منتشر شد که زیبایی نگاه دقیق کننده ای دارد.

به شرح وقت سحر، عکسی جذاب و دیدنی از کودکی پارسا پیروزفر بازیگر مطرح ایرانی که این روزها در سریال جنگجو فراوان مورد توجه قرار گرفت، در فضای غیر واقعی منتشر شد.

زمانی که

پارسا برنده فر در تاریخ ۲۲ شهریور سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد.

او دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و علم‌آموخته رشته بازیگری از آکادمی هنرهای نمایشی حمید سمندریان است.

علاقه‌مندی اش به نقاشی سبب شد تا در طی سال‌های ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۹، هنگامی که او در مقطع تحصیلی دبیرستان و در رشته ریاضی و فیزیک مشغول به تحصیل بود، به خلق قصـه‌های مصور بپردازد آثار مصوری که در اون خود داستان گوست و خود نیز تصویرگر، و با توجه به اطلاعات ثبت شده در وبسایت رسمی اش، تا کنون هنوز اقدامی برای چاپ این آثار نشده‌است.

سپس از اتمام مقطع تحصیلی دبیرستان در رشته ریاضی و فیزیک در سال ۱۳۶۹، پارسا پیروزفر تحصیلات خود را در رشته نقاشی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران ادامه داد، منزلی که اولین تجربه‌های بازیگری تئاتر خود را نیز از منظره‌ نمایش آنجا شروع نمود.

از دغدغه‌های او همچنین همیشه صدا بوده‌است و زمانی را نیز از سال ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۵ به صداپیشگی پرداخته‌است. اولین وجود او در سینما در سال ۱۳۷۳ در نقشی کوتاه (شیخ سالک) در فیلم پری به کارگردانی داریوش مهرجویی بود.

[ad_2]