زنان معروف هالیوود که از عمل زیبایی خود پشیمان شدند

[ad_1]

به دنبال ظهور شبکه های اجتماعی، زیبایی از اهمیتی روز افزون در زندگی ما برخوردار شده است. به همین دلیل است که بسیاری از مردم، از جمله سلبریتی ها به دنبال عمل ها و روش های زیبایی می روند تا به استانداردهای فعلی زیبایی دست یابند و جوانی ظاهر خود را نگه داری کنند. با این حال، برخی از اون ها از عمل های زیبایی خود پشیمانند و به این نتیجه رسیده اند که داشتن یک ظاهر طبیعی و راستگو بودن با خود، فراوان مهم تر از داشتن یک ظاهر بی نقص و نقص است.

در ادامه از زنان معروف هالیوود خواهیم گفت که از عمل های زیبایی خود پشیمان شدند.

جیمی لی کورتیس

1 de0c6352a99440369168590a25

این بازیگر ۶۳ ساله اذعان کرده که سال ها قبل عمل های زیبایی داشت که نتیجه ی خوبی نداشت.

او هنوز هم بر این عقیده است و با انجام عمل های زیبایی مخالف است. جیمی لی کورتیس دراینباره گفته: «این مد فعلی برای استفاده از ژل و انجام عمل های زیبایی و این علاقه ی شدید به استفاده از فیلتر در عکس ها، زیبایی ها را دارد از بین می برد. یک بار که در صورتت دست ببری، دیگر نمی توانی اون را به حالت قبلش برگردانی.»

کورتنی کاکس

2 da93d555fcbe4fd63ab4284f03

این بازیگر ۵۸ ساله اذعان کرده برای یافتن جوانی دست به عمل زیبایی زده بود. با این حال، از نتیجه راضی نبود و به گفته ی خودش دلیل شده ظاهر عجیبی پیدا کند. به همین دلیل، در نهایت تصمیم گرفت همه ی ژل هایی که تزریق کرده بود را تخلیه کند.

کورتنی کاکس در اینباره گفته: «شما باید بتواند شکل تان را حرکت دهید، مخصوصا اگر همانند من پوست شکل تان نازک باشد. من یاد گرفتم که این حرکات را بپذریم و پِی بردم که ژل دوست من نیست.»

جسیکا سیمپسون

3 978e8252eb81539d2904f00f8e

این خواننده و بازیگر ۴۲ ساله به انجام عمل زیبایی بر روی لب های خود اذعان کرده است. با این حال، از نتیجه راضی نبود. جسیکا سیمپسون در اینباره گفته: «روی لب های من طبیعی نبود. دوستش نداشتم.» خوشبختانه دلیل‌ ژل سپس از ۴ ماه از میان رفت و لب هایش به حالت قبل بازگشتند.

جین فوندا

4 d207305c729919e11a977be793

جین فوندا ۸۴ سال دارد و علیرغم سن بالایش از ظاهری خوشحال برخوردار است. او گرچه دلیل جوانی ظاهر خود را داشتن سبک زندگی تندرست و ورزش فراوان عنوان می کند، اما در عین حال به انجام لیفت شکل اذعان کرده است، چیزی که خود را به اون ارزش فراوان داشتن نمی کند. این بازیگر گفته دیگر صورتش را لیفت نکرد تا دلش نمی خواسته از شکل بیافتد.

ملانی گریفیت

5 8d0b8a5f65a4ed782d9ad1ea07

ملانی گریفیت، مادر داکوتا جانسون که بازیگر ۶۵ ساله است از افراط در انجام عمل های زیبایی در ۲۰ سال قبل پشیمان است و برای تغییر چشمگیر چهره اش در نتیجه ی این عمل ها افسوس می خورد. او اذعان کرده تا قبل از نشانه ی دیگران به این داستان، خود متوجه نشان شدید این عمل ها بر روی چهره اش نشده بود.

او گفته از این اتفاق فراوان ناراحت شد و به همین دلیل، همه ی ژل هایی که زده بود را تخلیه کرد، به این امید که ظاهر طبیعی تری پیدا کند.

گوئینت پالترو

6 a814ed52bda9e58a7c651a38d6

این بازیگر ۵۰ ساله ادعان کرده با انجام عمل های زیبایی تلاش کرده بود با بحران میانسالی خود رو به رو شود. به گفته ی گوئینت پالترو، او زمانی که ۴۰ سال داشت در همه جای شکل خود تزریق ضد چروک انجام داد که نتیجه ی «وحشتناکی» داشت. او گفته: «بد شده بودم. یک چشمم بالاتر از اون یکی رفته بود. قطعاً اشتباه فراوان بزرگی بود.» او همچنین گفت خوشبختانه این وضعیت موقت بود و آثار عمل به مطالعه از میان رفت.

جنیفر گری

7 b2e0dd56328714bc006ccfdb14

این بازیگر ۶۲ ساله اذعان کرده که در سال ۱۹۸۹ بینی خود را عمل کرد اما این کار اثری منفی بر شغل اش گذاشت. او ۲ سال سپس از ستاره شدنش به واسطه ی بازی در فیلم Dirty Dancing، زیر تیغ جراحی رفت. جینفر گری در اینباره گفته: «زمانی به اتاق عمل رفتم یک سلبریتی بودم و زمانی از اون خارج آمدم یک آدم ناشناس.» او همچنین گفته: «تا ابد یک بازیگر یک زمانی معروف خواهم بود که برای عمل بینی هیچکس مرا نمی شناسد.»

کامرون دیاز

8 3b01b15761b4bd331cb5f38654

این بازیگر ۵۰ ساله آشکار کرده در قبل تزریق بوتاکس انجام داده، با این حال، از نتیجه نبوده. کامرون دیاز در اینباره گفته: «تغییری که در صورتم ساختن کرد به قدری شگفت آور بود که با خودم گفتم “نه، دلم نمی خواهد این شکلی باشم”.» او همچنین گفته: «ترجیح می دهم شکل پیر شود تا اینکه ابداً به خودم وابستگی نداشته باشد.»

[ad_2]