زنی که با 6 میلیارد ثروت در مترو دستفروشی می‌ کند

[ad_1]

زنی که با 6 میلیارد ثروت در مترو دستفروشی می‌ کند

چند روز قبل دو دختر ۱۱ و ۲۲ ساله به دنبال پدرشان قدم در شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران گذاشتند تا از مادرشان برای شکنجه‌های سریالی شکایت کنند

شکایت دو دختر از شکنجه های مادرشان

دختر بزرگتر زمانی که در مقابل بازپرس غلامحسین راستگو‌زاده قرار گرفت، گفت: مدتی قبل پدر و مادرمان از هم جدا شدند و ما با مادرمان زندگی می‌کنیم اما او ما را کتک می‌زند و علائم سوختگی روی بدنمان این داستان را تأیید می‌کند. مدام به ما فحاشی می‌کند و سپس هم ما را به باد کتک می‌گیرد و بدنمان را می‌سوزاند. به همین سبب دلمان نمی‌خواهد با او زندگی کنیم و می‌خواهیم با پدرمان زندگی کنیم.

وی در ادامه گفت: مادرم بدون اینکه مرا به پزشک ببرد مدعی است که من بیماری دیابت و مشکل کبدی دارم و سه روز به من غذا نداده است. اما این همه اتفاق نیست؛ چند وقت قبل پدربزرگ‌مان فوت شد و ارثیه ۶ میلیارد تومانی به مادرم رسید. اما او به جای استفاده از این ارثیه، می‌گوید این پول حلال نیست. او وابسته توهم است و می‌گوید باید در مترو دستفروشی کند و به مردم خوراکی بفروشد تا پولش حلال باشد. هنگامی من و خواهرم مخالفت می‌کنیم ما را شکنجه می‌کند. مادرم پای خواهر کوچکم را برای چندین ساعت به تخت می‌بندد. ما که شرایط را به خودمان مقاوم دیدیم در فرصتی مناسب از خانه فرار کردیم و نزد پدرمان رفتیم.

در حالی که دو دختر چنین ادعایی داشتند، دایی آنها نیز در تحقیقات، اظهاراتشان را تأیید کرد و مدعی شد خواهرزاده‌هایش تحت شکنجه خواهرش قرار گرفته‌اند.

با شکایت دو دختر، مادر آنها به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد اما زن کم سن منکر ادعاهای فرزندان و برادرش شد و گفت: شکنجه‌ها کار من نبوده بلکه پدرشان آنها را شکنجه کرده و به گردن من انداخته است. برادرم هم دروغ می‌گوید به این سبب که من سهم بیشتری از ارثیه پدرم برده‌ام دشمنی مرا به قلب گرفته است.

باتوجه به اظهارات زن کم سن او به پزشکی قانونی منتقل شد تا سلامت روانی‌اش بررسی شود. ادامه تحقیقات منوط به نظریه پزشکی قانونی و بررسی‌های تکمیلی است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: روزنامه ایران

[ad_2]