زهرا سادات زهراییان همسر مرتضی شاه‌میرزایی، مدیرعامل شرکت مردمی صنایع پتروشیمی کیست؟

[ad_1]

در این مطلب به توضیحاتی درباره زهرا سادات زهراییان همسر مرتضی شاه‌میرزایی، مدیرعامل شرکت مردمی صنایع پتروشیمی پرداخته شده است.
به شرح صفحه اقتصاد، چندی نزد تصویری از حکم انتصاب «زهرا سادات زهراییان» همسر مرتضی شاه‌میرزایی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مردمی صنایع پتروشیمی به‌عنوان سرپرست امور اداری و تشریفات در امور بین‌الملل شرکت مردمی نفت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
انتشار این حکم، بازتاب‌هایی را به دنبال داشت و سبب انتقادهایی مبنی بر انتصاب افراد نزدیک به مدیران ارشد نفتی در زیرمجموعه‌های این صنعت شد.

یک رتبه مسئول در وزارت نفت:
زهراییان دانشجوی نخبه دانشگاه نفت و از شاگرد اول‌های دوره خودش بوده‌ است و به همین دلیل ۲۰ سال نزد به استخدام وزارت نفت حقوق.

او یکی از مدیریت‌های معاونت برنامه‌ریزی وزارت نفت را با گرید B در اختیار داشت و سپس از اون به مدیریت امور بین‌الملل شرکت مردمی نفت با همان گرید سازمانی منتقل شد.

از نظر شخصی عملا نه‌تنها تغییر مثبتی برای او چهره نداده‌، چه بسا شاید تغییر منفی هم برایش باشد.

اقتصادآنلاین نوشت: کنار‌های انتصابات شرکت مردمی نفت ایران تمام شدنی نیست. پس از ماجرای برکناری معارفه مدیرعامل شرکت پتروپارس هم‌حالا نوبت به «سرپرست معاونت اداری و تشریفات» رسیده است.

photo_2022-10-15_05-47-49

محمد محمدی پور، مدیر امور بین الملل شرکت مردمی نفت؛ که از نزدیکان مرتضی شاهمیرزایی،  مدیرعامل شرکت مردمی صنایع پتروشیمی است، در حکمی زهرا سادات زهراییان را به نام «سرپرست معاونت اداری و تشریفات»منصوب کرده است. شنیده‌ها حاکی از اون است که زهراییان همسر مدیرعامل شرکت مردمی صنایع پتروشیمی است. تاکنون هیچ یک از مدیران وزارت نفت درباره‌ی این انتصاب جنجالی اظهارنظر نکرده‌اند.

در چند روز اخیر اخبار انتصاب‌های فامیلی در شرکت مردمی نفت با انتقادهای بسیاری مواجه شده است. تمامی این اتفاقات در دولتی چهره می‌دهد که با شعار دولت مردمی و رفع تبعیض روی کار آمده است. تنها در یک هفته قبل دو انتصاب فامیلی یکی در شرکت پتروپارس و دیگری در شرکت شرکت مردمی نفت انجام شده است. گفتنی است که انتصاب مدیرعامل پتروپارس به‌دلیل انتقادهای فراوان لغو شد. درحال آماده افکار عمومی چشم به راه پاسخگویی مدیران نفتی به‌مخصوص وزیر نفت درباره‌ی این انتصابات فامیلی هستند و مطالبه جدی آنها لغو حکم این انتصاب فامیلی همانند ماجرای شرکت پتروپارس است.

[ad_2]