ساختن خط اعتباری بانك صنعت و معدن

[ad_1]

پزشک علی خورسندیان، در نشست با استاندار و مسؤلان استانی دست اندر کار تولید و اشتغال استان ایلام از ساختن خط اعتباری توسط این بانک در آینده نزدیک خبر داد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیرعامل این بانک که به ‌منظور بازدید از برخی طرح های صنعتی به این استان سفرکرده بود در ادامه این بازدیدها در نشست مشترکی با استاندارد و دیگر مسؤلان استان ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند با تأکید بر موقعیت و ظرفیت های استان ایلام در حوزه‌های مختلف بیان داشت: ارتباط بین بنگاه‌های تولیدی و بانک‌ها یک ارتباط متقابل و مؤثر است و ضروری است که این رابطه با برگزاری جلسات سازنده و تبیین درخواست های طرفین در راستای بهبود فضای تولید و اشتغال ارتقا یابد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه سخنان خود ضمن تشریح رویکرد این بانک در محرومیت زدایی در نقاط مختلف سرزمین از راه توسعه صنعتی و امکان اشتغال پایدار عنوان داشت: اهتمام ما تمرکززدایی و گسترش واحدهای تولیدی متناسب با آمایش سرزمین و استفاده برداری از ظرفیت ها و مزیت های اقتصادی این استان است.
وی از تخصیص بیش از 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی این استان خبر داد و ادامه داد: این بانک با توجه به رسالت خود وظیفه دارد در خدمت اندوخته‌گذاران و بنگاه‌های تولیدی باشد و در این راستا می‌تواند با بررسی کارشناسی در حوزه فراهم‌ مالی و ارائه خدمات نوین خود نقش مهمی در تسهیل و تسریع روند اندوخته‌گذاری در این استان داشته باشد.
در این ملاقات حسن بهرام نیا، استاندار ایلام گفت: این استان از ظرفیت های اقتصادی و صنعتی خوبی برخوردار است و بانک صنعت و معدن نیز همکاری مناسبی با صنعتگران استان داشته است؛ در حوزه اشتغال نیز 12 هزار شغل در این استان ساختن شده که به منظور بنده به 14 هزار افزایش یافت و هم الآن رتبه اول اشتغال در سرزمین را داریم.
وی افزود: برای تامین برق پایانه نیز پست 32 مگاواتی برق ساختن شده و 20 هزار متر مربع با اعتباری افزون بر 80 میلیارد تومان در مهران ساختن شده و 350 میلیارد تومان نیز در حوزه راه های اربعین هزینه شده است.
گفتنی است در این نشست مقرر شد، شرکت های عظیم نسبت به تمرکز موجودی حساب های خود نزد بانک صنعت و معدن اقدام کنند تا بانک نیز متقابلا با توان وام دهی زیادتر به ارائه خدمات به این شرکت ها بپردازد.
پزشک خورسندیان همچنین در خلال این مسافرت در جمع کارکنان مدیریت استانی ایلام وجود یافت و طی مراسمی محمد کلانتری را به نام مدير استاني و رييس شعبه ایلام معرفي نموده و از زحمات امین رضایی مدير پيشين این استان که منشاء کارها مؤثر و مثبتی در حمایت از واحدهای تولیدی استان بوده است، قدرداني کرد.
وی در جمع همکاران بر نقش مهم بانک صنعت و معدن در توسعه و رواج واحدهای تولیدی استان تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: مدیریت استانی این بانک توانسته در سطح مطلوبی به معرفی و ارائه خدمات متعدد به مشتریان بپردازد و عملکرد خوب همکاران ما در این استان کاملا مشهود است.
در این نشست حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن نیز اظهار داشت: مقوله تولید و اندوخته گذاری در این حوزه با امنیت رابطه مستقیم دارد و با ساختن زیرساخت های واجب و حمایت از کارآفرینان و صنعتگران می توان ظرفیت های بالقوه را بالفعل نمود و در این راه توان تخصصی و مشاوره ای بانک صنعت و معدن نیز می تواند نقش سازنده ای داشته باشد.
وی بر با ارزش و مهم بودن وصول مطالبات تاکید کرد و گفت: تداوم خدمات دهی بانک وابسته به وصول هر چه سریع تر مطالبات غیر جاری است و بایستی یک اطمینان دوطرفه و متقابل بین بانک و مشتریان وجود داشته باشد.
محمد کلانتری مدير جديد استان ایلام نزد از این سو، مديريت استان کرمانشاه و رياست شعبه کرمانشاه را بر وظیفه داشته است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]