ساختن زمین در دنیای متاورس [+آموزش کامل ساخت خانه در متاورس]

[ad_1]

ساخت خانه در متاورس نه تنها جذاب، بلکه امری سود آور است. پس تا انتهای این نوشتار با جونی باشید تا چگونگی ساخت زمین در متاورس و کسب حقوق از اون را بیاموزید.

متاورس آینده ارتباطات است. در آینده، شما می‌توانید با استفاده از متاورس، دوستان خود را در سراسر کره زمین ملاقات کنید. اما حتی همین حالا نیز تعداد زیادی از بهترین پروژه های متاورس وجود دارند. درحال آماده متاورس‌های متنوعی وجود دارد که می‌توانید از اون‌ها استفاده نمایید. در چنین شرایطی، شاید شما به فکر ساخت یک ویلا و یا حتی ساخت آپارتمان در متاورس باشید. پس باید آموزش ساخت خانه در متاورس را بیاموزید.

ساخت زمین در متاورس

به دنبال آموزش کامل ساخت خانه در متاورس

شما می‌توانید فهرست ساخت زمین در متاورس را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مرتبط:

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس

رشد فراوان بالای قیمت زمین‌ها در متاورس، دلیل شده است تا عده زیادی تصمیم به ساخت ویلا در متاورس بگیرند. دلیل این امر، افزایش قیمت فراوان بالای یک زمین است. اگر شما بنایی زیبا و عظیم را در زمین خود بسازید، افراد مختلف حاضرند تا پول بیشتری بابت خرید این زمین به شما پرداخت کنند.

به یاد داشته باشید که ساحت زمین متاورس امری است که باید مرحله به مرحله انجام شود. شما باید تمامی جوانب را درنظر بگیرید تا بتوانید به نتیجه مطلوب نهایی برسید. پس در ادامه با جونی دنبال باشید تا تمامی مراحل ساخت زمین در متاورس را به شما ارائه دهیم.

انتخاب متاورسساخت زمین در متاورس

در مرحله اول، شما باید بتوانید متاورس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هر متاورس، از قواعدی که برای اون تنظیم شده است پیروی می‌کند. برای مثال، ساخت آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند تنها به چند کلیک و چندین ماه تاریخ نیاز دارد؛ اما در متاورس Sandbox، شما باید همانند یک طراح بازی، زمین خود را طراحی نمایید. این اختلاف‌ها دلیل می‌شود تا ساخت زمین در برخی متاورس‌ها ساده‌تر، و در برخی دیگر مقاوم‌تر شوند.

البته که انتخاب متاورس نیازمند معیارهای دیگری نیز می‌باشد. برای مثال، شما باید از اعتبار متاورسی که انتخاب می‌کنید اطمینان نتیجه کنید. اگر این متاورس ویژگی منحصر به فردی نداشته باشد، همانند شت کوین‌ها پس از مدتی ارزش خود را از دست داده و زمین شما نیز فاقد ارزش مادی می‌شود. پس باید متاورسی را انتخاب نمایید که توسط افراد متخصص تایید شده باشد.

زیادتر بخوانید:

کیف پول دیجیتال

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت ویلا در متاورس

حالا که متاورس مورد نظر را انتخاب کرده‌اید، باید کیف پول دیجیتال خود را به متاورس متصل نمایید. این امر دلیل می‌شود تا شما در این متاورس، دارای هویت شده و بتوانید از تمامی امکانات استفاده نمایید. اگر شما همچنان یک کیف پول دیجیتال ندارید، می‌توانید نوشتار بهترین کیف پول های ارز دیجیتال را مطالعه نمایید.

برای انتخاب کیف پول دیجیتال، باید اطمینان پیدا کنید که کیف پول شما از علمی NFT پشتیبانی می‌کند. سپس باید سازگاری اون را با بلاکچین متاورس مورد نظر مورد بررسی قرار دهید. واجب به ذکر است که زمین‌های متاورس به شکل NFT عرضه شده و در کیف پول دیجیتال شما ذخیره می‌شوند. اگر با NFT آشنایی ندارید، مطالعه نوشتار ان اف تی (NFT) چیست؟ به شما منظور می‌شود.

زیادتر بخوانید: متاورس چیست ؛ از آموزش تا راه‌های رستگاری !

انتخاب بنا

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند

نزد از خرید زمین در متاورس شما باید بنای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای مثال، اگر شما تصمیم ساخت ساخت آسمانخراش در متاورس آپلند را داشته باشید، باید زمینی متناسب با اون را انتخاب نمایید. شما می‌توانید یک خانه کوچک را برای خودتان ساخته، و یا یک آسمانخراش عظیم ساخته و واحدهای اون را به دیگران اجاره دهید! در هر شکل، شما باید نزد از هر اقدامی، نوع بنای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

زیادتر بخوانید: آموزش متاورس ؛ از بازی تا خرید و فروش و کسب حقوق

انتخاب زمین

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت آسمانخراش در متاورس آپلند

حالا که شما نوع بنا را انتخاب کرده‌اید، باید زمین خود مطابق اون انتخاب نمایید. برای مثال، اگر شما تصمیم دارید تا با ساخت یک آسمانخراش واحدهایی اون را اجاره دهید، باید آسمانخراش خود را در مکان‌های شلوغ و مهم بنا کنید. زیرا اگر شما زمینی دور افتاده داشته باشید، حتی بهترین ساختمان نیز نمی‌تواند کاربران را به سو زمین شما بکشاند.

یکی دیگر از نکات مهم انتخاب زمین، متراژ اون است. متراژ یک زمین عادی در متاورس‌های مختلف متفاوت است. اما به طور کلی، شما باید از وجود فضای کافی برای ساختن بنا اطمینان پیدا کنید. اگر فضای کافی برای ساخت آپارتمان در متاورس وجود نداشته باشد، شما تنها پول خود را خرج خرید یک زمین بیهوده کرده‌اید.

زیادتر بخوانید: بهترین فیلم ها و سریال های متاورسی

خرید زمین

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت خانه روی زمین غیر واقعی متاورس آپلند

حالا که با صفر تا صد خرید زمین در متاورس دوست شده‌اید، تنها باید خرید خود را نهایی نمایید. بدین منظور، از اتصال کیف پول به متاورس اطمینان نتیجه کرده و زمین مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس از وجود هزینه کافی در کیف پول خود اطمینان نتیجه کرده و در این شکل، بر گزینه خرید کلیک نمایید. با توجه به قواعد متاورس مورد نظر، خرید شما انجام ده و NFT زمین به کیف پول دیجیتال شما منتقل می‌شود. حالا شما می‌تواند به زمین خود دسترسی یافته و ساخت ویلا در متاورس را شروع نمابید.

زیادتر بخوانید:

 تقسیم بندی زمین

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آموزش ساخت خانه در متاورس آپلند

احتمالاً زمینی که شما خریده‌اید، به طور دقیق با متراژ مورد نیاز بنای شما یکی نیست. شاید زمین شما کمی عظیم‌تر باشد و در چنین مواقعی، قطعاً شما تصمیم ندارید تا قسمت اضافی زمین شما بیهوده باقی بماند. شما می‌توانید زمین خود را به چند قسمت تقسیم کرده و به هرکدام به شکل مجزا نگهداری نمایید!

این امر در هر متاورس به شکل شکل شکل می‌گیرد. برای مثال، در برخی متاورس‌ها شما امکان تقسیم بندی را ندارید. پس تنها باید زمین خود را در ذهنتان تقسیم کرده و به شکل فرضی بنای خود را در بخشی از اون بسازید. اما در برخی از دیگر متاورس‌ها، شما می‌توانید زمین خود را به قسمت‌هایی کوچک‌تر تقسیم نمایید.

زیادتر بخوانید: بهترین توکن های NFT

شروع ساختن

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند

مرحله ساختن در هر متاورس کاملاً متفاوت است. بدین شکل، ما تصمیم داریم تا نمونه‌ای از چند متاورس متفاوت را به شما ارائه دهیم. این امر دلیل می‌شود تا شما بتوانید از هر متاورسی که انتخاب می‌کنید، آشنایی بیشتری با نحوه ساختن داشته باشید. با جونی دنبال باشید.

زیادتر بخوانید:

آموزش ساخت خانه در متاورس سندباکس

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت آپارتمان در متاورس

سندباکس (Sandbox) نه تنها یک متاورس، بلکه جزو بهترین بازی های بلاکچین 2022 است. اگر شما یک زمین را در سندباکس خریداری نمایید، شما باید صفر تا صد‌ اون را به معنای واقعی بسازید. سندباکس دارای یک مکان ادیتور زمین است. این مکان فراوان قدتمند و متنوع است. راه کار اون بدین شکل است که شما امکان طراحی یک بازی کامل را در زمین خودتان دارید.

همانند یک سازنده بازی ویدیویی، کار خود را شروع کرده و بازی‌ای فراوان متفاوت بسازید. با این تفاوت که این بازی بخشی از یک متاورس است و افراد مختلف نیز می‌توانند از اون استفاده ببرند. شاید ساخت ویلا در متاورس امری نسبتاً مقاوم به نظر آید، اما آزادی عمل و امکانات فراوان فراوان سندباکس، دلیل می‌شود تا افراد زیادی ترجیح دهند تا یک مرکز تفریحی عظیم را در سندباکس ساختن کنند!

زیادتر بخوانید:

آموزش ساخت خانه در متاورس آپلند

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آموزش ساخت خانه در متاورس آپلند

در سوری دیگر، ساخت خانه روی زمین غیر واقعی متاورس آپلند تفاوت فراوان زیادی به سندباکس و برخی دیگر از متاورس‌ها دارد. اگر متاورس سندباکس را به یک بازی ساختن تشبیه کنیم که شما می‌توانید در اون با استفاده از امکانات موجود هرچیزی بسازید، نحوه ساخت خانه روی زمین غیر واقعی متاورس آپلند به بازی‌های استراتژیک شباهت بیشتری دارد.

به طور کلی، شما برای ساخت خانه روی زمین غیر واقعی متاورس آپلند هیچ زحمتی نمی‌کشید. تنها کافی است تا دستور ساخت آسمانخراش در متاورس آپلند را به متوارس داده و چشم به راه بمانید. البته درنظر داشته باشید که این صبر، احتمالاً کمی طولانی خواهد بود. گاهاً ساخت ساخت آسمانخراش در متاورس آپلند می‌تواند بین یک تا سه سال تاریخ ببرد! همچنین هنگامی که آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند در دست ساخت می‌باشند، شما اجازه فروش زمین خود را ندارید. پس باید درنظر بگیرید که ساخت آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند به معنای واقعی، یک اندوخته گذاری عظیم و طولانی زمان است.

زیادتر بخوانید:

کسب حقوق از ساخت زمین متاورس

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت ویلا در متاورس

حالا که شما با نحوه ساخت آسمانخراش و ساخت آپارتمان در متاورس آشنایی دارید، شاید به دنبال راهی برای کسب حقوق از این راه باشید. راه‌های متعددی برای کسب حقوق از متاورس وجود دارد که می‌توانید با اون‌ها در نوشتار آموزش کسب حقوق در متاورس دوست شوید. اما حالا تصمیم داریم تا به طور اختصاصی، راه های کسب حقوق از ساخت زمین در متاورس را بررسی نماییم.

نزد‌تر نحوه ساخت زمین در متاورس Sandbox را برای شما شرح دادیم. همانطور که می‌دانید، این متاورس و برخی از متاورس‌های دیگر، راه نسبتاً پیچیده‌ای برای ساخت زمین دارند. پس اگر شما بتوانید ساخت زمین در متاورس سندباکس را بیاموزید، شاید بتوانید برای دیگران کار کنید! افراد زیادی وجود دارند که علم کمی از ساخت زمین در این متاورس بهرمند هستند و حاضرند تا مبلغی پول به دیگران پرداخت کرده تا این کار را برایشان انجام دهد.

یکی دیگر از روش‌هایی که به کسب حقوق ختم می‌شود، ساخت زمین خوتان و استفاده از اون است. درواقع شما می‌توانید یک آپارتمان یا آسمانخراش را ساخته و واحدهای اون را به طور مدام به دیگران اجاره دهید! بدین شکل، شما می‌توانید درآمدی همیشگی داشته باشید. البته که می‌توانید مکانی تفریحی صحیح کرده و رویدادهای گوناگون را در زمین خود برگزار کنید. این مورد دلیل می‌شود تا شما بتوانید شخصاً همه چیز را کنترل کرده و درنهایت نیز به سود برسید.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار ساخت زمین در متاورس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوال های متداول در رابطه با ساخت زمین در متاورس

ساخت زمین در متاورس چگونه است؟

بسته به ساختار و قواعد متاورسی که انتخاب کرده‌اید، باید یک زمین خریده و سپس به ساختن در این زمین بپردازید.

کسب حقوق از ساخت زمین در متاورس چگونه است؟

شما می‌توانید همانند یک پیمان‌کار، نحوه ساخت زمین را آموخته و در زمین افراد مختلف به ساختن بپردازید تا بتوانید از اون‌ها حقوق دریافت نمایید.[ad_2]