ساخت بازی NFT بسکتبال توسط سوریر و NBA!

[ad_1]

انجمن مردمی بسکتبال آمریکا (NBA) به دنبال شرکت Sorare اقدام به ساخت بازی NFT بسکتبال کرده است. کاربران در این بازی قادر به خریداری مجموعه‌های NFT خواهند بود.

شرکت سوریر (Sorare)، توسعه دهنده بازی‌های Web3، با همکاری انجمن مردمی بسکتبال آمریکا (NBA) یک بازی NFT بسکتبال رایگان راه‌اندازی خواهد کرد. این بازی پاییز امسال و همزمان با دوره 2022-2023 مسابقات NBA منتشر می‌شود.

آبان تتر

زیادتر بخوانید: آینده NFT ها در سال 2022 چگونه است؟

انتشار بازی NFT بسکتبال NBA

شرکت سوریر (Sorare)، توسعه‌دهنده بازی‌های فانتزی ورزشی فضای وب 3، با کمک NBA و NBPA اقدام به تولید بازی NFT بسکتبال خواهد نمود. این بازی رایگان خواهد بود. در بازی بسکتبال NFT شرکت سوریر مجموعه‌های دیجیتالی NFT قابل خرید و فروش هستند. آدام سیلور (Adam Silver)، کمیسر NBA در بیانیه‌ای اعلام کرد:

همکاری ما با Sorare به طرفداران NBA اجازه خواهد داد که راهی کاملاً جدید برای تعامل با تیم‌ها و بازیکنان مورد علاقه خود پیدا کنند. به مهربانی پلتفرم Sorare، زمان‌های قابل توجهی برای گسترش جوامع طرفداری و رشد بسکتبال NBA در سراسر دنیا به وجود خواهد آمد.

ساخت بازی NFT بسکتبال توسط سوریر و NBA!

Sorare یک پلتفرم NFT مبتنی بر اتریوم است که در حال آماده مجموعه‌های دیجیتالی بازی فوتبال فانتزی را تولید می‌کند. اندوخته سوریر در حال آماده حدود 4.3 میلیارد دلار است. این شرکت در سال قبل حدود 680 میلیون دلار حقوق کسب کرد.

شرکت سوریر برای گسترش کوشش‌های خود با سرنا ویلیامز (Serena Williams)، تنیسور مطرح آمریکایی نیز قرارداد امضا کرد. NBA در قبل نیز کوشش‌هایی در حوزه NFTها انجام داده بود. در مارس 2021، NBA با همکاری NBAPA و NBA Top Shot اقدام به انتشار لحظات ویژه دوره 2020-2021 بازی‌های NBA در قطعه دلیل‌ NFT نمود.

مجموعه NBA Top Shot تا وقت‌ها پادشاه بازار توکن‌های غیرمثلی به شمار می‌رفت. این مجموعه تا ماه‌ها پس از راه‌اندازی اولیه در دسامبر 2020، اکثر تراکنش‌های هفتگی مارکت پلیس NFT را به خود اختصاص داده بود. طبق داده‌های TheBlock، میزان فروش NBA Top Shot پس از اواسط سال 2021 کاهش یافت.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره ساخت بازی NFT بسکتبال توسط سوریر و NBA چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: theblock

[ad_2]