ساعت تحویل سال 1402 و حیوان سمبل اون چیست؟

[ad_1]

با آخر یافتن سال ۱۴۰۱ ، سال هجری شمسی ۱۴۰۲ شروع خواهد شد، در این قسمت از صفحه اقتصاد ” ساعت تحویل سال 1402 و حیوان سمبل اون ” را بررسی خواهیم کرد. با ما دنبال باشید.

ثانیه تحویل سال ۱۴۰۲ و روز سال تحویل سال ۱۴۰۲ هجری خورشیدی به ساعت رسمی تهران و دیگر کشورهای دنیا بر پایه اعلام مراکز رسمی سرزمین به شرح ذیل است.

ساعت تحویل سال 1402 و حیوان سمبل آن چیست؟

ساعت تحویل سال 1402

  • ساعت ۰۰ و ۵۴ دقیقه صبح زود

سال تحویل ۱۴۰۲ چند شنبه است؟

  • سه شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۰۱
  • ۱ فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی

تاریخ تحویل سال ۱۴۰۲ به میلادی:

۲۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی

سال ۱۴۰۲ سال چه حیوانی است؟

حتما تاکنون دیده اید و شنیده اید که هر سال را به یک حیوانی نسبت می‌دهند و با توجه به خصوصیات حیوان سال‌ها، خصوصیات و طالع بینی متولدین سال‌های مختلف را با توجه به حیوان سال تولدشان ارائه می‌دهند. با این حال سال ۱۴۰۲ نیز سال خرگوش است.

ساعت تحویل سال 1402 و حیوان سمبل آن چیست؟

مشخصات متولدین سال خرگوش (🐇)

برای تاریخ‌های طولانی خرگوش برای چینی‌ها سمبل امید بوده است. خرگوش حیوانی نازک و دوست داشتنی است. در چین به نوزادان جدید به دنیا آمده تصاویری از خرگوش هدیه می‌دهند تا او زندگی سراسر راحتی و خوشبختی داشته باشد.

متولدین سال خرگوش افرادی نجیب، مناسب، حساس، باحیا، و مهربان هستند. این افراد از حافظه‌ی خوبی هم برخوردارند. اون‌ها عاشق گفتگو و ارتباط با دیگران و شوخ طبعی هستند. اون‌ها می‌دانند که چطور باید زندگیشان را رمانتیک کنند.

متولدین سال خرگوش شادترین انسان‌ها و اشخاصی خوش علاقه، اهل معاشرت، دانا، شکیبا و کمی بلند پرواز هستند. وقت برخورد با دیگران شرافتمندانه رفتار می‌کنند و هیچ کس نمی‌تواند اون‌ها را دست کم بگیرد؛ زیرا همراهان خوبی هستند و می‌دانند چگونه و کجا به درد آدم بخورند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *