ساعت و روز پخش سریال پوست شیر چه زمانی است ؟

[ad_1]

پوست شیر جدیدترین مجموعه پلیسی جنایی فیلم‌نت با بازی شهاب حسینی است. در این نوشتار به کوتاه‌ای از قصـه، ساعت و روز پخش سریال پوست شیر می‌پردازیم.

سریال پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی ساخته شده است. این اولین مجموعه محمودی در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود، او نزد از این کارگردانی دو سریال به نام‌ها سایه بان (۱۳۹۶) و قلب‌دار (۱۳۹۷) را برای شبکه دو سیما بر وظیفه داشته است.

آرون گروپس

در ادامه بیوگرافی کارگردان، فهرست بازیگران و تاریخ پخش سریال پوست شیر را به شما ارائه می‌دهیم.

زیادتر بخوانید:

ساعت و روز پخش سریال پوست شیر

از زمانی که خبر ساخت سریال درام، جنایی، خانوادگی پوست شیر با بازی شهاب حسینی منتشر شد، طرفداران این ژانر و شهاب حسینی بازیگر محبوب کشورمان چشم به راه انتشار این مجموعه بودند و سوال بسیاری از اون‌ها این بود که سریال پوست شیر کی پخش می شود ؟

در پاسخ به این سوال و جهت اطلاع بینندگان مجموعه‌های شبکه خانگی، فیلم‌نت خبر دقیق پخش این را اعلام کرد؛ بر این پایه پوست شیر از تاریخ 30/ 1401/6 چهارشنبه هر هفته ساعت 21:00 از سایت فیلم‌نت منتشر خواهد شد.

ساعت و روز پخش سریال پوست شیر
سریال پوست شیر کی پخش می شود ؟

پوست شیر به قلم جمشید محمودی و رضا بهاروند به نگارش درآمده است و تهیه کنندگی اون را نوید محمودی بر وظیفه دارد. این مجموعه 25 قسمتی خواهد بود و هر قطعه اون 40 دقیقه است. در برخی خبرها آمده است که احتمال دارد دوره دوم اون نیز ساخته شود.

بازیگران سریال پوست شیر

در این مجموعه نمایش خانگی بازیگرانی مطرح، محبوب و توامند به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. شهاب حسینی، هادی حجاری فر، پانته آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، بابک کریمی، ژیلا شاهی، آناهیتا افشار، کامران تفتی، علی اسیوند، بهزاد خلج و سعید دشتی بازیگران سریال پوست شیر هستند.

کوتاه قصـه سریال پوست شیر

در کوتاه قصـه پوست شیر آمده است: «نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از آزادی، برای ملاقات با او وابسته بحرانی عظیم می‌شود.»

درواقع این مجموعه جدید فیلم‌نت داستان‌ی کسانی است که روزگار اون‌ها را شیر جلوه می‌دهد، اما در واقعیت امر این افراد موش هستند و در موقعیت های متفاوت و ثانیه‌های حساس زندگی، هنگامی که باید دست به کاری بزنند، نظاره‌گر رویدادها هستند و هیچ اقدام موثری برای بهبود شرایط انجام نمی‌دهند.

ساعت و روز پخش سریال پوست شیر
ساعت و روز پخش سریال پوست شیر

سریال پوست شیر در ژانر خانوادگی، پلیسی، درام، جنایی ساخته شده است و تماشای این فیلم برای افراد زیر 13 سال مناسب نیست!

کارگردان سریال پوست شیر

جمشید محمودی در سیزدهم دی ماه سال ۱۳۶۱ در ولایت پران افغانستان به دنیا آمد. زمانی که 6 ساله بوده، خانواده‌اش به ایران مهاجرت می‌کنند و الآن سال‌هاست ساکن ایران هستند.

وی در حال آماده از نویسندگان، تهیه‌کنندگان و کارگردانان با سابقه سینمای ایران به شمار می‌آید. فیلم چند متر مکعب عشق نشانه یکی از آثار درخشان کارنامه هنری محمودی است که برنده تندیس و دیپلم ارزش فراوان داشتن بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین تدوین، بهترین نقش مکمل مرد، بهترین طراحی منظره‌ و معرفی توانایی از هفدهمین مهمانی سینمای ایران شده است.

ساعت و روز پخش سریال پوست شیر

جمشید محمودی در فیلم‌ سینمایی مردن در آب مطهر به نام تهیه‌کننده (۱۳۹۸)، در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان در رتبه نویسنده و کارگردان (۱۳۹۷)، در فیلم رفتن در سه سو نویسنده،تهیه‌کننده و تدوین (۱۳۹۵) وجود داشته است.

از دیگر افتخارات محمودی می‌توان به دریافت جایزه بهترین فیلمنامه از هشتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا برای فیلم «شکستن همزمان بیست استخوان» نشانه کرد.

عوامل سریال پوست شیر

  • نویسنده: رضا بهاروند، جمشید محمودی
  • کارگردان: جمشید محمودی
  • تهیه کننده: نوید محمودی
  • مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری
  • طراح منظره‌: مهدی موسوی

سوالات متداول

سریال پوست شیر کی پخش می شود ؟

سریال پوست شیر از تاریخ 1401/6/30 چهارشنبه هر هفته ساعت 21:00 از سایت فیلم‌نت منتشر خواهد شد.

مطالب زیادتر در جونی:

نظر شما در خصوص ساعت و روز پخش سریال پوست شیر چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت ها با جونی در بین بگذارید.

[ad_2]