ساعت کار ادارات شناور می شود؟

[ad_1]

ساعت کار ادارات شناور می شود؟

استاندار تهران با نشانه به اینکه فتنه‌های سال‌های اخیر تلاشی است که ما را در رسیدن به دولت اسلامی ناموفق کند و یا سرعت این امر را کاهش دهد، گفت: در رویدادها اخیر ابدا داستان حجاب مطرح نیست؛ بلکه جمهوری اسلامی را هدف قرار داده اند

ارزیابی طرح شناورسازی ساعات کار ادارات

محسن منصوری در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان تهران گفت: در کشوری زندگی می‌کنیم که بسیاری از شاخص‌گذاری‌ها را میراث‌دار هستیم و در طراحی اون‌ها نقشی نداشته‌ایم. لذا ضرورت دارد برخی از اون‌ها را مطالعه کنیم. گاهی شاخص‌های زبر دست در حوزه اداری ما را در رقابت‌هایی می‌اندازد که مشخص نیست پایه اون چیست.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی و اداری ما باید در مختصات انقلاب اسلامی مورد ارزیابی قرار گیرند تا مشخص شود در کجا قرار گرفته‌اند. رهبر معظم انقلاب پنج قدم را برای رسیدن به تمدن اسلامی طراحی کرده‌اند. ما در حال تکمیل این راه هستیم و در حال آماده در مرحله تحقق دولت اسلامی قرار گرفته‌ایم که اگر برنده شویم به سو تمدن اسلامی حرکت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: امروز دعوایی که در دنیا وجود دارد که امتداد اون در سرزمین ما در همین رویدادها اخیر قابل مشاهده است، این است که دشمن تلاش می‌کند در کف خیابان‌ها اغتشاش ساختن کند تا جریان تحقق دولت اسلامی را کُند، کند.

استاندار تهران با نشانه به ویژگی های دولت اسلامی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب، تأکید کرد:  دولت اسلامی یعنی روش‌ها و منش‌های اسلامی که باید برای تحقق دولت اسلامی به اون‌ها توجه مخصوص داشته باشیم. فتنه‌های سال‌های اخیر نیز تلاشی است که ما را در رسیدن به دولت اسلامی ناموفق کند و یا سرعت این امر را کاهش دهد.

وی تأکید کرد: مسئله مهم، تحقق عدالت و عدالت اسلامی است که باید در ارزیابی دستگاه‌های اداری این شاخص مدنظر قرار گیرد.

استاندار تهران با تأکید بر اینکه سلامت اداری و روحیه مبارزه با فساد، اشراف‌گرایی باید همیشه مورد توجه قرار گیرد و در ارزیابی دستگاه‌های اداری مدنظر قرار گیرد، افزود: گاهی برخی از مدیران و دستگاه‌ها برای نظام آبرو ساختن می‌کنند به شکلی که مردم با مراجعه به این دستگاه‌ها حتی اگر گره‌گشایی از کارشان نشود راضی بازمی‌گردند برای چی که مردم‌داری در این دستگاه انجام شده و این از شاخص‌های مهم دولت اسلامی است.

وی با تأکید بر لزوم تکیه بر ظرفیت‌های داخلی سرزمین گفت: دولت سیزدهم بحمدالله متکی به درون نظام است. در دوره‌های قبل صحبت از آوردن مدیران از خارج از سرزمین بود، اما خوشبختانه امروز در سرزمین طراحی، اجرا و تولید مدنظر قرار گرفته و توان مدیران و کارشناسان داخلی به کار گرفته شده و این داستان باید در ارزیابی‌ها مد نظر قرار گیرد.

به گفته منصوری، سلامت اعتقادی و اخلاقی باید در مجموعه‌ها مورد ارزیابی قرار گیرد. بی‌تردید از عواملی که یک جامعه را به سو عقب می‌برد این است که اصول به فرعیات تبدیل شود و دشمن نیز در همین رویدادها اخیر چنین هدفی را دنبال می‌کند.

استاندار تهران افزود: بی‌تردید فتنه سد ساختن می‌کند و به گونه‌ای است که حق و باطل را مخدوش می‌کند. لذا ما باید با اشراف و جدیت خدمت خود را دنبال کنیم. خلق و خو فتنه این گونه است که خود را جای حق علامت می‌دهد و با ظاهری زیبا باطنی دیگر را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: البته فتنه‌ها ریشه هوای نفس دارند و بدعت‌گذاری‌ها را دنبال می‌کنند. در رویدادها اخیر ابدا داستان حجاب، خانم امینی و دختران و زنان مطرح نیست؛ بلکه جمهوری اسلامی را هدف قرار داده اند.

استاندار تهران تاکید کرد: دشمن تلاش می‌کند به هدف نرسیم اما کور خوانده، به برکت رهبری و وجود مردم در منظره‌ در راه خود مستحکم به اهدافمان خواهیم رسید. اتفاقای که شب قبل در زندان اوین اتفاق افتاد در کنار نقاط مثبت و منفی، علامت داد که دوستان دستگاه امنیتی و انتظامی شبانه‌روز جدی پای کار هستند. اینها اندوخته‌های سرزمین هستند و به مهربانی خدا و به برکت خون شهدا به مخصوص شهدای امنیت این شرایط را هم پشت سر خواهیم گذاشت و در مسیرمان برنده خواهیم بود. هر چه پیشتر آزمون‌ها مقاوم‌تر می‌شود؛ اما به سو قله در حرکت هستیم.

وی در آخر این جلسه و در جمع خبرنگاران نیز در پاسخ به سوالی درخصوص ارزیابی طرح شناورسازی ساعات کار ادارات گفت: روز قبل این طرح با وجود همه دستگاه‌هایی که در اجرای اون گفت و گو‌هایی را داشتند، برگزار شد و به جمع‌بندی نهایی رسیدیم اما مرجع ابلاغ این داستان و تصمیم‌گیری نهایی دولت است.

گردآورِی: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

[ad_2]