ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی درباره اعتراضات چه می‌گوید؟ [+فیلم]

[ad_1]

این روزها کنایه جنجالی ساناز ارجمند دلیل بازتاب پهناور شده است. در ضمن برای تماشای تصاویر ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی دنبال ما باشید.

شهاب حسینی بازیگری است که در ایران از محبوبیت فراوان بالایی برخوردار است و اکثر طرفداران سینما و تلویزیون با او و خاطره‌ سکانس‌های متنوع او در حوزه سینما و حتی تلویزیون زیست می‌کنند.

شهاب حسینی در سریال ها و فیلم های زیادی به عکس کشیده شده است. او در حال آماده دو فرزند دارد. و هم حالا شایعه طلاق شهاب حسینی از همسرش بر سر آسیبها افتاده است که حواشی زیادی در پی داشت.

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی نیز عکس هایی در اینستاگرام منتشر می‌کند که به هیچ وجه از وجود شهاب حسینی در اون‌ها خبری نیست که فراوان زیاد به این حواشی دامن زده است. در ادامه با جونی و نوشتار دلیل دوری شهاب حسینی از همسرش دنبال ما بمانید.

زیادتر بخوانید:

واکنش ترسناک بهنوش بختیاری درباره اغتشاشات ایران [+فیلم]

تصاویر ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی

دوری به چه قیمت ؟

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی مدتی است که عکس های تنها با کپشن‌های ناراحت منتشر می‌کند و مدام از تنهایی صحبت می‌کند. او فقط برخی وقت‌ها به دنبال پسرش دیده می‌شود که با استوری جدیدش شک‌ها را به طلاق شهاب حسینی زیادتر کرده است. انتشار این استوری کنایه دار کافی بود تا مجدد گفت و گو طلاق گرفتن او از شهاب حسینی مطرح شود.

واجب به ذکر است که همسر جدید شهاب حسینی آنچنان جراتی دارد که شهاب حسینی را سپس از طلاق گرفتن از همسر اولش همانند موم در مشتش گرفته و هر آنچه که او می‌خواهد را انجام می‌دهد و حرفی بالای سخن او نمی‌زند.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی در اینستاگرام داغ شده است. شهاب حسینی از سوپراستارهای ایران است. بازی شهاب حسینی در بسیاری از فیلم های سینمایی در خاطره ها پایدار شد. نام کامل شهاب حسینی، سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی است. شهاب حسینی متاهل است و 2 پسر دارد.

Folder

طلاق شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران، از همسرش پریچهر قنبری سر و صدای زیادی به پا کرد. تصویری از شهاب حسینی و یک بازیگر زن هالیوودی در خیابان‌های آمریکا منتشر کرده و مدعی شده‌اند که او با این بازیگر سینمای هالیوود ازدواج کرده است. تصویری که مشخص نیست چه زمانی ثبت شده است.

اولین تصاویر لو رفته : همسر جدید شهاب حسینی کیست؟
همسر جدید شهاب حسینی کیست؟

اما همسر جدید شهاب حسینی ساناز ارجمند می‌باشد که در ادامه عکس وی را می‌توانید ببینید:

+18: تصاویر ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی +[علت جدایی]
ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی

عکسی از شهاب حسینی و دختری در اکران فیلم سینمایی در اینستاگرام وایرال شد که گمانه زنی ها حاکی از اون است که این دختر همسر جدید شهاب حسینی می باشد.

طلاق شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران، از همسرش پریچهر قنبری سر و صدای زیادی به پا کرد ولی تا به امروز هیچ منبع موثقی اون را تائید نکرده است. سید شهاب الدین حسینی تنکابنی درسال 1352 در تهران متولد شد.

در ادامه میتوانید عکس همسر جدید شهاب حسینی را ببینید:

شایعه ازدواج شهاب حسینی

ازدواج شهاب حسینی

ساناز ارجمند کیست:

به شرح جونی:

ساناز ارجمند سال 1369 در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران تعریف مکان کرده و در پروژه های عکاسی مدلینگ و آتلیه ها کوشش می کردشروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعداً به استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم حقوق.

شهاب حسینی اولین فرزند خانواده اش است و یک برادر و دو خواهر دارد. تحصیلات دانشگاهی شهاب حسینی در رشته روانشناسی دانشگاه تهران بود که اون را به تصمیم مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت. از دیروز خبر طلاق شهاب از پریچهر قنبری در فضای غیر واقعی دست به دست می شود. اما ماجرای طلاق شهاب حسینی بازیگر سرشناس کشورمان از همسرش چیست؟

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی که به تازگی پس از ۲۰ سال به دنیای بازیگری بازگشته بود در صفحه شخصی اش اعلام کرد که به سوگ پدرش نشسته است.

واکنش شهاب حسینی به حذف عکس هایش از تبلیغات

به شرح جونی:

پنجشنبه هفته قبل بود که در خبرها اعلام شد شهرداری تهران به مجری تبلیغات موبایل ۱۴۰ دستور داده بیلبوردهای علی دایی از سطح شهر جمع‌آوری شود. این اتفاق سپس از واکنش علی دایی به ماجرای مرگ مهسا امینی چهره داد.

با ادامه واکنش هنرمندان و سلبریتی‌ها به مرگ مهسا امینی در صفحات شخصی‌شان حالا نوبت به شهاب حسینی رسید تا دستور جمع‌آوری بیلبوردها با عکس این بازیگر مطرح سینمای ایران سپس از واکنش او به ماجرای مرگ مهسا امینی صادر شود.

ساناز ارجمند در هشتک های خود به مهسا امینی، نیکا شاکرمی و دانشگاه بزرگوار نشانه کرد تا اتفاقات اخیر سرزمین را یاد آوری کرده باشد. او سپس از شعر معروف سعدی برای کنایه زدن استفاده کرده و نوشته است:

انسان اعضای یکدیگرند/ که در خلقت ز یک گوهرند/ چو عضوی به درد آورد روزگار/ دگر عضو‌ها را نماند قرار/ تو کز درد دیگران بی غمی/ نشاید که نامت نهند آدمی

عکسی از این واکنش از همسر جدید شهاب حسینی را ببینید:

کنایه تند و تیز ساناز ارجمند، همسر شهاب حسینی به مردم

این کنایه شگفت آور او حالا با واکنش گروهی از کاربران فضای غیر واقعی مواجه شده است. بیشتر واکنش ها نیز انتقاداتی در مورد شهاب حسینی و خود او بوده است.

دلیل دوری شهاب حسینی از همسرش

علت جدایی شهاب حسینی از همسرش , شهاب حسینی از همسرش جدا شد , علت طلاق شهاب حسینی از همسرش , شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت , شهاب حسینی از همسرش جدا شده است
ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی

سید فخرالدین حسینی پدر شهاب حسینی از دبیران آموزش و آموزش بود که دستی در ترجمه و تالیف کتاب داشت و چندین رمان و کتاب ترجمه شده توسط او منتشر شد. پدر شهاب حسینی بهمن ماه سال 93 فوت کرد. مادر شهاب حسینی یک امدادگر سیار بود و شغل مادرش دلیل شد تا چند سالی از کودکی شهاب حسینی در شاد آباد سپری شود.

شهاب حسینی بازیگر سرشناس سینمای ایران این روز‌ها برنامه هم رفیق را که از پلتفرم نماوا پخش می‌شود اجرا می‌کند مجدد درگیر کنار‌ای جدید شده است. این حواشی مربوط به این می‌شود که آیا شهاب حسینی از همسرش جدا شده است یا خیر.

خیال‌های زیادی در رابطه با این شایعه یا واقعیت وجود دارد که می‌شود برای هر کدام فلسفه بافی ویژه خودش را داشت. برخی از اخبار خبر جدا شدن آنها را تأیید کرده اند و برخی دیگر به این مسئله نشانه می‌کنند که شهاب حسینی همچنان با همسرش زیر یک سقف زندگی میکنند.

عکس همسر جدید شهاب حسینی با نام ساناز ارجمند را ببینید:

طلاق شهاب حسینی از همسرش
دلیل دوری شهاب حسینی از همسرش

ساناز ارجمند کیست؟

ساناز ارجمند سال ۱۳۶۹ در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران تعریف مکان کرده و در پروژه‌های عکاسی مدلینگ و آتلیه‌ها کوشش می‌کرد. شروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعدا به استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم حقوق.

طلاق شهاب حسینی از همسرش
ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی

شهاب حسینی سپس دوری از همسر گذشته خود، رسما برای بار دوم ازدواج کرد، این زندگی جدید که در اول راه است فراوان جنجال آفرین شده است! آقای بازیگر با یک آرتیست در عرصه عکاسی و از کارمندان خود ازدواج کرده است که اولین بار در اکران فیلم «شین» در کنار هم اولین بار دیده شدند.

طلاق شهاب حسینی از همسرش

اوج این حواشی در آذرماه امسال در بین مردم شایعه شد و شروع اتفاق زمانی شکل خود را کامل در اذهان گرفت که در برخی از اخبار و مخصوصا در صفحات غیر واقعی گفته شد شهاب حسینی در اینستاگرام قبلا فقط زنش رو فالو کرده بود که چند زمانی است او را آنفالو کرده و در صفحه ی هیچکدام از آنها عکسی از هم دیگر ندارند.

طلاق شهاب حسینی از همسرش با وجود داشتن بچه و علاقه او به خانواده اش همانند بمب خبری بود، اما سپس از این ادعا‌ها و رسانه‌ای شدن اون مشخص شد چنین اتفاقی چهره نداده است و این زن و شوهر سرشناس هنوز زیر یک سقف هستند.

البته بیصدا هر دوی اون‌ها دوباره شایعه ساز شد و از آنجاییکه کرونا است اون‌ها در یک مکان سینمایی با هم دیده نشده اند و ابهام هنوز وجود دارد. از طرفی می‌دانیم پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی از ظاهر و چهره فراوان جذابی برخوردار است و شغل اصلی اش مزون داری است و برندهای معروفی را به نام خود ثبت کرده است.

شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت , شهاب حسینی از همسرش جدا شده است
ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی مدتی است که عکس های تنها با کپشن های ناراحت منتشر میکند و مدام از تنهایی صحبت میکند. اما شهاب حسینی سوپر استار سینما میگوید:

همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده! بازیگران بواسطه شغل پر استرس و زمانبری که دارند و به واسطه قراردادهایی که برای اجرای نقش در لوکیشنهای منتخب کارگردان در شهرها و مکانهای مختلف دارند گاهی چندین ماه از خانواده هایشان دور هستند.

شهاب حسینی بازیگر محبوب و محجوب کشورمان به دلیل فشار کاری و تنگی نفس راهی بیمارستان شده بود که خبر اشتباه سکته قلبی وی موجب رنجش خاطر خانواده و همسر شهاب حسینی شد.

شهاب حسینی یکی از سلبریتی هایی است که در سن پایین ازدواج کرد و خانواده تشکیل داد. این آرتیست کشورمان در سال 1374 درحالی که تنها 22 سال داشت با پریچهر قنبری همسرش دوست شد و این آشنایی منجر به ازدواج گردید. شاید این یکی از دلیل‌های واقعیت این گمانه زنی ها را هم شکل دهد.

بی تردید کوشش شهاب حسینی در فضای غیر واقعی دلیل به وجود آمدن این شایعه شده بود و این بازیگر سرشناس هیچ وقت درباره این اتفاق حرفی به میان نیاورد. اما کوشش شهاب حسینی در فضای غیر واقعی اینستاگرام فراوان هم دوام نداشت او پس از حواشی به وجود آمده برایش اون هم سپس از لو رفتن فیلم واکسن زدن او و یا ماسکی که با عکس ماری جوانا به شکل زده بود تصمیم گرفت برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کند.

اخبار زیادتر:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست. شما همراهان گرامی می‌توانید نظر خود را درباره این خبر که ربازدید هم می‌باشد در قسمت دیدگاه‌های انتهای این نوشتار در اختیار همه بگذارید.

کنایه جنجالی ساناز ارجمند به مردم همسر زیبا و جدید شهاب حسینی

لطفا نظر خود را در رابطه با کنایه جنجالی ساناز ارجمند به مردم همسر زیبا و جدید شهاب حسینی در قسمت دیدگاه ها برای ما کامنت کنید.

[ad_2]