سحر قریشی به ایران بازگشت ؛ از شایعه تا واقعیت بازگشت چهره کنار ساز!

[ad_1]

سحر قریشی به ایران بازگشت! این خبری است که چندی است در شبکه های اجتماعی و رسانه های مختلف سر و صدای زیادی کرده است. اما آیا بازگشت این چهره کنار ساز شایعه است یا واقعیت؟

چندی است در رسانه‌های مختلف و همچنین در شبکه های اجتماعی از بازگشت سحر قریشی به ایران سخن می‌گویند. اتفاق چیست؟

زیادتر بخوانید:

بازگشت سحر قریشی به ایران

این روزها شبکه های اجتماعی مملو از اخبار صحیح و غلط از سلبریتی هاست. سحر قریشی که در سال های اخیر همیشه با عنوان یک چهره جنجالی و پرحاشیه در شبکه های اجتماعی شناخته می‌شود نیز از این قاعده مستثنا نیست.

سحر قریشی به ایران بازگشت! این نیز از جمله اخباری است که به نظر می‌رسد شایعه بوده و هیچ سند و مدرکی از این اتفاق در دست نیست.

این بازیگر جنجالی چندی نزد در استوری اینستاگرام خود در پاسخ به این سوال که «نمیخوای برگردی ایران؟»، تنها با یک کلمه پاسخ داد: نه…!

سوال: نمیخوای برگردی ایران؟ جواب سحر قریشی: نه...
سوال: نمیخوای برگردی ایران؟ پاسخ سحر قریشی: نه…

با توجه به این داستان و همچنین نبود اطلاعات دیگری در این خصوص، به نظر بازگشت سحر قریشی به ایران تنها یک شایعه بوده و از جمله اخبار کذبی است که در رسانه های مختلف از اون صحبت می‌شود.

سحر قریشی (زاده 6 دی 1366) بازیگر ایرانی است. او شغل بازیگری را از سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی شروع کرد و سپس در همان سال برای ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

از جمله آخرین آثار سینمایی سحر قریشی می‌توان به این موارد نشانه کرد:

بانک زده ها به کارگردانی جواد اردکانی ساخته 1401

تک خال به کارگردانی مجید مافی ساخته 1399

زن ها فرشته اند 2 به کارگردانی آرش معیریان 1399

سحر قریشی پیشتر نیز با امیر تتلو، خواننده پرحاشیه ایرانی درون رابطه شده بود که این رابطه نیز همچون روابط قبلی این بازیگر جنجالی سرانجام خوبی نداشت و فراوان زود رابطه این دو نفر نیز به آخر رسید.

سحر قریشی با تتوهای دست و صورت
تیپ سحر قریشی با تتوهای دست و شکل

سحر قریشی در مدتی که با امیر تتلو ازدواج کرده بود، دست به کارهای شگفت آور و نا آشنا بسیاری زده بود که از جمله اون ها می‌توان به خالکوبی بدن و دست ها و صورتش نشانه کرد.

ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو به حدی ناموفق و همچنین جنجال برانگیز بود که تا وقت ها حواشی مربوط به رابطه این دو نفر در شبکه های اجتماعی مورد گفت و گو قرار می‌گرفت.

جواب سحر قریشی به تتلو درباره هزینه هایی که تتلو برای سحر کرده
پاسخ سحر قریشی به تتلو درباره هزینه هایی که تتلو برای سحر کرده

سحر قریشی در آذر 1396 در مصاحبه‌ای بیان کرد که با رفتن زنان به ورزشگاه مخالف است و خودش از اینکه مردان در کنار او باشند «منقلب» می‌شود. او نزد تر برای تماشای بازی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی، به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس‌هایی از او در این استادیوم در فضای غیر واقعی قرار گرفته بود. این نظر موجب انتقادهای پهناور‌ای به مخصوص در فضای غیر واقعی شد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]