سربازی اجباری گریبان بی تی اس را گرفت؛ درخواست BTS آرمی ها: معاف کنید!

[ad_1]

به شرح سرویس منهای فوتبال خبرگزاری دیلی فوتبال؛ کیم سوک جین با نام هنری «جین» اولین عضو گروه موسیقی بی تی اس (BTS) است که به زودی باید به سربازی اجباری برود.

با اعلام مدیر برنامه های بی تی اس اعضای این گروه موسیقی کی پاپ به نظم و با رسیدن به سن قانونی، به سربازی اجباری خواهند رفت.

جین ۲۹ ساله بزرگترین عضو گروه موسیقی بی تی اس است که در ماه دسامبر ۳۰ ساله خواهد شد و با توجه به اینکه تاکنون از تمامی وقفه های قاونی برای تعویق دوره خدمت سربازی خود استفاده کرده به زودی باید به خدمت برود و حدود ۲ سال از این گروه جدا خواهد ماند.

سایر اعضای BTS نیز به نظم و با رسیدن به سن مورد نظر به خدمت سربازی اعزام خواهند شد.

در سرزمین کره جنوبی همه مردان ۱۸ تا ۲۸ سال باید به زمان ۱۸ تا ۲۱ ماه به خدمت سربازی اجباری بروند؛ در این بین قهرمانان المپیک و رقابت های آسیایی و همچنین موسیقیدانان کلاسیک که برنده به کسب جوایز خاصی شوند از خدمت سربازی معاف خواهند شد و برخی از قانون گذاران خواهان شامل شدن این قانون برای گروه بی تی اس نیز شده اند.

گروه موسیقی بی تی اس در سال ۲۰۱۳ اولین آلبوم خود را منتشر کرد که به سرعت به شهرت جهانی حیرت انگیزی دست یافت و سال قبل به نام اولین گروه موسیقی آسیایی توانست جایزه گرمی آرتیست سال را کسب کند.

دولت کره جنوبی با توجه به شهرت جهانی این گروه موسیقی، آنها را به نام سفیر کسب میزبانی اکسپو جهانی سال ۲۰۳۰ برای این سرزمین انتخاب و معرفی کرده است.

بر این پایه BTS آرمی ها با ساختن کارزار اینترنتی خواهان معاف شدن اعضای گروه موسیقی بی تی اس از سربازی اجباری شدند تا از دوری حتی موقت اعضای گروه پیشگیری کنند.

دولت کره جنوبی هنوز واکنشی به درخواست ها برای معافیت اعضای گروه BTS نداشته است.

سربازی اجباری گریبان بی تی اس را گرفت؛ درخواست BTS آرمی ها: معاف کنید!

سربازی اعضای گروه بی تی اس

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]