سربازی بیرانوند پرسپولیس را ترکاند علیرضا بیرانوند باید به تراکتور برود

[ad_1]

سربازی بیرانوند همه را شوکه کرد علیرضا بیرانوند باید به تراکتور برود

پرسپولیس تهران این روز‌ها در صدر جدول لیگ برتر سرزمین جاخوش کرده است الآن خبر رسیده که علیرضا بیرانوند باید به سربازی برود و این تیم را ترک کند.

سربازی بیرانوند پرسپولیس را ترکاند علیرضا بیرانوند باید به تراکتور برود

سربازی بیرانوند پرسپولیس را ترکاند

الآن علیرضا بیرانوند باید سه تیم را برای رد کردن سربازی انتخاب کند تراکتورسازی تبریز و فجر سپاسی شیراز و نیروی زمینی تهران از جمله تیم های نظامی بوده که باید بیرانوند یکی از آنها را انتخاب کند.

با توجه به وجود تراکتورسازی در لیگ برتر به احتمال فراوان باید شاهد وجود این بازیکن در تبریز باشیم

به شرح فرارو دروازه‌بان پرسپولیس باید اول مهرماه خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی کند.

همچنین ببینید علیرضا بیرانوند بهاره راهنما را شست و عریض کرد +عکس

یکی از اصلی ترین دلایلی که این داستان مطرح شده است شیطنت استقلالی ها بوده برای چی که دربی پرسپولیس استقلال در مهرماه برگزار خواهد شد و استقلالی‌ها رایزنی های زیادی کردند تا سازمان نظام وظیفه را مطلع کنند که این بازیکن سرباز است و باید اول مهمان خود را معرفی کند .

سربازی بیرانوند پرسپولیس را ترکاند علیرضا بیرانوند باید به تراکتور برود

استقلالی‌ها معتقد هستند بیرانوند در حال آماده ۳۰ سال سن دارد و حتی اگر 9 سال از معافیت تحصیلی استفاده کرده باشد و فوق لیسانس گرفته باشد الآن دیگر باید به سربازی برود.

بیرانوند امید زیادی داشت معافیت متاهلین ۳۰ سال و دارای دو فرزند را دریافت کند که این قانون در مجلس تایید نشد نکته جذاب اینکه وحید امیری نیز باید به سربازی برود و حتی ممکن است جام جهانی را از دست بدهد باید ببینیم که سازمان نظام وظیفه برای این دو بازیکن چه تدبیری را اتخاذ خواهد کرد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]