سردار آزمون؛ پدری که پسر حرام زاده اش را گردن نمی گیرد و برای مردم ایران دایه مهربانتر از مادر می شود

[ad_1]

به شرح دیلی فوتبال؛ کوشش های سیاسی سردار آزمون و به ظاهر کنشگری این بازیکن فوتبال در اینستاگرام با واکنش های منفی پهناور از سوی کاربران مواجه شده است.

سردار آزمون که این روزها نقش دایه مهربانتر از مادر را برای مردم ایران ایفا می کند به دلیل مصدومیت از میادین فوتبال دور است اما در میادین فتنه طلبی سیاسی فعال تر از همیشه.

مهاجم تیم مردمی ایران که این احتمال می رود به دلیل مصدومیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از دست بدهد، با انتشار پست، استوری و کامنت در حمایت از اغتشاشات پس از مرگ مهسا امینی در ایران، تلاش بر اون دارد تا غیبت احتمالی اش در رقابت های جام جهانی را «سیاسی» جلوه دهد و از این راه در بین مردم محبوبیت بخرد.

تازین ترین اقدام سیاسی سردار آزمون در حمایت از گروه های ضد ایران، کامنت این بازیکن جنجالی به علامت پیروزی زیر پست اینستاگرام کمپین امضای نامه جهت اخراج سفرای جمهوری اسلامی ایران از کشورها بود که با واکنش کاربران و درخواست حذف آزمون از تیم مردمی مواجه شد.

  • زیادتر بخوانید:
  • درخواست حذف سردار آزمون از تیم مردمی ایران در پی حمایت از گروه برانداز در اینستاگرام

ماجرای شکایت یک زن روس برای دریافت غرامت به دلیل سرپیچی سردار آزمون از پذیرش حضانت پسر نتیجه از رابطه نامشروعش هنوز از ذهن مخاطبان پاک نشده اما سوالی که ذهن ها را درگیر می کند این است، چطور می شود پدری که پسر [هرچند حرام زاده] خود را گردن نمی گیرد، برای مردم ایران دایه مهربانتر از مادر می شود؟

  • زیادتر ببینید:
  • سردار آزمون بدون ازدواج پدر شد!
سردار آزمون؛ پدری که پسر حرام زاده اش را گردن نمی گیرد و برای مردم ایران دایه مهربانتر از مادر می شود
عکس پسر سردار آزمون
اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]