سریع: شباهت شگفت آور و جنجالی سحر قریشی با سحر تبر [+عکس]

[ad_1]

شباهت شگفت آور سحر قریشی با سحر تبر در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

شباهت شگفت آور سحر قریشی به سحر تبر دلیل شد که رسانه‌ها به نابودی سحر قریشی از لحاظ چهره نشانه کنند. اما ایا این تغییر چهره با تتوی سحر قریشی روی شکل دلیل شده تا بازیگر زن زیبایی اش را نابود کند؟

افشاگری: شباهت شگفت آور و جنجالی سحر قریشی با سحر تبر [+عکس]

عکس منتشر شده از سحر قریشی در اینستاگرام و شباهت شگفت آور این بازیگر زن گذشته به سحر تبر با واکنش های منفی کاربران مواجه شد. سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. وی تا دبیرستان زیادتر درس نخواند اما از 20 سالگی زمانی هنوز متاهل بود درون عرصه بازیگری شد و سپس از چند رابطه عاشقانه در نهایت با امیر تتلو در ترکیه ازدواج کرد.

سحر قریشی در پی دوری از امیر تتلو به دبی امارات مهاجرت کرده و کوشش خود در فضای غیر واقعی را زیادتر کرده است. سحر قریشی در مصاحبه ای گفته است:

علاقه من به بازیگری به قبل از ورودم به مدرسه دوباره می گردد زمانی که کارتون دید می کردم و شخصیت های کارتونی را تقلید می کردم

عکسی های جدید سحر قریشی در شبکه های اجتماعی تصویری به دست می دهد که حاکی از شباهت فراوان این بازیگر زن گذشته سینمای ایران به سحر تبر است.

سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام «مهران اخوان ذاکر» ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق ختم شد. فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر در فضای غیر واقعی از شاخ های اینستاگرامی بود که مهرماه سال ۱۳۹۸ بازداشت و محاکمه شد.

سحر قریشی با انتشار عکس زیر که فراوان زیاد با سحر تبر شباهت دارد، می‌نویسد:

Untitled 7

من بالم رو پیدا کردم💓/ گفته بودم بالم رو پیدا کنم میرم …/ ببین صحیح رنگ دستامه 😉/ همیشه فکر میکردم یا سفیده یا شیشه اى اما رنگى بود 👼🏻

سحر تبر را در عکس زیر ببینید و چهره او را با سحر قریشی سنجیدن کنید:

شباهت سحر قریشی و سحر تبر
شباهت سحر قریشی و سحر تبر

اخبار زیادتر:

[ad_2]