سریع: صدور ویزای شنگن در ایران متوقف شد! [+عکس]

[ad_1]

علاوه‌ بر اختلال اینترنت که گفته شده روند نگهداری به پرونده‌های متقاضیان ویزای شنگن در ایران را دشوار کرده. در ادامه مطلب دنبال جونی بمانید.

این احتمال نیز مطرح شده که بالا رفتن طبیعی ریسک مهاجرت در شرایط اغتشاش اآمیز، عاملی تاثیرگذار بر توقف و تعلیق صدور ویزا از سوی کشورهای حوزه شنگن، بوده است.

ویزای شنگن در ایران

  • متوقف شدن صدور ویزای شنگن
ویزای شنگن در ایران
ویزای شنگن, متوقف شدن صدور ویزای شنگن

ویزای شنگن

به شرح سایت های خبری:

رییس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران از تعلیق و توقف موقتِ صدور ویزا از سوی برخی کشورهای اروپایی و حوزه شنگن، برای اتباع و مسافران ایرانی خبر داد.

در پی توقف کوشش قسمت کنسولی برخی از سفارتخانه‌های اروپایی در روزهای ناآرام اخیر، احترام‌خدا رفیعی تایید کرد که برخی سفارتخانه‌های اروپایی، به‌مخصوص در حوزه شنگن، بدون اطلاع رسمی و در تصمیمی که زیادتر شکل غیررسمی دارد، نگهداری به درخواست ویزا را فعلا متوقف کرده و صدور ویزای شنگن را به حالت تعلیق درآورده‌اند.

در ادامه میتوانید ویزای شنگن را ببینید:

ویزای شنگن در ایران
متوقف شدن صدور ویزای شنگن, توقف ویزای شنگن

قسمت کنسولی برخی از سفارتخانه‌های اروپایی در روزهای ناآرام اخیر، احترام‌خدا رفیعی در گفت‌وگویی گفت که برخی سفارتخانه‌های اروپایی، به‌مخصوص در حوزه شنگن، بدون اطلاع رسمی و در تصمیمی که زیادتر شکل غیررسمی دارد، نگهداری به درخواست ویزا را فعلا متوقف کرده و صدور ویزای شنگن را به حالت تعلیق درآورده‌اند.

شنگن، یک ویزای واحد است که با استفاده از اون تحت شرایط ویژه و در وقت تاریخ مشخصی به حدود ۲۶ سرزمین عضو اتحادیه اروپا بدون محدودیت مرزی می‌توان مسافرت کرد. برخی از این کشورها، با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی ایران در دهه‌های اخیر، شرایط فراوان سختی را برای اعطای ویزا به ایرانیان، وضع کرده‌اند.


اخبار زیادتر:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]