سریع: مژدگانی 100 میلیونی از سو خانواده سما جهانباز +[فیلم]

[ad_1]

سما جهانباز هنوز پیدا نشده است و مژدگانی 100 میلیونی از سو خانواده سما جهانباز برای یافتن دخترشان اعلام شده است. برخی از هنرمندان نیز خبر را منتشر کردند.

سما جهانباز کیست ؟ در میان هیاهوی این روزها برای مهسا امینی و امیرحسین خادمی، نباید یاد بردن کنیم که دختر مفقود اصفهانی، با نام سما جهانباز هنوز پیدا نشده است.

اعلام مژدگانی 100 میلیونی از سو خانواده سما جهانباز

اعلام مژدگانی 100 میلیونی از طرف خانواده سما جهانباز برای یافتن دختر مفقودشان
اعلام مژدگانی 100 میلیونی از سو خانواده سما جهانباز

سما دختری ۲۲ ساله است اهل اصفهان که تاریخ ۲۲ تیرماه در شیراز با سرنوشتی نامعلوم مفقود شد. خانواده سما جهانباز سپس از گذشت دو ماه و ناتوانی در یافتن سما جهانباز مفقود دختر عزیزشان، مژدگانی صد میلیون تومانی برای پیدا کردن او تعیین کردند.

خواهر سما در رابطه با گم شدن خواهرش توضیح می‌دهد:

ما مهمان منزل عمه‌ام در شیراز بودیم و خیابان معالی آباد هم خیابان سر راستی است که فاصله زیادی با منزل عمه‌ام ندارد. سما دانشجوی مشاوره بود و در اصفهان تحصیل می‌کرد. یک دختر ۲۲ ساله که نه مشکل خاصی داشت، نه دشمنی و اختلافی و نه عشق و عاشقی، هیچ‌کدام…

از همان روزهای اول هم فرضیه فرار سما مطرح نبود، خواهرم مشکلی در زندگی شخصی و خانوادگی‌اش نداشت و دوستانش هم این داستان را تائید کرده‌اند. الان دیگر صد در صد می‌دانیم سما دزدیده شده است، اگرچه ما از اول هم ایمن بودیم و پلیس آگاهی هم به همین نتیجه رسید.

اعلام مژدگانی 100 میلیونی از طرف خانواده سما جهانباز برای یافتن دختر مفقودشان
سما جهانباز مفقود, سما جهانباز کیست, دختر مفقود اصفهانی

روزهای اولی که خبر گم شدن سما مطرح شد برخی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال فرار او مطرح بود، اگرچه همه این گمانه‌زنی‌ها منتفی شد. خانواده جهانباز همان شب که خبری از برگشت سما نمی‌شود به کلانتری می‌روند و خبر از گم شدن او می‌دهند. خواهر سما که یادآوری آنچه در این وقت به خانواده‌اش قبل برایش مقاوم است، می‌گوید:

زمانی ۲۰ دقیقه‌ای که سما گفته بود، نیم ساعت شد، با او تماس گرفتیم اما گوشی خاموش بود. ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر سپس از محل سوار شدن تاکسی‌ها، گوشی سما از دسترس خارج شده؛ الآن یا گوشی از ماشین خارج پرت شده و یا هر چیزی، اما در هر شکل هیچ ردی از گوشی هم پیدا نشد.

ویدیویی از پدر سما جهانباز را مشاهده کنید:

اخبار مرتبط:

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *