سیستم عامل WatchOS 9 رسما منتشر شد

[ad_1]

در جدیدترین آپدیت سیستم عامل اپل واچ، سیستم عامل WatchOS 9 برای ساعت‌های اپل عرضه شد. برای دسترسی به این آپدیت، به اپل واچ سری 4 یا بالاتر نیاز دارید.

در کنار iOS 16، شرکت اپل سیستم عامل watchOS 9 را نیز منتشر کرده است. برای نصب این آپدیت روی ساعت هوشمند خود، ابتدا باید iOS 16 را در گوشی آیفون خود نصب کنید. این کار را می‌توانید با دوباره کردن تنظیمات و سپس ضربه زدن روی «General» و سپس «Software» و در آخر «Update» انجام دهید.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید:‌ بررسی اولیه اپل واچ اولترا (Apple Watch Ultra)؛ دید نزدیک به مشخصات و قابلیت‌ها

ویژگی های سیستم عامل WatchOS 9 اپل واچ

اگر اپل واچ سری 3 دارید، به این آپدیت دسترسی نخواهید داشت زیرا اپل پشتیبانی از گجت‌های پوشیدنی 2017 خود را کنار گذاشته است. همچنین شایان ذکر است که همه ویژگی های این سیستم عامل در هر ساعت هوشمند اپل و در هر منطقه‌ای در دسترس نخواهد بود. همانند به‌روزرسانی‌های قبل، دوباره هم تناسب اندام تمرکز اصلی WatchOS 9 است.

سیستم عامل WatchOS 9

حالا نحوه ضربان قلب خود را وقت تمرین و بررسی الگوهای خواب خود را در اپل واچ خود خواهید دید. همچنین پشتیبانی از تمرینات گوناگون ورزشی و راهی برای نظارت بر بهترین عملکرد شخصی شما نیز وجود دارد.

علاوه بر این، می‌توانید ساعت هوشمند خود را به گونه‌ای تنظیم کنید تا به شما یادآوری کند که داروهای خود را مصرف کنید. از دیگر ویژگی‌های جدید می‌توان به رابط بازطراحی شده برای مرورگر سیری، واکنش‌های سریع و تعداد انگشت شماری واچ فیس جدید نشانه کرد.

در مجموع باید چشم به راه عملکردی بهبودیافته و سریعی از این سیستم عامل جدید باشیم و به نظر می‌رسد که ویژگی‌های جدید اون نیز می‌تواند توجه بسیاری از کاربران اپل واچ را به خود جلب کند. همانطور که نشانه شد این سیستم عامل فقط بر روی اپل واچ سری 4 و بالاتر در دسترس خواهد بود.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درمورد انتشار رسمی سیستم عامل WatchOS 9 برای اپل واچ چیست؟ دیدگاه خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: engadget

[ad_2]