سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Modern Warfare 2 مشخص شد

[ad_1]

علی‌رغم انتشار سیستم مورد نیاز و سیستم‌های پیشنهادی بازی، تیم سازنده هنوز جزئیاتی درباره ویژگی‌های نسخه کامپیوتر شخصی بازی، تنظیمات گرافیکی و نرخ فریم هر چهار سیستم فوق ارائه نکرده‌ و مشخص نیست که با استفاده از سیستم‌های مزبور این عنوان با چه نرخ فریم و وضوح تصویری اجرا می‌شود.

نسخه پی سی مدرن وارفر ۲ با همکاری استودیوی بنوکس توسعه یافته و طبق معمول، از قابلیت‌های فراوان مهمی پشتیبانی می‌کند. برای مثال، بازی با مانیتورهای فوق عریض (Ultra Wide) سازگار بوده و توسعه‌دهندگان از سیستم ضد تقلب Ricochet برای قسمت چندنفره و آنلاین بازی استفاده می‌کنند.

محدودیت نرخ فریم در بازی قابل شخصی‌سازی است و بازیکنان می‌توانند عدد فریم را از راه تنظیمات قسمت گرافیکی تعیین کنند. به طور کلی، چیزی در حدود ۵۰۰ تنظیم قابل تغییر برای نسخه کامپیوتر شخصی بازی در نظر گرفته شده که می‌توان به تغییر جزئیات در فواصل نزدیک یا دور و قابلیت Anti-Aliasing نشانه کرد.

در کنار امکان شخصی‌سازی سیستم صوتی بازی، کاربران می‌توانند زاویه دید دوربین را بین اول شخص و سوم شخص تغییر دهند. خبر خوب این است که قابلیت جست‌وجو به قسمت تنظیمات گرافیکی بازی اضافه شده که به دنبال اون، می‌توانید به سرعت به قسمت مورد نظر دسترسی داشته باشید.

واجب به ذکر است که بازی مورد صبر Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (ششم آبان ماه) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم کامپیوتر شخصی منتشر می‌شود. در صورتی که یکی از نسخه‌های بازی را به طور دیجیتالی نزد خرید کنید، از فردا، روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، می‌توانید به قسمت کمپین و داستانی بازی دسترسی داشته باشید.

علاوه بر دلیل‌ مزبور، بازی Call of Duty Warzone 2 نیز در تاریخ ۱۶ نوامبر امسال (۲۵ آبان ماه) به طور رایگان در دسترس کاربران ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و کامپیوتر شخصی قرار خواهد گرفت.

در آخر این خبر، دیدگاه شما در رابطه با مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا سیستم کامپیوتر شخصی شما قادر به اجرای بازی در بالاترین تنظیمات گرافیکی خواهد بود؟ یاد بردن نکنید که نظرات و سوال‌های خودتان را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

[ad_2]