شبکه خبر در صدا و سیما هک شد [+ویدئوی واکنش جذاب اسنوپ داگ]

[ad_1]

دقایقی نزد به شکلی ناگهانی شبکه خبر یا 6 صدا و سیما مورد حمله گروه هکری قرار گرفت و این داستان فراوان زیاد رسانه‌های دنیا را درگیر خود کرد. با نوشتار هک شدن شبکه خبر صدا و سیما دنبال ما بمانید.

به شرح جونی اخبار ساعت 21 صدا و سیما که از شبکه یک و شبکه خبر به طور همزمان پخش می‌شود، برای چندین ثانیه توسط یک گروه هکری، هک شد. هک شدن کانال‌های صدا و سیما قبلا چندین بار تکرار شده بود از جمله هک شدن تلوبیون که در ادامه می‌توانید خبر اون را هم بخوانید.

همانطور که از تیتر این خبر مشخص است قبل تر گروه‌های هکری به هک کردن پلتفرم‌ها هم رو آورده بودند از جمله پلتفرم تلوبیون که در ادامه می‌توانید ویدئوی اون را هم دید کنید.

زیادتر بخوانید:

هک شبکه خبر 21 چه پشت پرده‌ای دارد؟ [+فیلم]

دلیل هک شدن شبکه خبر چه بود؟! مشکلات فنی نه هک! [+فیلم]

هک اخبار 21 شبکه خبر و شبکه یک صدا و سیما

شاید بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای غیر واقعی بخواهد درباره فیلترینگ اینستاگرام و تاریخ به اتمام رسیدن قطعی اینترنت بدانند… توجه شما را جلب می‌کنیم به مطلب زیر:

فیلترینگ اینستاگرام دائمی شد؟ +[از فیلترینگ در ایران تا به صفر رسیدن کارهای اینترنتی]

پشت منظره‌ برخی خبرسازی‌ها و شایعات منتشرشده و اکانت‌های سازمانی، برخی گروه‌ها و جریان‌ها هستند که تضعیف مدیریت سازمان صداوسیما را دنبال می‌کنند. با اعلام اینکه سپس از هک ۷ بهمن ۱۴۰۰ هیچ کدام از نهادهای مسئول حتی یک ریال نیز به امن‌سازی شبکه سازمان کمک نکردند گفته می‌شود:

بررسی‌های فارنزیک هک سال قبل مشخص کرد مهاجم از خردادماه ۱۴۰۰ در شبکه سازمان وجود داشته و فرایند امن‌سازی شبکه های سیما برنده بوده است. اما شبکه خبر به واسطه ماهیت خبری خود دسترسی‌های مخصوص‌ای داشته که سپس از رخداد اخیر در حال امن‌سازی است.»

به شرح سایت جونی با عنوان صفر تا صد ماجرای هک شبکه خبر و یک صدا و سیما:

به شرح جونی شنبه 16 مهر ماه 1401، اخبار ساعت 21 صدا و سیما که از شبکه یک و شبکه خبر به طور همزمان پخش می‌شود، برای چندین ثانیه توسط یک گروه هکری، هک شد.

به شرح خبرآنلاین با تیتر یک معاون صداوسیما برکنار شد:

نزد‌تر رضا علیدادی، با حکم علی‌عسکری، رییس گذشته صداوسیما از سال ۹۶ این مسوولیت را وظیفه‌دار بود.

یکی از رسانه‌های مهم داخلی با نام خبرگزاری مهر در راستای هک شدن شبکه خبر صداوسیما در کانال تلگرامی خود عنوان کرد:

شبکه خبر برای چند ثانیه از دسترس خارج و توسط یک گروه هکری هک شد.

از طرفی خبرگزاری دیگری با عنوان فرتاک نیوز با سر تیتر ثانیه هک شدن شبکه خبر! + ویدئو نوشت:

اخبار ساعت ۲۱ صداوسیما که از شبکه‌های اول و خبر صداوسیما پخش می‌شود برای چند ثانیه توسط عوامل ضدانقلاب هک شد.

فیلم هک اخبار شبکه خبر و شبکه یک صدا و سیما را دید کنید:

مسخره کردن مجری: اسنوپ داگ سپس از هک شدن شبکه خبر [+فیلم]

سوال اینجاست که آیا این مسخره کردن و جلب توجه از سوی خواننده‌ای به این بزرگی کار درستی بوده یا خیر؟ لطفا نظرات خود را بدون هیچ گونه توهینی در قسمت دیدگاه‌ها در انتهای این خبر برای ما بنویسید.

اما ساوال اساسی اینجاست که هک پلی اوت چیست ؟ آنچه در قسمت خبری ساعت 21 شبکه خبر چهره داد خرابکاری نبوده و با هک پلی آوت، توانسته‌اند کنداکتور پخش را وابسته اختلال کنند.

هک پلی اوت چیست ؛ اخبار ساعت ۲۱ ۱۶ مهر ۱۴۰۱

فیلم هک تلوبیون

تلوبیون، پلتفرم پخش زنده و آرشیو شبکه‌های رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی، روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن از سوی گروه سایبری عدالت علی هک شد و این گروه بر روی برنامه‌های برخی از شبکه‌های دولتی ایران که از این راه پخش می‌شد محتوای سیاسی پخش کرد.

اخبار زیادتر:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]