شرایط دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی فرهنگیان • جونی

[ad_1]

وام فرهنگیان

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و آموزش از اعطای وام مرابحه ۱۰۰ میلیون تومانی به فرهنگیان خبر داد.

به شرح پایگاه خبری عکس زندگی به تعریف از  ایسکانیوز: سعید مقدم‌زاده با نشانه به مهم‌ترین برنامه‌ها و خدمات دولت مردمی قابل ارائه به جامعه عظیم فرهنگیان با محوریت معیشت و رفاه اظهار کرد: هم‌تاریخ با شروع آموزش‌های حضوری و بازگشایی مدارس در راستای برنامه‌های رفاهی و معیشتی وزارت آموزش‌وپرورش، تفاهم‌نامه اعتباری با بانک مردمی ایران جهت اعطای تسهیلات کم‌استفاده مرابحه به فرهنگیان در سرفصل وام مرابحه منعقد شد.

وی افزود: وجه تمایز تفاهم‌نامه اعتباری جدید با تفاهم‌نامه‌های سال‌های قبل، افزایش ۷ برابری منابع و تسهیلات است که از مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان در سال ۱۳۹۹ به ۱۴ هزار میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و آموزش خاطرنشان کرد: بدون تردید از محل افزایش این منابع درصد بیشتری از فرهنگیان از تسهیلات استفاده‌مند خواهند شد که قابل توجه و در نوع خود بی‌نظیر است.

مقدم‌زاده با نشانه به اولویت‌های اخذ تسهیلات تأکید کرد: همکارانی که تاکنون از تسهیلات بانک مردمی استفاده‌مند نشده‌اند یا فاقد مسکن بوده و تلاش دارند با تسهیلات حمایتی وزارتخانه مالک مسکن شوند، در اولویت قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: سقف ارائه تسهیلات از مبلغ ۶۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۹ به ۱۰۰ میلیون تومان با سود ۱۲ درصد افزایش پیداکرده است.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *