شلیر رسولی کیست و ماجرای تعرض به او چیست؟

[ad_1]

شلیر رسولی کیست و ماجرای تعرض به او چیست؟ در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

ماجرای مرگ و خودکشی شلیر رسولی که در فضای غیر واقعی دست به دست میشود اما هنوز هیچکدام از رسانه های با اعتبار و رسمی کشورمان به اون واکنشی علامت نداده اند.

آبان تتر

به نوشته رسانه‌های محلی مریوان، در روزهای قبل مردی به نام «گ.ق» در صدد تعرض به زنی به نام «شیلر رسولی» برآمد. این زن از پنجره ساختمان ۲ طبقه خود را به پایین پرت کرده است.

شلیر رسولی کیست و ماجرای تعرض به او چیست؟

طبقه گفته ها شلیر رسولی اهل مریوان میباشد. گفته میشود مردی از اهالی روستا که از آشنایان وی بوده این زن را به خانه دعوت میکند و خانم رسولی هم که آشکار دوست همسر این مرد بوده به خانه آنها میرود اما متوجه میشود که همسر این مرد در خانه نیست و او تصمیم تعرض دارد! شلیر رسولی برای فرار از تعرض خود را از طبقه دوم به پایین پرتاب میکند و در حال آماده به کما رفته است.

شیلر رسولی زن متاهل ۳۶ ساله و مادر دو فرزند بود. او در شهرستان مریوان از شهرهای استان کردستان، در نزدیکی خط فرضی بین دو کشور باشماق و در چندکیلومتری عراق زندگی می‌کرد.

برخورد شیلر رسولی با سر به سطح زمین موجب صدمه جدی به او می‌شود و در حالی که مردم برای نجات او اقدام کرده بودند، مرد متعرض از زمان استفاده کرده و فرار می‌کند.

یکی از رسانه‌ها از قول یک فرد محلی نوشته:‌

در روزی که شیلر از ساختمان دوطبقه به پایین پرت شد، دنبال زنان دیگر محل در مقابل منزلشان مشغول صحبت بودند که متهم به کشتن از بالکن خانه‌اش شیلر را صدا می‌زند و می‌گوید همسرش بدحال است. شیلر زمانی برای کمک خودش را می‌رساند، متوجه می‌شود که مرد دروغ گفته و کسی در خانه نیست. به دنبال راه فرار راهی بالکن می‌شود و از طبقه دوم به پایین می‌افتد؛ اما مشخص نیست خودش افتاده یا مرد متعرض او را به پایین پرت کرده است.

همسایه شیلر در وقت فرار، علاوه بر شیلر فرد دیگری را نیز مصدوم کرده است. او درون خانه‌ای که درش دوباره بوده می‌شود، دهان زن صاحبخانه را می‌گیرد و او را تهدید می‌کند که سر و صدا راه نیندازد تا بتواند از دست مردم فرار کند. از تقدیر همسر زن سر رسیده و فرد متعرض، با قمه ضربه‌ای به سر زن می‌زند و فرار می‌کند.

دادستان مریوان اعلام کرده است که فرد متعرض که دارای سوسابقه است، در بازداشت به سر می‌برد. در شبکه های اجتماعی امده است که این زن روز پنج‌شنبه هفدهم شهریور از خوف تجاوز، خود را از پنچره منزل به پایین پرتاب کرد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]