شماره گذاری 3 خودروی پرفروش متوقف شد!

[ad_1]

سپس از اعلام توقف ساخت خودروهای تیبا، سمند و پژو ۴۰۵، رئیس پلیس راهور اعلام کرد شماره گذاری این خودروها متوقف شد.

به شرح وقت سحر به تعریف از مشرق؛‌ رئیس پلیس راهور انتظامی سرزمین درباره شماره‌گذاری خودروهایی که تولید آنها متوقف شده است، گفت: از زمانی که سازمان استاندارد ساخت خودروهای تیبا، سمند و پژو ۴۰۵ را متوقف اعلام کرد، شماره‌گذاری این خودروها نیز متوقف شد.

وی ادامه داد: اما خودروسازان تعدادی از این خودروها را در قبل از راه قرعه کشی به مردم فروخته بودند بطوریکه شرکت سایپا ۳۰ هزار ماشین را از همین راه به مردم قبلا فروخته بود.

زیادتر بخوانید: افزایش حقوق شامل کدام کارمندان و بازنشستگان می‌شود؟

رئیس پلیس راهور انتظامی سرزمین خاطرنشان کرد: تحویل این خودروها از تعهدات شرکت‌های خودروساز به مردم است و امکان تغییر اون نیز وجود ندارد، با هماهنگی شکل گرفته تقریبا ۲۴ هزار دستگاه ماشین پلاک شده است.

سردار هادیانفر تصریح کرد: تقریبا حدود ۶ هزار دستگاه ماشین باقی مانده و هنوز شماره‌گذاری نشده است و ما چشم به راه دریافت اطلاعات این خودروها هستیم.

وی ادامه داد: فروش این خودروها قبل از ممنوعیت فروش بوده است. فقط حدود ۶ هزار ماشین شماره‌گذاری نشده و هر زمانی که اطلاعات به ما ارسال شود و مشخص شود این خودروها به نام چه کسی شماره گذاری باید شود، این تعداد خودروی باقی مانده نیز انجام خواهد شد.

رئیس پلیس راهور انتظامی سرزمین با نشانه به خدمات ارائه شده از سوی پلیس راهور گفت: ۶۱ میلیون و ۳۷۶ هزار خدمت در سال قبل از سوی پلیس راهور ارائه شده است. شاید بیشترین خدمت در بین همه پلیس‌های تخصصی فراجا توسط پلیس راهور به مردم ارائه می‌شود.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *