شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول از دید سایت جونی

[ad_1]

دنیای سینمایی مارول در طول کوشش خود لحظات شور انگیزی را به عکس کشید. دنبال ما باشید تا به شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

دنیای سینمایی مارول از تاریخ شروع خود در سال 2008، توانست فیلم‌ها و سریال‌های (بهترین سریال های مارول و دی سی) عالی‌ای را به طرفداران دنیای کمیک ارائه دهد. شروع این دنیای سینمایی با فیلم مرد آهنی دنبال بود و با بازی بی‌نظیر رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک، شروع عالی‌ای را برای مارول رقم زد.

در دید اول طرفداران صبر شروع یک دنیای سینمایی عظیم را نداشتند، اما مارول برنامه ریزی فراوان عالی‌ای برای فیلم‌های بعدی خود داشت. در بین این فیلم لحظای وجود دارد که طرفداران در سینما را به وجد آورد و به طوری بود که صدای جیغ‌ها از صدای فیلم زیادتر شد. مارول در ساخت لحظات شور انگیز تجربه فراوان خوبی دارد و دفعات توانسته سینما را از جیغ هواداران پر کند.

مارول در حال آماده در حال اتمام فاز چهارم خود می‌باشد و فیلم‌های فاز بعدی خود را معرفی کرده است. سکانس‌هایی که مارول بر روی پرده سینما به نمایش گذاشت، چیزی فراتر از صبر طرفداران بود. در این نوشتار تصمیم داریم تا شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول را به شما معرفی کنیم.

شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

شور انگیزترین سکانس های MCU

شما می‌توانید فهرست شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

در این نوشتار هیجانی‌ترین سکانس‌هایی که دنیای سینمایی مارول تا به حال به عکس کشیده را به شما معرفی خواهیم کرد. سکانس‌هایی که با دیدن اون‌ها، بینندگان در جای خود میخکوب شدند. تا انتهای این نوشتار دنبال ما باشید تا به شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

همبستگی انتقام جویان – انتقام جویان 1

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
سکانس‌های شور انگیز دنیای سینمایی مارول

مارول سپس از چند سال از شروع دنیای سینمایی خود با فیلم مرد آهنی (چه می‌شد اگر مرد آهنی در فیلم آخر بازی زنده می‌ماند)، خبر اکران اولین فیلم انتقام جویان را به بینندگان خود داد. این فیلم به بهترین راه ممکن همبستگی گروه انتقام جویان را علامت می‌دهد. فیلم انتقام جویان یکی از بهترین پروژه‌های دنیای سینمایی مارول است که فراوان زیاد مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

این فیلم لحظات شور انگیز فراوان زیادی دارد، از مبارزه هالک (بهترین دیالوگ های هالک در دنیای سینمایی مارول) با ثور گرفته تا نجات فضاپیمای شیلد توسط مرد آهنی که فراوان چشمگیر بودند، اما یکی از شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی Marvel در فیلم انتقام جویان زمانی است که انتقام جویان با یکدیگر متحد می‌شود و کاپبتان آمریکا به رهبری اعضای تیم می‌پردازد.

تعقیب و گریز – پلنگ سیاه

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های MCU

پلنگ سیاه (بهترین شخصیت های کمیک پلنگ سیاه که در MCU نیستند) یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول می‌باشد. ایفای نقش این شخصیت از ابتدا به وظیفه چادویک بوزمن بود، اما متاسفانه به دلیل سرطان فوت کرد. قطعه دمو فیلم پلنگ سیاه در سال 2023 اکران خواهد شد و به احتمال فراوان فراوان، خواهرش، شوری جای او را به نام پلنگ سیاه می‌گیرد.

اولین فیلم پلنگ سیاه (بهترین کمیک های پلنگ سیاه) در سال 2018 اکران شد و به یکی از خوش ساخت‌ترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول تبدیل شد. این فیلم لحظات شور انگیز فراوان زیادی دارد، اما یکی از شور انگیزترین سکانس های دنیای مارول در این فیلم زمانی اتفاق می‌افتد که تیچالا به دنبال یارانش به تعقیب و گریز اولیس کلاو می‌پردازند تا او را برای جنایاتی که انجام داده است، محکوم کنند. این سکانس با داشتن جلوه‌های ویزه عالی و اکشن (بهترین فیلم های اکشن 2022) فراوان عالی، هر بیننده‌ای را میخکوب خواهد کرد.

جنگ در فرودگاه – کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای مارول

یکی از مباحثی که در بین طرفداران دنیای سینمایی مارول (بالاترین دستمزدها برای بازیگران دنیای سینمایی مارول) مطرح می‌شود این است که کدام یک از قهرمانان توانا‌تر هستند، یا جنگ بین قهرمانان چگونه خواهد بود. این سوال به خوبی در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی پاسخ داده می‌شود. فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی می‌تواند جزو جدی‌ترین و بهترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول قرار بگیرد.

در این فیلم، تیم انتقام جویان (بهترین کارگردان ها برای فیلم انتقام جویان جنگ های پنهان) بر سر پیمان نامه بین المللی که انتقام جویان را محدود می‌کند، وابسته اختلاف نظر می‌شود و در این میان نبردی بین اون‌ها شکل می‌گیرد. این جنگ در یکی از فرودگاه‌های آلمان چهره می‌دهد و تیم کاپیتان آمریکا علیه تیم مرد آهنی شروع به مبارزه می‌کنند. این سکانس تماماً جزو شور انگیزترین سکانس های MCU قرار می‌گیرد و وجود مرد عنکبوتی و مرد مورچه‌ای برای اولین بار در بین اعضای انتقام جویان دیده می‌شود.

جنگ سرباز زمستان و کاپیتان آمریکا – کایپتان آمریکا: سرباز زمستان

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی Marvel

دومین فیلم مجموعه کاپیتان آمریکا (بهترین کمیک های کاپیتان آمریکا از دید سایت جونی) به نام سرباز زمستان در سال 2014 اکران شد. این یکی از بهترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول می‌باشد زیرا از لحاظ قصـه پردازی و سکانس‌های مبارزه طراحی عالی‌ای دارد. این فیلم بازگشت دوست نزدیک استیو راجرز یعنی باکی بارنز را در قد سرباز زمستان علامت می‌دهد.

استیو قبل از اینکه بداند سرباز زمستان همان دوست نزدیک‌اش است با او مبارزه می‌کند. این یک مبارزه (بهترین بازی های مبارزه ای بر پایه متاکریتیک) خیابانی تمام عیار است که بین دو ابرسرباز شکل می‌گیرد. یکی از نکات جذاب این سکانس عدم وجود بدلکاران می‌باشد و نتیجه این مبارزه عالی، هنرنمایی کریس ایوانز و سباستین استن بود. این سکانس جزو سکانس‌های شور انگیز دنیای سینمایی مارول قرار می‌گیرد.

همبستگی نگهبانان – نگهبانان کهکشان 1

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

اولین فیلم نگهبانان کهکشان (شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول از دید سایت جونی) در سال 2014 به کارگردانی جیمز گان اکران شد و به سرعت مورد توجه هواداران قرار گرفت. این فیلم گروه نگهبانان کهکشان را برای اولین بار به عکس می‌کشد و می‌توان گفت که در معرفی اون‌ها فراوان عالی عمل کرد.

یکی از شور انگیزترین قطعه‌های این فیلم زمانی است که پیتر برای نجات کهکشان مجبور می‌شود تا سنگ قدرت را به دست بگیرد، اما اینکار چیزی جز خود کشی نبود. در همین ثانیه بقیه اعضای نگهبانان (بهترین کمیک های نگهبانان کهکشان) متحد می‌شود و کوشش می‌کنند تا قدرت سنگ را بین خود تقسیم نمایند. این سکانس همدلی و فداکاری این تیم را به عکس می‌کشد و زمانی رونان متوجه می‌شود که اون‌ها قدرت کنترل سنگ را دارند از اون‌ها می‌پرسد: چطور ممکنه؟ و پیتر در پاسخ او می‌گوید: خودت گفتی، ما نگهبانان کهکشانیم.

جنگ ثور و هالک – ثور: رگناروک

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

سومین فیلم ثور (بهترین دیالوگ های ثور در دنیای سینمایی مارول ) به کارگردانی تایکا وایتیتی ظدر سال 2017 اکران شد. این فیلم ثور را به یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان دنیای مارول تبدیل کرد، زیرا دو فیلم قبلی ثور آنطور که باید چشمگیر نبودند.

یکی از سکانس‌های میخکوب کننده این فیلم جنگ هالک (شخصیت هایی که شی هالک می تواند وکیلشان شود) و ثور می‌باشد. ثور به سیاره ساکار منتقل شد و در آنجا مجبور تا برای آزادی خود با هالک مبارزه کند. جنگ بین توانا‌ترین ابرقهرمانان مارول فراوان دیدنی است، زیرا قدرت عصبانیت هالک و خدای رعد را به عکس می‌کشد.

همبستگی مردان عنکبوتی – مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

قطعه سوم فیلم مرد عنکبوتی (15 تا از توانا ترین نسخه های مرد عنکبوتی) سپس از انتقام جویان: آخر بازی جزو پرانتظارترین فیلم‌های مارول قرار می‌گیرد، زیرا مدتی قبل از اکران این فیلم، شایعاتی مربوط به وجود توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در این فیلم در فضای غیر واقعی منتشر شده بود.

شایعات به حدی سلامت داشتند که اگر واقعی نبودند این فیمل یک شکست فراوان عظیم را در نزد داشت. فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، ادای احترام بزرگی به همه طرفداران مرد عنکبوتی می‌باشد و شور انگیزترین سکانس‌های تاریخ فیلم‌های مرد عنکبوتی (رتبه بندی بهترین فیلم ها و سریال های مرد عنکبوتی) را به عکس می‌کشد. یکی از سکانس‌هایی که سینما را تا با جیغ طرفداران پر کرد، همبستگی بین مردان عنکبوتی بود. در ابتدا اون‌ها همانگی واجب برای مواجهه با شروران را نداشتند و پس از یک مکالمه فراوان دیدنی، اون‌ها با یکدیگر به سو دشمنانشان تاب می‌خورند.

ورود ثور به واکاندا – انتقام جویان: جنگ ابدیت

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

انتقام جویان: جنگ ابدیت بدون شک عظیم‌ترین فیلم مارول می‌باشد و دارای منظره‌‌های فراوان شور انگیزی است. این فیلم با بهترین قصـه پردازی و تقسیم وظایف بین شخصیت‌ها، خود را بالاتر از هر فیلم دیگری قرار می‌دهد.

یکی از سکانس‌هایی که تماماً در سینما جیغ طرفداران را در اون خواهید شنید، ورود ثور به واکاندا است. هنگامی که انتقام جویان با لشکر تانوس در واکاندا درگیر می‌شود تا جایی توانایی مواجهه با اون‌ها را داشتند، اما سپس از دقایقی تعداد اون‌ها به قدری فراوان شد که جنگ با اون‌ها فراوان مقاوم‌تر از قبل بود. در همین وقت ثور از راه می‌رسد و با سلاح جدید خود، استورم بریکر، قدرت جدید‌ای به حملات انتقام جویان می‌بخشد که فراوان شور انگیز بود.

زیادتر بخوانید:

به دست گرفتن میولنیر – انتقام جویان: آخر بازی

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

فیلم انتقام جویان: آخر بازی یکی از پرفروش‌ترین و مورد انتظارترین فیلم‌های تاریخ سینما است. این فیلم قصـه سپس از فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت را علامت می‌دهد که چگونه قهرمانان باقی مانده می‌خواهند افراد کشته شده در سطح کهکشان را بازگردانند.

نبردی که در انتهای این فیلم بین سه عضو اصلی انتقام جویان و تانوس (بهترین دیالوگ های تانوس در دنیای سینمایی مارول) شکل می‌گیرد جزو میخکوب کننده‌ترین لحظاتی است که در این فیلم چهره می‌دهد. در لحظاتی که ثور نزدیک بود توسط تانوس کشته شود، میولنیر به تانوس برخورد می‌کند و متوجه می‌شویم که کاپیتان توانسته اون را بلند کند. این سکانس شور این فیلم را چند مقام زیادتر می‌کند و مبارزه‌ی که بین کاپیتان و تانوس شکل می‌گیرد به اون شور بیشتری می‌بخشد.

ورود ارتش انتقام جویان – انتقام جویان: آخر بازی

هیجان انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول
شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول

فیلم انتقام جویان: آخر بازی نیاز به یک جنگ فراوان عظیم داشت تا طرفداران را راضی کند و این کار را به بهترین نحوه ممکن انجام داد. زمانی که کاپیتان و بقیه اعضای باقی مانده تیم توانایی ادامه مبارزه را ندارند و ارتش تانوس نزدیک می‌شود، سمی کاپیتان را از راه بیسیم صدا می‌زند و می‌گویدک کاپیتان صدای منو می‌شنوی؟

ورود ارتش انتقام جویان از پورتال‌هایی که پزشک استرنج (10 شخصیت که می‌توانند در MCU شاگرد پزشک استرنج شوند از دید سایت جونی) برای ورود اون‌ها استفاده کرد یک سکانس تماشایی و شور انگیز را به طرفداران ارائه می‌کند. سکانس روبرویی تمام انتقام جویان با ارتش تانوس یکی از حماسی‌ترین و ماندگارترین لحظات دنیای مارول می‌باشد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار شور انگیزترین سکانس های دنیای سینمایی مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]