شیطنت الناز شاکردوست در کنار هوتن شکیبا ؛ آیا این دو در رابطه‌اند؟ [+عکس]

[ad_1]

حرکت شگفت آور الناز شاکردوست در کنار هوتن شکیبا در رسانه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بازتاب پهناور ای داشته است. در ادامه با این مطلب دنبال باشید تا زیادتر این داستان را بررسی کنیم.

شیطنت‌های الناز شاکردوست با هوتن شکیبا در جریان اکران مردمی ابلق جنجالی شد و عکسی فراوان خنده دار از آنها در فضای غیر واقعی منتشر شد. الناز شاکردوست بازیگر کم سن ایرانی است که چند سالی است فیلم های بیشتری از او می بینیم. فیلم هایی با ژانر متفاوت از کارهای قبل اش. طبق اعلام سازمان سینمایی ۲۶ مردادماه فیلم سینمایی ابلق آخرین ساخته نرگس آبیار روی پرده رفت.

آبان تتر

حرکت شگفت آور الناز شاکردوست در کنار هوتن شکیبا [+عکس]

پیشتر شایعاتی مبنی برعدم صدور پروانه نمایش این فیلم در فضای غیر واقعی دست به دست شد مبنی بر اینکه به سبب اصلاحات فراوان اکران این فیلم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد که معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی این داستان را کلا بی‌پایه فهمید.

آخرین ساخته نرگس آبیار، اولین بار در سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش حقوق و نظرات متفاوتی را به خود جلب کرد. «ابلق» روایت زنی است که در کنار شهری عظیم با همسر و فرزندش زندگی می‌کند. برای او ماجرایی چهره می‌دهد که زندگی‌اش را تا خط فرضی بین دو کشور نابودی نزد می‌برد.

sk

این فیلم در ادامه کارهای آبیار با پرداختن به موضوعی ملتهب می‌کوشد مخاطبان را درگیر کند اما پرداخت نه‌چندان منطقی فیلمنامه، داستانی عقیم تحویل مخاطب می‌دهد.

s1

این مراسم با وجود الناز شاکردوست، بهرام رادان، هوتن شکیبا، گلاره عباسی، میلاد کی مرام، مجید صالحی، بهنوش طباطبایی، ترلان پروانه و سایر هنرمندان و عوامل فیلم در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]