شیلا خداداد عزادار شد [+عکس شیلا خداداد قبل از عمل]

[ad_1]

شیلا خداداد عزادار شد ؛ تلخ ترین عکس از شیلا خداداد در بهشت زهرا تهران دلیل شد بازتاب پهناور‌ای را بهمراه داشته باشد. خانم بازیگر عزادار کیست؟!

به شرح جونی: عکس گریه و زاری‌های شیلا خداداد در فضای غیر واقعی منتشر شده و سوالاتی را برای مخاطبین به وجود آورده است. آیا یکی از همبستگان وی فوت کرده؟ برخی از کاربران با عنوان شیلا خداداد عشقش را از دست داد به این داستان پرداخته‌اند.

زیادتر بخوانید:

مهاجرت شیلا خداداد پس از مرگ مهسا امینی [+عکس]

شیلا خداداد عزادار شد

چالب است بفهمید که عکس‌هایی که از گریه و ناراحتی شیلا خداداد در فضای غیر واقعی منتشر شده برای خاکسپاری مرتضی پاشایی می‌باشد. درواقع مردم گرامی ما از هر چیزی یک شایعه‌ی بی خود می‌سازند.

شیلاخداداد

عکس شیلا خداداد قبل از عمل

L0ODEpMnHpro

شیلا خداداد سپس از انجام عمل بینی‌اش با آقای سرکارات ازدواج کرد و هم حالا مالک 2 فرزند، یک پسر و یک دختر است. همسر شیلا خداداد پزشک فرزین سرکارات است که جراح زیبایی است. شیلا خداداد بازیگر عرصه سینما و تلوزیون در 14 آبان سال 59 در تهران به دنیا آمد. شیلا خداداد از سال 78 تا کنون در عرصه سینما کوشش دارد. شیلا خداداد در موسیقی نیز کوشش دارد.

شیلا خداداد و همسرش

شیلاخداداد 1

ماجرای آشنایی شیلا خداداد و همسرش چگونه بود؟ این اتفاق را از بان خود شیلا خداداد بشنوید:

من رفتم مطب پزشک وگفتم آقای پزشک، بینی من فراوان خوشگل است. لطفا اصرار نکنید که عمل کنم! پزشک هم اصرار کرد که توحتما باید بینی ات را عمل کنی! من هم گفتم حالا چون شما اصرار داری، قبول بینی ام را عمل کن! (می خندد)

شیلا خداداد بدون آرایش

6 17

عکسی که از چهره ساده و بدون آرایش شیلا خداداد در اینستاگرام منتشر شده است.

شیلا خداداد در دبی

شیلاخداداد 1 1

رسانه‌های بسیاری با تیتر جدیدترین عکس شیلا خداداد سپس از مهاجرت به دبی | عکسی از شیلا خداداد در فضای غیر واقعی در دبی سر و صدا کرد! به مهاجرت و عکس‌های شیلا خداداد در دبی پرداخته‌اند.

شیلا خداداد از بازیگران زن کم کنار است که در فضای غیر واقعی کوشش فراوان کمی دارد. یکی از کنار‌های اخیر شیلا خداداد کل کل او با ساشا سبحانی پسر سفیر گذشته ایران است که الان در خارج از سرزمین مشغول کوشش های کلاهبرداری و شرط بندی است.

شیلا خداداد در مسافری از هند

shilaaa 2

بازیگر نقش سیتا در سریال مسافری از هند کیست؟ سریال مسافری از هند از محبوب ترین و پربیننده ترین سریال تلویزیونی سپس از انقلاب بوده که هنوز هیچ سریالی نتوانسته رکورد این سریال را بشکند.

شیلا خداداد اینستا

Untitled 16

زیادتر بخوانید:

[ad_2]