صفحه شخصی مهسا امینی در اینستاگرام به حالت یادبود (remembering) حقوق [+عکس]

[ad_1]

اینستاگرام امروز حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام را به حالت remembering درآورد. این در حالی است که در روزهای اخیر تعداد حساب‌های جعلی به نام مهسا امینی افزایش قابل توجهی داشته است.

مهسا امینی (ژینا امینی – 30 شهریور 1379 – 25 شهریور 1401) این روزها به ترند اصلی شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله توییتر و اینستاگرام بدل شده است. با توجه به درام سنگین ماجرای فوت خانم امینی، کم سن 22 ساله کرد (متولد شهر سقز) که واکنش‌های پهناور داخلی و خارجی را در پی داشت، اینستاگرام در اقدامی جذاب توجه اکانت او را به حالت یادبود یا remembering درآورد.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید:

سانسور نام مهسا امینی توسط دنبال اول ؛ وزارت ارتباطات سلب وظیفه کرد!

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام حساب کاربری مهسا امینی را در این شبکه اجتماعی به حالت یادبود یا remembering درآورده است. این در حالی است که در زمان اخیر حساب‌های جعلی با نام مهسا امینی در اینستاگرام در حال افزایش بوده است.

حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام به حالت remembering (یابود) درآمد

یابود یا remembering در اینستاگرام علامت‌دهنده این است که مالک پیج از دنیا رفته و این دلیل می‌شود دسترسی‌ها به ویرایش و تغییر پست‌ها و استوری‌های او قطع شود. حساب کاربری خانم امینی نزد از این در حالت خصوصی بوده است.

زیادتر بخوانید:

نظر شما در مورد حساب کاربری مهسا امینی در اینستاگرام چیست؟ لطفا نظرات خود را در قطعه کامنت با جونی در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]