طالع بینی موفقیت کاری براساس ماه تولد (فال کار) • جونی

[ad_1]

فال موفقیت مجله موفقیت

با توجه به ماه تولد خود روی نام ماه در جدول کلیک کنید

طالع بینی موفقیت کاری متولدین فروردین (آسمانخراش حمل)

اگر متولد فروردین ماه هستید باید بفهمید که شما یک رهبر به دنیا آمده اید و دوست دارید وظیفه هر کاری را قبول کنید. علامت متولدین این ماه جنگجوست . به همین خاطر شما نیز دوست دارید هر چالشی را در بغل بکشید و در هر پروژه ای وجود برنده داشته باشید. اگر موقعیتی بتواند شور و کنترل کافی برای شما داشته باشد، قادر خواهید بود از اون برای افزایش حس رهبری و بالا رفتن از پله‌های موفقیت استفاده کنید.

یکی از دام‌های ساده که افراد آسمانخراش فلکی حمل به اون وابسته می‌شوند؟ قبول وظیفه بیش از اون چیزی که قادر به انجامش هستید. آسمانخراش فلکی قوچ یا همان حمل علامت تنهایی است و اگر مواظب نباشید ممکن است در آخر، مجبور شوید تمامی کارها را خودتان انجام دهید! ( شما خواهید گفت که فقط به این خاطر که کارها به درستی انجام شوند.) اگر دفتر ساعت پنج بسته می‌شود، نیازی به ماندن تا نیمه‌شب نیست. هنر محول کردن کارها را یاد بگیرید، و کارهای ریز را به افرادی از آسمانخراش فلکی ثور یا جزئی‌گرای کژدم واگذار نمایید که می‌توانند اون کار را در نیمی از تاریخ انجام دهند.

تمامی انرژی‌های مستقل می‌توانند شما را به شخصیتی ریاست‌طلب تبدیل نمایند. مواظب باشید که از خط فرضی بین دو کشور تعیین‌کنندگی به سو دیکتاتوری نروید. اگر با یک تیم کار می‌کنید، ایمن شوید که اون‌ها نیز همانند شما با شادی و با انگیزه هستند. آنها را بی‌نهایت تشویق کنید و از اون‌ها قدردانی نمایید تا با شادی به کار خود ادامه دهند. شکرگزاری شما، بیش از هر چیز دیگری می‌توانند همانند سوخت راکت برای تیم شما نقش ایفا نماید.

tasvirezendegi.ir3

بی‌تابی ، شما را به یک فرد با شادی در رسیدن به هدف تبدیل می‌نماید. در برخی مواقع بایست بین شادی و تحمیل قوانین را اجرا نمایید. برخی زمان‌، بایست به تعهدات خود عمل نمایید و این بیش از آنچه که دوست دارید، طول خواهد کشید. فقط به دلیل اینکه به نتیجه آنی نمی‌رسید، چیزی را غلط تصور نکنید، در این شکل زود تسلیم خواهید شد یا خطای جبران ناپذیری را انجام خواهید داد. بذرهای خود را بکارید، اون‌ها را آبیاری نمایید، و رشد اون‌ها را دید نمایید.

در نهایت، عصبانی نشوید، افراد آسمانخراش فلکی قوچ براحتی وابسته خشم می‌شوند و اگر برای هر چیزی کوچکی عصبی شوید، متحدان ارزشمند خود را از دست خواهید داد. اما اگر خشم خود را در درون خود دید دارید، برایش یک خروجی همانند باشگاه پیدا نمایید یا با کسی که می‌تواند به شما کمک کند صحبت کنید، به سلامتی شما آسیبی درون نمی‌شود.

بهترین شغل‌ها برای متولدین فروردین ماه : کارآفرین، روزنامه‌نگار، وکیل مدافع، شفادهنده مقدس، استاد، سخنران انگیزشی، دلقک، آرایشگر، فروشنده، سردبیر مجله، مامور


طالع بینی موفقیت کاری متولدین اردیبهشت (آسمانخراش ثور)

آسمانخراش فلکی ثور یکی از مقاوم‌ترین علامت‌های بروج فلکی زودیاک است. این افراد وفادار، سازمان‌یافته و مداوم هستند. زمانی که شما دوست دارید همچنان به کار خود ادامه دهید، حتی زمانی که ساعت کاری به اتمام رسیده است، زمانی که کاری برای انجام دادن باشد، هیچ کس به اندازه شما خود را در اختیار کار نمی‌گذارد. شما آنچیزی را که شروع کرده‌اید به اتمام خواهید رساند، حتی اگر  این داستان به معنی بیدار ماندن تا دیر وقت و صبر استرس فراوان باشد. این شرایط  موفقیت شما را ضمانت می کند. سبب اون نیز فراوان ساده است، شما تا زمانی که کار را به اتمام نرسانید از اون دست نخواهید کشید.

آسمانخراش ثور دومین آسمانخراش از بروج زودیاک محسوب می‌شود. بنابراین یک حقوق و حقوق پابرجا برای راحتی درونی شما حیاتی می‌باشد. اگرچه شما می‌توانید یک مدیر کسب و کار پر رواج باشید، امنیت اولین اولویت در زندگی شماست.

سوار بر مرکب کارآفرینی شدن، ممکن است تنها دلیل بد شدن حال شما گردد. در نتیجه، بسیاری از افراد آسمانخراش ثور در پست‌های مدیریتی رده بالا قرار می‌گیرند، بیشتر در سازمان‌های عظیم و پایدار، یا صنعتی همانند بانک‌های عظیم مشغول می‌گردند.

تحت حکمرانی ونوس، آسمانخراش ثور یکی از علامت‌های خلاقیت بالاست. ایمن شوید که داشتن یک حقوق پابرجا و پایدار برای خود را نادیده نمی‌گیرید. بسیاری از افراد آسمانخراش فلکی ثور در هنر شکوفا می‌شوند، نظیر رقصنده‌ها، نقاشان ( سالوادور دالی)، بازیگران ( Uma Thurman، پنه‌لوپه کروز). به این سبب که افراد آسمانخراش ثور در حواس پنج‌گانه حکم‌فرمایی می‌کنند، شما حس توانا‌ای درباره رنگ‌ها دارید، چشایی بی‌نظیر و گوشی با شادی به موسیقی. در کمترین حالت، در هر محیطی که درون شوید، اون را بهبود خواهید داد. شما می‌دانید که عکس یک کمپانی نقش حیاتی در موفقیتش دارد و شما می‌دانید که چطور یک محصول را بسته‌بندی کنید یا برندسازی نمایید تا اون را به یک محصول رده بالا تبدیل نمایید.

افراد آسمانخراش فلکی ثور از تغییر متنفر هستند، به این سبب بایست فراوان دقیق در مورد کمپانی یا شغل خود مطالعه نمایید. ممکن است بخواهید برای زمان طولانی در اون‌جا بمانید، پس باید از اینکه با خصوصیات شما یکسان است، اطمینان نتیجه نمایید. ماخوذ به حیا بودن در رابطه با خود یکی از دیگر از عادات صدمه زننده به شماست که باید ترک کنید. شما تمایل دارید که با ادب و مرتب باشید و احترام قابل توجه‌ای به افراد رده بالاتر علامت دهید. اگر با رتبه بالادست خود وابسته مشکل شوید، به او نخواهید گفت. در مقابل، انتقاد و صحبت در مورد او را به میان همکاران خود خواهید برد. در نهایت به خودتان صدمه خواهید زد و شهرت خود را خدشه‌دار می‌نمایید و پل‌های ارزشمندی را تخریب خواهید نمود. خوب تر است یواش باشید، زمانی که مشکلی ساختن می‌شود خوب تر است مستقیم صحبت نمایید. قبل از اینکه این صحبت‌ها پخش شوند.


طالع بینی موفقیت کاری متولدین خرداد (آسمانخراش جوزا)

بیش‌فعالان آسمانخراش فلکی جوزا فراوان بی‌تاب، ثانیه‌ای و همیشه نیازمند تحریک هستند. شما در یک شغل همه‌کاره و در یک مکان شلوغ شکوفا خواهید شد. مشابه علامت دوقلوها، شما نیاز به یک کاری دارید که کارهای زیادی را در خود داشته باشد. چند کار همزمان را بخوبی انجام می‌دهید. شما به سادگی برای انجام یک کار ساخته نشده‌اید. در حالی که دیگر افراد با چنین حجم کاری وابسته خستگی خواهند شد، شما حس راحتی و آزادی خواهید نمود.

افراد آسمانخراش فلکی جوزا، سلطان ارتباطات هستند، شما در مکان هایی با تعداد زیادی ایمیل، تلفن، کمی وظایف و صحبت‌های کوتاه شکوفا خواهید شد. یک دفتر ساکت شما را دیوانه می‌کند. اگر روی یک میز کار کنید، خوب تر است که اون شغل دارای یک کامپیوتر عالی باشد، که بتوانید با دیگران ارتباط داشته باشید و بین پروژه‌های خود در تمام روز سرک بکشید. افراد آسمانخراش فلکی جوزا همچنین سلطان مسافرت‌های کوتاه هستند. شما از انجام ماموریت‌های سفرگونه خوشی می‌برید، یا انتقال مواد واجب برای دپارتمان های مختلف و صحبت با ‌آنها در طول کار شما را راضی خواهد نمود. به نام دوقلوی بروج فلکی زودیاک، شما نیازمند یک زوج هستید که هرجا می‌روید با شما باشد. که این می‌تواند رئیس شما باشد یا یک همکار حمایت کننده – هر شخصی که بتواند با شما در رابطه با مشکلات و ایده‌هایتان گفت و گو نماید.

جوزا علامت‌ی معلمی است. بنابراین شما از سرپرستی افراد جدید در سر کار خوشی می‌برید—البته که در برابر یادگیران کند، کمی بی‌تابی خواهید نمود. شما مطالب جدید را سریع یاد می‌گیرید ولی در نظر داشته باشید که ذهن همه افراد به سرعت شما نیست! همچنین به دوستی با دیگران علاقه دارید و همیشه کوشش در یافتن زمان‌های جدید دارید. به سبب اینکه جوزا تحت سلطه عطارد است، سیاره اطلاعات، شما معمولا اولین کسی هستید که در مورد هر چیزی اطلاعات کسب می‌کنید. با قدرت ذهنی خود و توانایی جستجوی سریع هر چیزی در گوگل، شما یک متصل کننده سریع بین همه دوستان خود خواهید بود.

مخاطره اصلی یک جوزایی چیست؟ تردید. بخاطر اینکه شما چند وجهی هستید، ممکن است در انتخاب راه شغلی خود وابسته تردید شوید و خوف از به دام افتادن داشته باشید. در نتیجه، به این ردیف شما درگیر یک کلاف سر در گم در بین شغل‌ها خواهید شد، به این خاطر که هیچ‌گاه تصمیم تلاش کامل برای یک شغل را ندارید. در ادامه چند منظور برای شما داریم که خود را در برابر دشمن خود شدن محافظت کنید:

یک مشاور یا مدیر پروژه باشید. پس از اتمام کار به کمپانی دیگری بروید و یا جستجو پروژه دیگری بروید، یا در پروژه‌هایی با تاریخ‌های کوتاه کار کنید، کلمه کلیدی در اینجا کوتاه بودن تاریخ کار است که هیچ گاه حس در دام افتادن را نخواهید داشت.

از خلاقیت خود استفاده کنید. جوزایی ها تصور خارق‌العاده‌ای دارند. کاری که دوست دارید را نمی‌توانید بیابید، یا موقعیت مناسب خود در کمپانی را نمی‌یابید؟ یکی صحیح کنید!
برای خودتان کار کنید. حداقل همیشه آزادی مورد نیازتان را دارید. چه تعداد جوزایی خویش فرما می‌شناسیم؟ آرایشگر مو و گریمور. همه اون رنگ‌ها و مدل‌های جدید تصورشان را درگیر خواهد نمود.
به خودتان یک زمان یک ساله بدهید. اگر بر سر یک کار معمول در یک کمپانی عظیم هستید و حس می‌کنید که گیر افتاده‌اید، حداقل به خود یک زمان یک ساله یا شش ماهه بدهید و در اون تاریخ دوباره بازنگری نمایید. اگر همچنان کار را دوست دارید بمانید، اگر نه که به سوی مقصد بعدی حرکت نمایید.

طالع بینی موفقیت کاری متولدین تیر (آسمانخراش سرطان)

امنیت شغلی اولویت نخست افراد آسمانخراش فلکی سرطان است. شما به یک شغل نیاز دارید که در اون و در خانه حس امنیت کنید. شما با همان روحیه‌ای که به دنبال لوازم گرم منزل هستید در کار خود به آسودگی دست می‌یابید. فضای کاری خود را با وسایل ویژه خود دنج خواهید نمود، همانند یک ظرف آبناب، یک دلیل‌ هنری ویژه و یا یک بالش راحت.

افراد آسمانخراش فلکی سرطان در خانه و خانواده و مهمان‌نوازی سلطان هستند. این افراد در مشاغلی چون هتل، رستوران و صنایع مربوط به کودکان عالی خواهند بود. شما علامت‌ی مادر زودیاک هستید . شما هر کسی را که در جوارتان باشد، آموزش خواهید داد. این به معنای محکوم به فنای مادر زمین بودن برای زندگی نیستید. شما فراوان حساس هستید و حس خود را در هر چیزی درون خواهید کرد، چه در کار هنری باشید، یا در یک شغل مقاوم در شرکت عظیم (هر دو قسمت مکان شکوفایی افراد آسمانخراش سرطان است).

به نام یک شخص خانه نشین، شغل‌هایی که در خانه انجام می‌شوند نیز شایسته شما هستند. کد نویسی یا نوشتن مقاله به شکل آزاد برای دیگران از خانه – هر چیزی که بتوانید در خانه و با پوشیدن پیراهن مورد علاقه‌تان انجامش دهید.

اخطار: اون‌چنان خود را منزوی نکنید که ارتباط خود با دنیای خارج را از دست دهید. افراد آسمانخراش فلکی سرطان می‌توانند در گوشه خود غرق شوند، اما صرف تاریخ زیادی در تنهایی خود دلیل از دست رفتن دید شما خواهد شد. شما می‌توانید افسرده و عبوس و بد‌خلق گردید. اگر اینگونه شد، خارج بروید و با دوستان خود معاشرت کنید.

همانطور که گفته شد، افراد آسمانخراش فلکی سرطان می‌توانند خود را در دژی مستحکم از یک دفتر کار قرار دهند. شما ممکن است خود را پشت کار خود پنهان نمایید یا یک دفتر کوچک برای خود ساختن کنید تا از همه چیز اجتناب کنید. ممکن است اتفاق بیفتد، خودتان را به خارج از منطقه آسایش خود روانه کنید و افراد و موقعیت‌های جدیدی را ببینید و تجربه نمایید. همیشه بهترین  توانایی خود را انجام خواهید داد اگر به کنار آسمان خود اجازه گسترش دهید. به یاد داشته باشید، که اون خارج، امن‌تر از چیزی است که تصورش را می‌نمایید.

طالع بینی موفقیت کاری متولدین مرداد (آسمانخراش اسد)

افراد با ارزش فراوان داشتن و وفادار آسمانخراش فلکی اسد روح و قلب هر سازمانی هستند. این آسمانخراش فلکی تحت سلطه خورشید قرار دارد. شما شور و گرمای خود را به مکان کار خود درون می‌کنید. هیچ شکی نیست، که شما در مسند قدرت هستید و همه افراد اون را درک می‌کنند. همانند بانوی جنگل، رنک سلطنتی شیر نر خود را شناخته می‌نماید.

با شادی و پویا هستید. شما شغل‌هایی را که بتوانید در میان افراد به قهرمان تبدیل شوید، دوست دارید. افراد آسمانخراش فلکی اسد، در سخنرانی عمومی، اجرا و دیپلمات بودن عالی هستند. شما صحبت کردن با دیگران را دوست دارید. به طور فوق‌العاده‌ای خلاق هستید و با شادی کودکانه خود، به همکارانتان نیز روحیه می‌دهید(تا زمانی که بیش از حد در این ورطه نروید) . شما برای تولد همکار خود در دفتر کیک خواهید پخت یا برای مهمانی بدنیا آمدن نوزاد برنامه‌ریزی می‌کنید، همانند یک شیر وفادار، همگی نیز بخشی از کار شما خواهند شد. فقط زمانی که دیگران مهربانی شما را بی پاسخ می‌گذارند، ناراحت نشوید. همگی، اون‌چنان که شما به دور و بر می‌نگرید به دنیا دید نمی‌کنند، پس ایمن شوید که اون‌چیزی را که برای دیگران می‌خواهید از جهت برگشت اون در آینده نباشد.

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده افراد آسمانخراش فلکی اسد اون است که شما می‌دانید که درجه شما در اون بالاست. حتی زمانی که در درجه رئیس وجود ندارید، افراد به رهبری و قدرت شما واکنش علامت می‌دهند. این امر در نهایت یا شما را در درجه رهبری قرار می‌دهد یا برای خود دشمنانی تراشیده‌اید. تا زمانی که تصور بالایی که از خود دارید با واقعیت صدق کنید، شما یک رهبر دوست داشتنی هستید. اگرچه، یک فرد از آسمانخراش فلکی اسد ممکن است این حس را داشته باشد که شغل رده‌بالایی که دارد با پرداخت کافی دنبال نیست. اگر شما به سرعتی که دوست دارید در حال پیشرفت نیستید، از یک دوست نزدیک بخواهید که فراوان زیاد شما را در بوته آزمایش قرار دهد. آیا بیش از حد دیکتاتور گونه رفتار کرده‌اید یا بالعکس؟ یک مقدار صبر، کمی فروتنی و کار فراوان ( که توانایی اون را دارید) راه طولانی را نزد خواهد برد که احترام کسب کنید.

از سوی دیگر مورد شکرگزاری قرار گرفتن برای یک فرد از آسمانخراش فلکی اسد فراوان مهم است. بسیاری در شغل‌های با حقوق کم باقی می‌همانند، تنها به این دلیل که این نیاز را حس کنند. سپاسگزاری و قدردانی در تانک شما سوخت می‌ریزد، اما توجه کنید که در حساب شما پول قرار نمی‌دهد. ایمن شوید که به اندازه‌ای که استحقاق دارید کسب حقوق می‌کنید. به یاد داشته باشید، شما ستاره‌ی زودیاک هستید، شما لایق درخشیدنید.

طالع بینی موفقیت کاری متولدین شهریور (آسمانخراش سنبله)

افراد آسمانخراش فلکی عذار همانند زنبوران عاشق کار کردن هستند. این آسمانخراش فلکی در سلطه‌ عطارد، سیاره ارتباطات است. شما مداوم در حال فکر و برداشتن استراتژی هستید. شما همیشه کاری برای انجام دادن نیاز دارید! غرق در سازمان و سازمان‌دهی هستید، بسیاری از افراد این آسمانخراش فلکی در نهایت شغل مدیریت دفاتر یا اداره کردن یک دپارتمان را بر وظیفه می‌گیرند. ذهن جزئی گرای شما همه چیز را دنبال می‌کند و شما همیشه در حال برنامه ریزی برای آینده هستید. دسته‌بندی و مدیریت داده‌ها اگر چه برای دیگران یک کار عادی و روزمرگی به شمار می‌آید، ولی برای شما یک روز خوب در دفتر را رقم می‌زند. شما صبر نبود هر چیزی در سر جای خود را ندارید! شما یک طراح داخلی عالی یا مشاور فوق‌العاده‌ای برای افراد مختلف در جهت سازمان‌دهی آنان می‌شوید( از تقدیر، شما از دور انداختن وسایل بیزار هستید ولی حداقل اون‌ها را در یک جا مرتب و سازمان‌دهی خواهید نمود).

با ذهن تیز و شدید خود و گوش شنوای خود، شما یک ژورنالیست بی‌نظیر می‌شوید. شما می‌دانید که به چه راه حقایق را بیابید و همانند قصـه اون‌ها را کنار هم قرار دهید. شما از سوال سوالات مقاوم از دیگران نمی‌هراسید تا انتهای قضیه را متوجه شوید. شما مسحور این هستید که بهفمید چه چیز دیگران را مجبور به رفتاری ویژه می‌کند و دوست دارید که در مورد هر شخصی که ملاقات می‌کنید اطلاعاتی کسب نمایید. این مورد شما را به یک معالجه‌شناس، کارمند امور اجتماعی یا مدیر منابع انسانی عالی بدل خواهد نمود. بسیاری از افراد آسمانخراش فلکی عذرا  مشغول حسابداری هستند و به نام علامت‌ی زمین، شما در علوم طبیعی همانند بیولوژی یا گیاه‌شناسی خوب تر هستید. شما از خارج بودن خوشی می‌برید، پس برای چی دنیا را به نام دفتر کار غیر واقعی خود قرار ندهید؟ همچنین در باغ‌داری و نگهداری از گل و گیاه نیز بی‌نظیر هستید.

به نام ششمین خانه سلامت و سازمان زودیاک، بسیاری از افراد آسمانخراش فلکی عذرا در مشاغل مربوط به سلامت مشغول می‌گردند. به نام معلم یوگا، طب سوزنی یا متخصصان تغذیه. به احتمال فراوان شما کابینتی پر از ویتامین‌ها و داروهای گیاهی در اختیار دارید، بنابراین، شما همیشه یک پزشک غیررسمی هستید، راحت از اینکه در کجا کار می‌کنید.

سخن آخر، شما انتخاب‌های فراوانی دارید. تنها چیزی که می‌تواند جلوی موفقیت شما را بگیرد، آراستگی طلبی شماست. افراد این آسمانخراش فلکی فراوان خود را مورد انتقاد قرار می‌دهند، و ممکن است شما به سو شغل رویایی خود نروید برای اینکه شما فکر می‌کنید مهیا نیستید. ریسک را بپذیرید و تلاش کنید! احتمالا بیش از اون چیزی که نیاز دارید شایسته کار هستید. همچنین، عطارد به نام سلطان عذرا شما را به یک آهنربای اطلاعاتی تبدیل خواهد نمود. شما همیشه اولین نفر در دفتر هستید که خبرها به گوشتان می‌رسد.اما از وسوسه پخش اون اجتناب کنید. در نهایت، شما باید بفهمید که کی دست بکشید و یواش شوید، اگر بیش از حد در جزئیات وسواس علامت می‌دهید، می‌توانید به یک همکار دمدمی مزاج برای همکاران تبدیل و موجب تهدید اون‌ها گردید. به یاد داشته باشید که همه نیاز دارید برخی زمان‌ به خانه بروند، از جمله شما!


طالع بینی موفقیت کاری متولدین مهر (آسمانخراش میزان)

متخصصان کسب و کار می‌گویند که در اقتصاد امروز، اینکه چه کسی را می‌شناسید همه چیز است. یا یک معلم کسب و کار به نام Tim Sanders به این شکل می‌گوید «شبکه‌ی شما میزان حقوق شماست».

خوش به حال شما، افراد آسمانخراش میزان، شما سلطان خانه هفتم زودیاک، ارتباط هستید: مردم تخصص شما هستند! شما در شغل‌هایی که به شما اجازه کار با دیگران را می دهند بهترین هستید—نیاز داشتن و مورد نیاز واقع شدن. شما در یک تیم شکوفا می‌شوید، یا به نام یک مامور در مشکل دیگران قهرمان می‌شوید، یا به نام یک واسط یا نماینده نیز برنده خواهید شد. با افسون و دیپلماسی خود، افراد کمی هستند که می‌توانند به یک فرد از آسمانخراش فلکی میزان نه بگویند!

این افراد دوست دارند که دیگران را بشناسند.شما ممکن است یک لیست بلند بالای دفترچه تلفن در گوشی خود داشته باشید. این راز پنهان موفقیت شماست. برخلاف دیگر علامت‌ها، به ندرت از یک مراسم مهمانی و همایش‌های شبکه خجالت می‌کشید. زمانی که صحبت می‌کنید و حرفها را منتقل می‌کنید در بهترین شرایط خود هستید، اما همچنین از حالت سرسری خود فراتر می‌روید و نظرات آگاهانه را به اشتراک می‌گذارید. اگر به دنبال ساخت آینده شغلی خود هستید در مهمانی‌های مجلل شرکت کنید و تعداد زیادی کارت ویزیت به دیگران بدهید. ما همچنین کتاب” هیچ وقت تنها غذا نخورید” را منظور می‌کنیم، که هر آنچه که برای موفقیت در شغل نیاز دارید را در قطعه حیطه شما به شما علامت خواهد داد. این آسمانخراش فلکی تحت سلطه سیاره زهره است. تعداد زیادی از افراد آسمانخراش فلکی میزان در زمینه‌ی هنری کوشش دارند، یا در صنایع زیبایی، مد و طراحی وجود دارند. از آنجایی که شما به طور طبیعی تعادل را درک می‌کنید، می‌توانید همچنین به نام آرشیتکت، طراحی و گرافیک یا مهندس کار کنید. شما به رنگ دکور و تناسب حساس هستید. در هر شکل، یک مکان کاری با علاقه، یک باید برای شماست. اگر شخص جدید کاری هستید، مکان کار خود را در کنار پنجره برگزینید و مکان را با وسایلی چون گل، قاب عکس و لوازم دفتر کار مزین نمایید.

آسمانخراش میزان علامت دوستی است. شما از درگیری بیزارید. شما یا از درگیری با کار در یک مکان هماهنگ دوری می‌جویید یا به نام یک وکیل، یا فعال دوستی طلب و یا ناظر عدالت درون یک نزاع عظیم خواهید شد. به نام علامت‌ی میزان، شما دائما در حال اندازه‌گیری و سنجش اطلاعات هستید و می‌توانید به نام یک قاضی دانا یا یک منبع توانا عقاید شناخته شوید. به نام یک قاضی صریح آمریکایی، Simon Cowell این ویژگی را با علاقه هنری شما در می‌آمیزد.

دام اصلی شما تعلل است. افراد آسمانخراش میزان از تعجیل بیزارند و ممکن است در مورد یک کولر آب یا یک شرح کار، تاریخ زیادی را صرف نمایند. شما همچنین ممکن است شب‌های زیادی را برای یک پروژه بیدار بمانید و از استراحت خود غافل شوید. همچنین ضرب‌الاجل‌های زیادی را برای پروژه ها رد می‌کنید. لباس پوشیدن برای کار یکی دیگر از دام‌هاست. از آنجایی که به طور عمدی و دائمی در مورد چه پوشیدن وابسته مشکل هستید. به یاد داشته باشید که توانایی شما در رسیدن به ضرب الاجل‌ها شهرت شما را شکل خواهد داد به همان مقدار که لباس پوشیدن شما اون کار را خواهد کرد. در مورد دقت با خود مقاوم‌گیر باشید. دو ساعت زودتر برخیزید تا لباس ابریشمی خود را اتو کنید و یا مژه‌های خود را حلقه کنید، ولی ایمن شوید که به وقت به قرار خود می‌رسید.


طالع بینی موفقیت کاری متولدین آبان (آسمانخراش عقرب)

زمانی صحبت شغل شما می‌شود، شما در یک ماموریت مهم هستید. شما آنچنان خود را در کار دخیل می‌کنید همانند سوختن فراوان زیاد فراوان و اون را به تمامی کارهایی که انجام می‌دهید، منتقل خواهید کرد. هیچ جز‌ئیاتی از دید شما پنهان نمی‌ماند و شما تقریبا هر کاری را انجام خواهید داد تا آنچه را که می‌خواهید بدست آورید.

کژدم علامت قدرت و کنترل است. اگرچه شما طالب امنیت هستید، همچنین در رقابت شکوفا خواهید شد. هیچ چیز همانند یک هدف دور از دسترس که به قدرت، امنیت مالی یا یک شانس برای بهترین بودن در زمینه کاری خود منجر شود، یک کژدمی را درگیر کار نخواهد کرد.

کژدم هشتمین علامت زودیاک است. شما می‌توانید به نام یک غول املاک و مستغلات، وکیل مالیات، اندوخته‌گذار زبر دست، غول رسانه یا هر چیزی که مرتبط با کنترل مقدار زیادی سود است، شکوفا شوید. افراد آسمانخراش فلکی کژدم مطیع هستند. از توانایی بدن خود آگاه هستند. ممکن است شما قوت خود را از راه شغل فیزیکی علامت دهید: یک بدنساز، معلم یوگایا فیزیوتراپیست. بخاطر اینکه شما سلطان تولد و مرگ هستید، می‌توانید یک متصدی کفن و دفن نیز باشید! ( هی، یه نفر باید این کار رو انجام بده).

افراد آسمانخراش کژدم توجه خاصی به جزئیات دارند.شما دوست دارید که عمق هر چیزی را درک کنید. شما یک سردبیر عالی یا روانشناس فوق‌العاده خواهید شد. با خلاقیت طبیعی خود، شما می‌توانید یک آرتیست عظیم یا موسیقیدان گردید—در کمترین حالت می‌توانید، یک متخصص در موسیقی های مبهم یا تهیه کننده عظیم گردید.

اگرچه که به دنبال شهرت هستید، افراد مرموز آسمانخراش کژدم در دروغ زندن متبحر نیستند. فخرفروشی در نزد شما علامت ناخوشایندی است و شما را درمانده و ناخشنود خواهد نمود—که تهدید آمیز است. یک حس قدرتمند در کژدمی ها که ما هم اون را دوست داریم و هم از اون می‌ترسیم.

این علامت اون است که پنهان‌کاری بیش از حد می‌تواند علیه شما عمل کند. به این سبب که شما با چنان انرژی قدرتمندی به جوش و خروش در می‌آیید، افرادی که شما را نمی‌شناسند ممکن است با دیدن کنش شما وابسته تعجب زدگی گردند. یا آنها ممکن است به سادگی به چیزی مشکوک شوند و تصور کنند که شما چیزی را پنهان می‌کنید.

شما علامت‌ی افراط هستید، بنابراین مواظب باشید که عجول و شجاع رفتار نکنید—و ایمن گردید که تصمیم خود را در میان جمع آشکار کنید بجای آنکه مرموز باشید.

افراد آسمانخراش فلکی کژدم به جای این‌کار بایست به دنبال راه‌هایی باشند که بدون اینکه در تصور دیگران حالت توطئه چینی ساختن نماید، آنچه دارند عرضه کنند. علامت شما همانند آهن‌رباست. بنابراین روی جلب توجه دیگران با خلق یک برند جدید تمرکز کنید تا اینکه به دنبال افراد دیگر باشید. دوست خوب ما Debbie Stoller، ناشر مجله BUST، به تنهایی در بافندگی انقلاب ساختن کرد و یک سرگرمی را به یکی از پرفروش‌ترین کتاب ها بدل کرد. هیچ چیز سلطه بر دنیا را بیش از بیصدا بیان نمی‌کند و این قدرتی است که در افراد آسمانخراش فلکی کژدم می‌یابید.

طالع بینی موفقیت کاری متولدین آذر (آسمانخراش قوس)

شما به نام یک شخص در آسمانخراش فلکی کماندار نیازمند یک شغل با میدان کاری وسیع با آزادی عمل بالا و شور بالا هستید. شما علامت مسافرت هستید، یک فرد رویاپرداز که نیازمند رویاهای عظیم است. یک جا نشستن برای شما چالش محسوب می‌شود!

یک کارآفرین طبیعی، علامت شما زمانی که برای خود کار کنید شکوفا می‌گردد، زمانی که هیچ کس به شما نمی‌گوید که چه کار کنید و یا کی بیدار شوید. کماندارها دوست دارند که کارها را با روش خود انجام دهند، مطابق تصور و رویای خود.

به این خاطر که علایق فراوانی دارید، ممکن است تمرکز بر یکی کار سختی باشد. شما اکتشاف را دوست دارید، اما از از خود گذشتن به طور کامل بیزارید، به این خاطر که خوف از دادن دارید. برای پیشگیری از سرگردانی ابدی، ما به شما کتاب Doing Work You Love را منظور می‌کنیم، عنوان این کتاب نیاز اساسی شغل Sag را بیان می‌کند. بدون شادی و الهام، شما در افسردگی غرق خواهید شد.

همانطور که این علامت سلطان آموزش است، شما آموزنده و معلم ابدی می‌باشید. پر از کلاس‌ها و کتابهایی خواهید بود که ذهن شما را گسترش دهد و ایده‌های جدید را برای شما رقم بزند. شما دوست دارید که دیگران را مجبور به فکر و خنده کنید، همانند کماندارانی چون مارک تواین، Winston Churchill و Jay-Z. افراد آسمانخراش فلکی کماندار سلطان انتشار و صحبت در جمع هستند که دو خروجی عظیم برای ایده‌های شگفت آور شما به شمار می‌آیند.

افراد این آسمانخراش فلکی در پروژه‌ای جدیدی نزد از اتمام ده پروژه قبلی وجود خواهند داشت. صبر، نقطه قوت شما نیست. شما علامت‌ی کماندار هستید، بنابراین شما نیازمند یک هدف هستید. داشتن یک هدف پروژه اساس می‌تواند در بهبود توانایی ها به شما کمک نماید.

اگر شما فراوان زیاد یک تیر و کمان‌دار بدون استراحت هستید، کار در خارج را در نظر داشته باشید، همانند پدرانمان، یک تیر و کمان‌دار آرشیتکت که برای خود کار می‌کرد. علامت شما همچنین سلطان مسافرت است. بنابراین شما در کشوری دیگر نیز می‌توانید کار کنید. همچنین به نام یک مامور مسافرت یا در کاری که شما را در راه دید دارد.

به یاد داشته باشید که نباید به یک چیز خود را اختصاص دهید، با این کار تعجب‌زده خواهید شد. اگر به دنبال تنوع هستید، به دنبال کارهای فصلی باشید. مشاوره، یا به نام یک پیمانکار مستقل بجای داشتن یک شغل دائم. این حالت به شما یک امنیت مالی خواهد داد و شرایط خوب و منعطفی را برای شما بوجود خواهد آورد.


طالع بینی موفقیت کاری متولدین دی  (آسمانخراش جدی)

همین علامت زودیاک، بز کوهی است که علامت موفقیت و شغل است. شما در سر کار خود خوشحال و خوشحال هستید! شما عاشق برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری هستید. شما اهمیتی نمی‌دهید که اگر ده سال طول بکشد تا به هدفتان برسید.  جدی با علامت بز کوهی شناخته می‌شود و شما به زندگی همانند یک صخره که بایست از اون بالا رفت، دید می‌کنید. برخلاف علامت‌های دیگر، شما صبر تپه‌های کمی را در راه دارید. حتی اگر دلسرد شوید، به ندرت اجازه می‌دهید که موانع برای مدتی جلوی شما را بگیرد.

جدی سلطان ساختار است و شما به اون نیاز دارید. اگرچه که می‌توانید یک مدیر برنده باشید، سرعت حرکت کارآفرینی شما را دیوانه می‌کند. اگر دوست دارید که یک کسب و کار را اداره کنید و بچرخانید، خوب تر است با مطالعه یک صنعت مناسب که حقوق اون ضمانت شده است را انتخاب نمایید. کلید موفقیت افراد آسمانخراش فلکی جدی، برنامه ریزی است. در حیطه خود مطالعه نمایید، یا یک برنامه کسب و کار بنویسید. شما می‌توانید یک حق امتیاز مدل کسب و کار موجود را به دست گیرید و مراحل را قدم به قدم برای رسیدن به موفقیت در اون انجام دهید.

اگرچه که می‌توانید به سو شغل‌های معمول در شرکت‌های عظیم صوق پیدا کنید، افراد آسمانخراش فلکی جدی می‌توانند فراوان آرتیست باشند. با استعدادی که در ساختن دارید، می‌توانید یک طراح عالی، آرشیتکت گردید یا یک دپارتمان خلاقیت را اداره نمایید. علامت زمین بودن، شما در اشکال، رنگ‌ها و طرح‌ها فوق‌العاده هستید. توانایی موسیقیایی نیز یک چیز معمول در میان شماست و شما ممکن است صدایی عمیق و غنی داشته باشید.

آسمانخراش فلکی جدی علامت ارزش فراوان داشتن و شهرت است. شما دوست دارید که برای انجام صحیح مورد تقدیر قرار گیرید. جوایز، پاداش‌ها و عناوین شما را فعال می‌نماید. شما تمام پیچ و تاب های یک شغل برنده را دوست دارید: از جمله داشتن کارت ویزیت برجسته، ست میز کار چرمی و زرد و لوازم التحریر عالی. برای چی که نه؟ با دیدی که به هدف دارید، اندکی انگیزه شما را برای مدتی طولانی با شادی دید می‌دارد.

چه چیزی می‌توانید برای رسیدن به موفقیت به این دستور کار اضافه کنید؟ میانه‌روی.

افراد آسمانخراش فلکی جدی برای ساعات کار طولانی فراوان تحت خطر هستند. شما نمی‌دانید که کی باید کار را زمین بگذارید و تفریح کنید. اگر مواظب نباشید، کار می‌تواند جای خانواده، دوستان، سلامت و شادابی شما را بگیرد. از آنجایی که افراد آسمانخراش فلکی جدی معمولا نان‌آور خانه هستند، ایمن شوید که میانه‌روی را بین سلامت و خوشی برنامه‌ی خود داشته باشید.


طالع بینی موفقیت کاری متولدین بهمن (آسمانخراش دلو)

افراد آسمانخراش فلکی دلو ( ساکل الما ) استقلال و آزاد بودن را دوست دارند. شما به شغلی با فضایی برای بیان شخصیت خود نیاز دارید. کارآفرینی برای علامت شما ساخته شده است. همزمان آسمانخراش فلکی دلو علامت گروه‌ها و تیم‌هاست. شما در مکان دفتر به خوبی کار می‌کنید، اگر چندان خشک و بی‌روح نباشد. شما تحت سلطه هر کسی که حالت رئیس یا کنترلی روی شما داشته باشد، طغیان می‌کنید. شما در محیطی که رهبری گروه را بر وظیفه داشته باشید و یا فضای کاری زیادی در اختیار شما قرار گیرد بهترین عملکرد را از خود علامت خواهید داد.

زیادتر افراد آسمانخراش فلکی دلو فروشنده‌های خوبی هستند. با توانایی ذاتی سخنوری و بذله‌گویی خود شما می‌توانید یک یخ را به یک اسکیمو بفروشید. همانند Oprah Winfrey که یک دلویی بود، شما به شکل ذاتی فعل و انفعال با مردم را دوست دارید و شما به شکل طبیعی در مورد همه چیز فضولی هستید. چیز غیر طبیعی برای یک فرد از آسمانخراش فلکی دلو نیست که با مشتریانش دوست نزدیک گردد.

شغل‌های کمیسیونی شما را به هم نمی‌ریزد. در واقع شما را به چالش دعوت کرده است. فروش تلفنی دیگر افراد را وحشت‌زده خواهد کرد ولی برای شما همانند یک باد ملایم می‌ماند. شما هیچ مشکلی در تماس با یک غریبه ندارید. آسمانخراش فلکی دلو علامت رقابت نیز هست. زمانی که سخن از پاداش در میان باشد، شما فعال خواهید شد و شروع به فروختن می‌کنید.

فکر دمدمی شما علاقه به حل مسائل یا یافتن راه برای خارج رفتن از مشکلات مقاوم دارد. شما یک مبلغ عالی خواهید شد، و با تب آینده‌نگر خود می‌توانید یک دانشمند یا مخترع گردید. این آسمانخراش فلکی سلطان الکترونیک می‌باشد، بنابراین می‌توانید با کامپیوتر یا ارتباطات تلفنی کار کنید. به نام علامت محبوبیت، دوست داشتنی بودن ذاتی شما می‌تواند شهرت برای شما به دنبال داشته باشد، همانطور که برای دلوهایی همانند جنیفر انیستون، اوپراه وینفری و جاستین تیمبرلیک داشته است. ارتباط عمومی یکی دیگر از نقاط قوت شماست.

افراد آسمانخراش فلکی دلو روی آینده متمرکز شده‌اند . آنکه همیشه شما را به سو کار با نسل‌های آینده سوق می‌دهد. شما بچه‌ها را دوست دارید و با روحیه کار تیمی خود، شما یک معلم یا استاد خوب خواهید شد. به نام علامت بشردوستانه زودیاک، شما دوست دارید که برای اطرافیان خود تا ابد متفاوت بمانید. به نام علامت شورش، شما نیاز بچه‌ها را می‌فهمید و اون‌ها را تشویق به بیان اون می‌کنید.

کارآفرینی با روحیه آزادگی شما سازگار است، اما شما در برابر جزئیات می‌توانید بی‌تاب و درهم و برهم باشید. اگر کسب و کار خود را راه انداخته‌اید، با افرادی از آسمانخراش‌های فلکی عذرا و جدی تیم شوید. این‌ها که علامت زمین هستند، مسائل مربوط به وظایف دنیوی که شما از اون‌ها بیزارید را بر وظیفه می‌گیرند. ایمن گردید که وکیل خوب و حساب‌دار زبردستی دارید، از آنجا که شما دوست دارید قراردادهای زیادی را با دست دادن با دیگران عقد نمایید. شما بهترین فروشنده در دید یا محصول خود هستید، پس تاریخ را روی چیزهای دیگر از دست ندهید. ایمن شوید که در کار خوشحال و راضی هستید و خلاقیت خود را بیان نمایید و همه را مشغول و مشغول نمایید. تا زمانی که مردم را بخندانید یا به فکر مجبور کنید، شما در راه درستی از کار هستید.


طالع بینی موفقیت کاری متولدین اسفند (آسمانخراش حوت)

آسمانخراش فلکی حوت با دو ماهی در حال شنا کردن در جهت‌های مختف شناخته می‌شود و این علامت‌ی شغل مادام‌العمر می‌باشد. شما به آزادی و امنیت شغلی نیازمندید. شما در ابتدا یک جنگجو و یک مرد کمپانی مطلق هستید. اگرچه زمانی که رئیس هستید خود را به درماندگی می‌زنید، تمام این کارها بخاطر کسب و کارتان است.

افراد تخیلی آسمانخراش فلکی حوت، شما نهمین علامت زودیاک هستید، رویا پرداز، خلاق و شفابخش. اگر یک آرتیست یا فردی خلاق نیستید، شما حتما دارای قدردانی ذاتی برای هنر هستید. افراد آسمانخراش فلکی حوت تحت سلطه نپتون، سیاره فانتزی هستند. شماعشق آوردن مناظر زنده تصورتان به فرم مادی هستید. افراد آسمانخراش فلکی حوت به مخصوص سلطان عکاسی و مد هستند—همه چیز در یک سخن فریبنده است. شما ممکن است به نام یک تصویربردار، یک طراح و یا یک مدل کار کنید. Cindy Crawford به نام یک فرد از آسمانخراش فلکی حوت به نام یک سوپرمدل در دنیا شناخته می‌شود. کارگردانی فیلم یکی دیگر از مسیرهای طبیعی زندگی شماست.

در انستیتوها یا کمپانی‌های عظیم، شما خلاقیت های نادر خود را به منظره‌ می‌آورید و به سو انقلاب در اون جا حرکت می‌کنید. شاید برای شخصی کار کنید، ولی هیچ وقت او نخواهید شد. افراد آسمانخراش فلکی حوت همچنین سلطان شفقت هستند، و شما با کارمندان خود همانند انسان‌ها رفتار می‌کنید، چیزی که کمتر در مکان‌های کاری دیده می‌شود. در برخی مواقع، ممکن است خط فرضی بین دو کشور بین زندگی شخصی و کاری را محو کنید، بنابراین تمایل به خوب بودن را محدود کنید. در غیر این شکل، کارمندان به سرعت از شما سوء استفاده می‌کنند، خشونت کمتر دیده شده از خود را خارج آورید. شما از قدرت داشتن بیزارید.

در نهایت، افراد آسمانخراش فلکی حوت رهبر مردم هستند. این مورد شما را به یک مامور یا ناظر عالی بدل می‌کند. در واقع، اگر درون کسب و کاری برای خود شده‌اید، ما منظور می‌کنیم که نماینده دیگران باشید. افراد این آسمانخراش فلکی نماینده فروش محصولات هنری خوبی می‌شوند، برای مثال یک مامور با توانایی. اگرچه که چندان با خود مهربان نیستید، شما برای تغییرات خود برای یک آخر تلخ مبارزه می‌کنید.

با قلب عظیم خود، در مکان‌های غیرانتفاعی و آموزشی شکوفا خواهید شد. تنهایی همچنین یکی از علامت‌های مهم شماست. تعداد زیادی از افراد آسمانخراش فلکی حوت خود را در اتاقی ساکت در حال حسابداری کردن می یابند. هنوز، ما تعامل با مردم را منظور می‌کنیم، به این خاطر که دنیا گرم و مهمان‌نوازی شما، مردم را راحت دید خواهد داشت. شما به نام نماینده فروش عالی هستید که می‌توانید مشتریان را برای صرف غذا خارج ببرید، به این خاطر که اون‌ها در کنار شما حس راحتی می‌کنند. اون‌ها قرارداد را بدون صبر امضا خواهند نمود، تنها به این خاطر که شما این حس را به اون‌ها منتقل نموده‌اید!

دوازدهمین علامت زودیاک، که بیشتر وابسته به آخرین مرحله از زندگی است، در جایی که واقعیت اساس می‌شود و مردم بیشتر به دنبال استراحت و منزوی بودن هستند. بیمارستان‌ها، انستیتوها و اماکن خلوت تحت سلطه افراد آسمانخراش فلکی حوت قرار دارند. به این خاطر، تعداد زیادی از افراد آسمانخراش فلکی حوت پرستار و درمانگر هستند یا برای انستیتوهای عظیم کار می‌کنند. شما همچنین یک شفادهنده قدرتمند و حسی هستید، و می‌توانید در کارهای درمانی شکوفا شوید.

[ad_2]