طرح های شیک دیوار پوش راهرو با متریال های مختلف

[ad_1]

چه راهرو، چه اتاق پذیرایی و یا آشپزخانه با توجه به اینکه دارای دیوارهایی هستند که قسمت مهمی از این فضا را تشکیل می دهند، نیاز به دیوارپوش هایی دارند که از هر لحاظ مناسب باشند تا هم به زیبایی زیادتر مکان کمک کرده و هم در برخی موارد به نوسازی و مرمت دیوارهای زشت و صدمه دیده بر دلیل‌ رطوبت، یا ضربه خوردن و … کمک نماید. و اما راهرو که چه در منزل و چه در مکان های کاری و اداره ها دارای با ارزش و مهم بودن بالایی دارند, نیاز به انتخاب یک دیوار پوش مناسب دارد. در این مطلب ایده های شیک و کاربردی از دیوار پوش راهرو را به نمایش می کشیم.

آشنایی با انواع دیوارپوش راهرو

دیوار پوش راهرو زیبا با کلی ویژگی منحصر به فرد

دیوارپوش ها امروزه یکی از مصالح پرکاربرد و مقرون به صرفه است که به راحتی با راه هایی همچون پیچ و مهره، سیمان و یا چسب نصب می شود. با نصب هر یک از دیوارپوش ها بسته به سلیقه، دکوراسیون مدنظر، وضعیت روشنایی، اندازه روشنایی، ابعاد راهرو، روشنایی، معماری و سبک چیدمان می توانید پوسته ای اضافه بر روی سطح دیوار به وجود آورید که هم به تزیین دیوار منجر شده و نیز در مواردی همانند دیوارهای مرطوب که دیگر کاغذ دیواری جوابگو نیست، لباس دهنده ای عالی ای داشته باشد.

معرفی انواع دیوارپوش راهرو

معرفی انواع دیوارپوش راهرو

انواع دیوار پوش برای راهرو

دیوار پوش ها با در نظر گرفتن جنس و مواد استفاده شده و رنگ، طرح و نیز قیمت؛ در انواع مدل ها موجود است که هر یک از آنها خصوصیات گوناگونی همچون عایق رطوبت و حرارت، عایق صدا، متنوع بودن در طرح و رنگ، قابل شستشو بودن، متنوع بودن در طرح و رنگ دارا هستند. دیوار پوش ها از نظر متریال به دیوار پوش های چوبی، سنگی، چرمی، بتنی، فومی، پی وی سی، ام دی اف، شیشه ای، آلومینیومی و … می باشد.

دیوار پوشهای شیک راهرو

ایده هایی شیک و لوکس از دیوار پوش راهرو

آشنایی با انواع دیوارپوش راهرو

دیوار پوش بتنی

این نوع دیوار پوش در اندازه، شکل و طرح متنوع بوده و عایق حرارتی، ضربه و صوت است. دیوارپوش های بتنی با استفاده از چسب بر روی همه ی دیوارها نصب می گردد. از این نوع دیوارپوش در نمای خارجی ساختمان نیز به منظور زیبایی و عایق صدا بودن استفاده گرفته می شود. در راهروی دارای سقف کوتاه، این دیوارپوش را به طور عمودی نصب نمایید تا سقف بلند تر دیده شود. جذاب است بفهمید این نوع دیوار پوش ها سه بعدی بودن را در فضا اجرا کرده و می توان آنها را رنگ آمیزی نمود.

ایده هایی شیک و لوکس از دیوار پوش دالان

دیوار پوش سنگی

این نوع دیوار پوش به ۲ شکل سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی تولید و عرضه می شود که هر کدام از آنها به نوبه ی خود در رنگ و اندازه متنوع می باشند. با توجه به اینکه سنگ یکی از عناصر طبیعی است، محیطی نزدیک و گرم تر ساختن می کند. از دیوار پوش های سنگی خوب است در قسمت نقطه های کانونی همانند دیوار آخر استفاده کنید. دیوار پوش های سنگی با استفاده از چسب سیمان بر روی دیوار نصب می گردد.

دیوارپوش های جدید برای راهرو

دیوار پوش شیشه ای

شیشه یکی از موارد مناسب و عالی در بین دیوار پوش های راهرو محسوب می شود که می تواند محیطی فراوان شیک را ساختن نماید. از مزایای این نوع دیوار پوش ها متنوع بودن در رنگ، طرح، مقاوم بودن در مقابل ضربه و نیز مقاوم بودن در مقابل نوسان های دمایی را می توان نام برد.

۳۲ دیوار پوش راهرو زیبا و منحصر به فرد

دیوار پوش آلومینیومی

دیوار پوش های آلومینیومی که قطعه هایی از کامپوزیت آلومینیوم هستند، از نظر طرح، ابعاد و سایز متنوع هستند و به آسانی بر روی دیوار نصب می گردند. دیواری را که برای نصب دیوارپوش انتخاب کرده اید، واجب است صاف و یکدست باشد. که در شکل صاف نبودن با پروفیل امگا زیرسازی اون را انجام داده و سپس تایل های آلومینیومی را با استفاده از چسب فراوان توانا به دیوار و یا پروفیل امگا زیرسازی شده بچسبانید. از این نوع دیوار پوش بیشتر برای مکان های تجاری استفاده گرفته می شود.

ایده هایی شیک از دیوار پوش راهرو

دیوار پوش چرمی

دیوار پوش چرمی از جمله دیوار پوش های فراوان شیک است که فضایی لوکس و مدرن را برای شما ساختن می کند. دیوار پوش های چرمی عایق صدا و آتش سوزی هستند و برخی از آنها نیز در پشت خود چسب دارند که با جدا کردن پوسته محافظ از روی سطح اون، فراوان آسان دوباره نصب می گردند.

معرفی انواع دیوارپوش راهرو

دیوار پوش سه بعدی (۳D)

در منازل دیزاین شده به سبک مدرن، برای تزیین جذاب و شیک راهروها منظور می کنیم از دیوارپوش های سه بعدی استفاده ببرید. دیوار پوش های سه بعدی گرما و صمیمیت خاصی به فضا می بخشد. دارای ویژگی های عایق صدا، ضد آب و آتش سوزی بودن بوده و با توجه به اینکه سبک و کم وزن است و گرفتن درز و رنگ آمیزی نیاز ندارد، فراوان برای به کارگیری در راهرو مطلوب به نظر می رسد. در شکل استفاده بردن از این نوع دیوار پوش ها حتما نورپردازی مناسبی داشته باشید تا به زیبایی و شیک بودن اون بیفزایید.

دیوار پوش آکوستیک

این نوع دیوار پوش از اولفین و پارچه های پلی استر تولید گردیده است که به سبب بالا بودن جاذبه صدا در سالن موسیقی، اتاق جلسه ها، سالن سینما به کار گرفته می گردد. ابتدا پنل هایی بر روی دیوار نصب گردیده و سپس با کمک چسب و میخ دیوار پوش ها بر روی پنل ها نصب می گردد.

دیوار پوش دالان منزل و محیط کار و اداره

دیوار پوش کناف

تایل های آلومینیومی با استفاده از روکش گچی که به اسم کناف شناخته می شوند، یکی از دیوار پوش های محبوب و پرکاربرد جهت تزیین دیوار به شمار می رود که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است. از ویژگی های این نوع دیوار پوش می توان به عایق رطوبت، حرارت و صوت بودن، رنگ آمیزی، نصب راحت، انتقال و تعمیر راحت نشانه داشت.

دیوار پوش PVC

این نوع دیوارپوش عایق صدا و حرارت بوده و دوام بالایی دارد. سطح پلاستیکی این دیوارپوش ها دلیل می شود رطوبت و نم جاذبه نشود. این دیوارپوش ها در رنگ، طرح، قیمت و قابلیت شست و شو متنوع هستند. با توجه به همین ویژگی ها است که برای استفاده در دفتر اداره و مکان های کاری و راهروهای منازل انتخابی مناسب به شمار می روند.

دیوار پوش طرح گل برای مکان هایی همچون مهد کودک، مکان های ورزشی، اتاق کودک ایده آل به نظر می رسد. از این نوع دیوار پوش می توانید به طور ترکیبی با دیوارپوش ۳ بعدی، سنگ آنتیک برای نتیجه خوب تر استفاده ببرید. دیوار پوش پی وی سی با طرح گل برای این مکان ها مناسب است که هم قابل شست و شو بوده و هم نصب ساده و راحتی دارد و هم اینکه مقرون به صرفه می باشد.

دیوار پوش فایبرگلس

این نوع دیوار پوش یک نوع الیاف طبیعی مقاوم در مقابل حرارت و مواد شیمیایی است که مقاوم و بادوام بوده و قابل آتش سوزی نمی باشد. با در نظر گرفتن اینکه برای نصب این دیوار پوش ها واجب نیست؛ زیرسازی انجام داد, از سهولت و سرعت عمل در نصب برخوردار می باشند. دیوار پوش های فایبرگلس قابل رنگ آمیزی هستند و اما از مهمترین مزایایی که برای اون می توان نام برد؛ طبیعی بودن و سد از ساختن کثیفی در مکان زیست می باشد.

دیوارپوش های بینظیر برای راهرو

دیوار پوش کاغذی

این دیوار پوش که به کاغذ دیواری معروف است؛ در طرح، رنگ فراوان فراوان متنوع می باشد و بر پایه سلیقه خودتان و نیز طراحی و دیزاین خانه و راهرو خریداری می شود. در شکل استفاده از کاغذ دیواری در این مکان خوب است یک کاغذ دیواری باکیفیت و قابل شست و شو را انتخاب نمایید. البته به اینکه توجه کنید که در برخی موارد همچون دیوارهایی که رطوبت دارند و یا صدمه دیده اند خوب تر است به جای استفاده از کاغذ دیواری از دیگر دیوار پوش ها استفاده ببرید.

دیوار پوش فومی

دیوار پوش های فومی دارای مقاومت بالا، قابلیت شستشو و نیز نصب سریع و راحت می باشند که می توانید به منظور زیبایی زیادتر فضا از اون استفاده ببرید.

دیوارپوش چوبی

این نوع دیوارپوش هم زیبا و هم بادوام است. با استفاده از دیواپورش چوبی در هر بخشی از منزل اعم از پذیرایی، نشیمن و یا راهرو  به آسانی زیبایی و گرمای دنیا را مهمان خانه های خود می کنید. امروزه به منظور محافظت از مکان زیست و پیشگیری از تخریب دنیا دیوار پوش ها از چوب مصنوعی تهیه می شوند که دیوارپوش های ام دی اف و چوب پنبه از جمله ی اون می باشند.

ایده های جذاب و زیبایی از دیوار پوش دالان

دیوارپوش های شیک و جدید برای راهرو

ایده هایی زیبا از دیوار پوش راهرو

دیوار پوشهای جذاب راهرو

دیوار پوشهای منحصر به فردی راهرو

معرفی انواع دیوارپوش راهرو

۳۲ دیوار پوش راهرو زیبا و شیک

ایده های زیبایی از دیوار پوش دالان

ایده هایی شیک و مجلل از دیوار پوش راهرو

دیوار پوش راهرو برای منزل و محیط کار و اداره

آشنایی با انواع دیوارپوش راهرو

دیوارپوش های زیبا و لوکس برای راهرو

ایده هایی جدید و زیبا از دیوار پوش راهرو

دیوار پوش دالان منزل و محیط کار و اداره

آشنایی با انواع دیوارپوش راهرو

۳۲ دیوار پوش راهرو با کلی ویژگی های خاص

ایده های زیبایی از دیوار پوش دالان

در این مطلب ایده های زیبا و شیکی از دیوار پوش راهرو را خدمت شما عزیزان ارائه دادیم که امیدواریم مورد توجه تان واقع شده باشد. برای دیدن انواع کاغذ دیواری ساده و کاغذ دیواری سه بعدی می توانید کلیک نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *